КГБ = Клуб на Готините Баби - 135.

  • 67 244
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 894
Луси хубава новина.Дано всичко занапред е добро  за Катя newsm17 newsm10

# 76
  • Мнения: 2 099
Здравейте, девойки!
Улиците на София са необичайно шумни, многолюдни и приповдигнати.  smile3501 Дали заради нощта на музеите? Пред Ал.Невски се извива опашка от минимум 50 човека - да влезат в криптата!  Shocked

Нашият "театрален съботник" премина превъходно.Умислена си тръгнах от Хр.Бойчевата пиеса.
На излизане го зърнахи поздравих. Рекох му, че пиесата му не ме е развисилела, а по-скоро натъжила. Той рече, че това било целта.
Та така, девойки-театралки. Замислих се и друго: от колко етноса бяха героите? Руснак, циганин, арменец и ... сещате ли се друго? И ще правят анклав.

Ох, извинете ме за тези гласни разсъждения, понятни само за трички ...

# 77
  • Мнения: 1 065
Ето ме и мен.

Задължена съм на Здравчето-Мравчето за хубавия ден. HugСъжалявам, че накрая се разделихме бързайки за метрото. Късно разбрахме за нощта на музеите-можеше още някое културно мероприятие да отчетем Wink Laughing
Пиесата ми хареса-леко нестандартна, но много човешка.

Много ми доспа.
Ще ви оставям, макар че мислих още да пиша.
До утре и лека нощ!







# 78
  • София
  • Мнения: 1 755
   Eто ме,да се обадя,да не се чудите.Прибрах се с такси.Пиесата беше чудесна.
   Здравче,Пепа беше българка.
   Луси,поздрави Катя! Дано по бързо се възстанови и се прибере в къщи!

# 79
  • Мнения: 1 065
 Добро утро



"...Засмяна,

внезапно избухва зората,

лъхти из алеите бодър хлад.

Руменеят като божур

небесата.

- Добро утро, хора!

Добро утро, град!..."

Допивам кафето и  скачам в маратонките .
Крок-пота ( дето толкова не се сещам да го ползвам....) си е свършил работата - от кухнята ухае приятно.
Имам половин ден само за мен си -  и след това е крайно време да си вляза в полагащата ми роля - на съпруга, майка и баба .... (да се разбира -чистачка, готвачка, гладачка, гледачка ...и всякакви др.подобни ....

А сега - ДОБРО УТРО, ХОРА,  ДОБРО УТРО, КГБ,  ДОБРО УТРО, ПРИЯТЕЛКИ!
Нека денят ви е слънчев, усмихнат и радостен сред хора, които обичате и ви обичат!!!

# 80
  • Мнения: 7 492
                  Добро утро!
                  Радвам се на добрите новини за Катето!Бързо възстановяване и дано скоро се прибере у дома.В къщи и стените помагат! Peace
                  Вчера и ние с малчуганите тръгнахме по музеите,но още на Националния исторически музей ни мина желанието да отидем на друго място.Много хора,задушно ,шумно и мизерията в страната си личи и в хранителниците на нашата история.Сбирката бедна,на павилиона за закуски и бира хората повече отколкото в самия музей,а децата разочаровани,че освен бебешките обувки на Симеон и палтенцето на Мария Луиза май нямаше какво да се види.Репликите на съкровищата,които са за продажба май бяха по-добри от изложените.Вървиш , гледаш и се чудиш   останало ли е изобщо нещо от невероятната ни история.Разочарована съм и то много!Най-голямата атракция за децата беше хеликоптера пред музея.Вътре питаха къде е това или онова,ама.......не успяхме да им покажем много неща,за които дедито постоянно им разказва.Е,поне видяха историята  на Паисий та не бяхме капо.
                  Лек и спокоен неделен ден! Hug

# 81
  • Мнения: 2 099
Добро утро, девойкиnewsm18 
Да сте живи и здрави! Да ви е леко и весело на душите! Като на мен тази сутрин.   ura
Нощес сънувах, че пристига част от германската ми рода - 5 човека - и от вратата се залавят да чистят. Провете му сметка какво се вика "гузна съвест" ...  smile3537
Ясно ви е, вярвам, какво ме чака
 clean clean clean

# 82
  • Мнения: 894
Добро утро ,Джили Дидия,добро утро КГБ,добро утро приятели!
С това което е завършила поста си Джили  с него започвам моя Hug


Пъстър, шарен, отпускащ, пеперуден и релаксиращ ден!

# 83
  • София
  • Мнения: 16 230
Добро утро и от мене.
Радвам се за Катя, дано се съвземе бързо.
Софиянки, хубаво сте си изкарали. Ние си изработихме пълния работен ден вчера.
Та нямаше смисъл да идвам в Хепито, щях само да ви изпратя.
Като пълни простаци не уважихме и музеита, но не съжалявам след написаното от Дидиа.
Пламен уважи родата, Ани и тя с компания. А аз пред комп и заспах сравнително рано.
След работа обикалях за чанта, че моята вече се разпадаше. Останах без крака, нищо не ми хареса.
Навсякъде разни строги, твърди модели и ще трябва съответно облекло. А по-мекичките ми се видяха огромни като плажни торби. Та накрая фокусирах 1 платнена, бежова, доста младежка и инвестирах в нея. То 9 лв какво му плащаш, като ми писне пак ще търся.
Сега чакам Пламен да се наработи и като му писне да ме води в Кауфланд.
Благополучно изпратих Ани на работа.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добро утро! Бях се заканила днес да поспя повече,но ...не се получи.Събудих се в същото време,както когато съм на работа.
    Джили,Ив,благодаря ви за кафенцето!
    Момичета,няма да споменавам поименно всички.Прегръщам ви!

# 85
  • Мнения: 1 065
Ивииии, Hug - im ein ani li mi li ..... като се видим в Търново  Кари ще ти го преведе,  а  аз ще споделя ,,опита си''  Wink.  А до тогава - ,,и Асан е 'Ора''и  ни се полага малко лично време  ...

# 86
  • Мнения: 7 492
              И аз повтарях и продължавам да повтарям "im ein ani li mi li" докато правих питка за дядото,малки питки със сирене и кашкавал за децата,в момента правя козуначено тесто /машинката де/ за рола с различен конфитюр и иииии........много важно,че зная превода и че имам лично време! Laughing При това денят ми е напълно почивен! Wink
              Смених си за утре смяната,че колежката се върна от пътешествие и има работа сутринта и......забравих,че и аз имах задачка точно сутринта.Та сега се чудя как да вместя всичко.
              Притичах да не ми изгорят малките питки във фурната,че ще ми се смеят и децата и пак при вас! Laughing
              Софиянки,някой да знае къде има детски невролог?Не ми се ходи в Педиатрията - мразя ги!!!!! Зетя пък взел направление за детски невролог,а ми вършеше работа и обикновен,ама ха де - свършил работа като кучето на нивата! ooooh!
              Яжка,за поспиването и при мен точно в почивния ден не се получава,а в работния едвам ставам.Май вече ми тежи.Седмицата ми ще е натоварена и то на макс та дано се оправя!

# 87
  • Мнения: 2 099
Дидиа, ти си змей Горянин! Кажи кога ще хапвате рулото, да наминем най-случайно. А за конфитюрите - имам миналогодишни за руло за раздаване.
Ама почивай си, душо, че умората си се трупа.

Да ви питам - дойде ли ред за ягодовия конфитюр?

Иви, ти пък си извисяващият положителен дух на компанията!

Джили, хубаво, че са ти станали манджите. Как премина посрещането? А Асан успя ли да бъде мъничко Ора?

Яге, седя и те мисля какви ли ги вършиш по твоята хеопсова пирамида - дома ти, демек, дето го стягаш с мерак и със зор.

Чао! Този път без емотикони, че съм наникъде с плановете. Както обикновено.
 #Silly #Shocked Joy

# 88
  • Мнения: 894
Вижда  му се краяяяяяяяяяяяяят!

# 89
  • Мнения: 2 099
Иви, нееее!!! Ама това съм аз. Само че съм по-дебелшка.

 newsm44 smile3512 newsm68

Момичета, днес нещо часовникът ми хептен е спрял - мислех, че е 17, то било 15.
 Tired Face smile3556 ku-ku
Е сега се "наемотиконих".  Joy

Общи условия

Активация на акаунт