Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 53 044
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 144

Както едно време имам смътен спомен, че си ги мереха кой е най-скъпия филм (за разходи говоря)  Mr. Green

Воден свят или Терминатор 2, накрая като сложиха коефициент за инфлация, излезе, че е Клеопатра от 1960

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Лулумба, не може да не признаеш обаче, че е секси Blush Стига да не е брадясал hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 6 219
излезе, че е Клеопатра от 1960

 hahaha ама пък хубава версия на Клеопатра е това...

# 33
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен Райън ми беше секси, докато беше в подсъдната възраст, сега само като актьор ме радва. Но пък ме радва много Heart Eyes.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 349
 Shocked Кога ви изпуснах

# 35
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
На мен Райън ми беше секси, докато беше в подсъдната възраст, ...

Джой, че той в подсъдна възраст е бил само в "Брейкърс Хай" и "Младият Херкулес"  hahaha
Е, и донякъде може в "Помни титаните"...
Даже и по техните стандарти 21 години не е подсъдна май  Mr. Green - за сексуални престъпления, де.

В интерес на истината и при мен е така.  Wink


излезе, че е Клеопатра от 1960

 hahaha ама пък хубава версия на Клеопатра е това...

Коефициента за инфлация никога не трябва да се забравя  Naughty
И със сигурност е вярно, че в ония години на киното са харчили много пари за "суперпродукции". Особено за големите си звезди.
Сегашният Холивуд не е измислил топлата вода, един вид  Mr. Green

*
ЕТА - Между другото сега в Кан ще покажат реставрирана точно тази версия на "Клеопатра".

Последна редакция: чт, 16 май 2013, 18:56 от мячик

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хубу де, като изглеждаше като в престъпната възраст Joy- "Убийство по учебник", нацисткия и "Пропукване" сиреч Mr. Green

# 37
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Абе и в младите му години в "Тетрадката" изглежда така.
Мога да махна рекламния подпис за "боровете" и да върна оня с биричката от екстрите на "Тетрадката".  Mr. Green
За справка, не за друго.  Wink


Отплеснахме се.  hahaha
И за да не е спам, ще кажа - според мен "боровете" си струва да се гледа. Препоръчвам!
Не е шедьовър като "валентинката" (Ване  Mr. Green, аз съм пак с шедьовъра). Дерек Кианфранс този път не го е изпипвал енайсе години. Но като структура е интересен.
Структурата му е хем +, хем -
Иначе Раян си е Раян - вече казах в друга тема, че не показва нищо ново и невиждано. Но много се надявам да оцените играта на Брадли Купър.

Толкоз да лобирам за тоя младеж през последната половин година значи  Crossing Arms, време е вече да някой да поддаде и да се съгласи с мен.   Grinning

EТА - сложих линк, че аз си пиша така "боровете", "боровете", ама осъзнах, че не са длъжни всички да ме разбират.  Embarassed

Последна редакция: чт, 16 май 2013, 19:44 от мячик

# 38
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бе хуубаве си беше допреди няколко години, спор няма. Не съвършен като Фаса, или перверзен като Томик, но все пак хубавец Crazy.
Ама пък виж, на Лулумба и е мазен Joy. Както на мен ми е мазен и премазен Лео.

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Аз на Боровете му чакам субтитрите Confused Не ми се гледа без. Иначе Брадли може и да промени посоката на снимане, време му е вече да излезе от бозите Grinning

# 40
  • Мнения: 677
И аз дебна за субтитри на Боровете  Grinning

Снощи гледах Good Bye Lenin! Хареса ми. Отдавна му се канех, не знам защо все го побутвах. Идеята е доста оригинална, на места се смях, други моменти ме натъжиха, дори и носталгични нотки събуди филма в мен. Абе, заслужава.

И спрете да се ядете Peace  Hug

# 41
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Geia, Ема, смеете ми се вие за Боровете, ама наистина ме мързи да му пиша всеки път дългото заглавие, та си го съкратих за удобство  Sunglasses

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Аа, хич не се смея, на мен също ми е по-удобно така Embarassed
Много е хубав Гудбай, Ленин Peace

# 43
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Аз пак съм "в серия"  Embarassed и всеки втори пост в темата е мой, ама какво пък...

От една седмица се каня да кажа на почитателките на Данила Козловский да си сложат в списъка на "чаканите" новия му филм - Легенда №17. (на невладеещите руски се извинявам, че давам линк от руската енциклопедия) От мен да мине, ето го и в IMDb - http://www.imdb.com/title/tt2182001/
Опитах се да попрегледам филмографията на Данила и мога с чиста съвест да кажа, че това е неговият "Титаник"  Mr. Green Баш му е време и му се пада да изиграе някаква такава роля.

Въпреки че се разказва за хокейна звезда от 60-те и 70-те години, филмът е оценен най-високо точно от женската аудитория и от младите на възраст до 18 и 18-24 (според разбивката на рейтинга му в Кинопоиск).
Филмът е биографичен, посветен на живота на един от най-големите съветски хокеисти - Валерий Харламов. Като знам, че Н. Михалков е един от продуцентите, не се изненадах от сериозната патриотична надъханост и лек популизъм. А да, забравих и за антикомунизма   Simple Smile
Но като цяло филмът е наистина добър.
Аз не разбирам много от спецификата на правене на "спортни" филми. Хеле пък от хокей още по-малко разбирам. Но мачът на финала е заснет, монтиран и озвучен наистина епично. Като фактология е по-скоро компилация от събитията в четирите мача от онази прословута серия от четири срещи между съветската "сборная" и канадския отбор от професионалисти. Но резултатът от първия мач е точно този, който е показан във филма. Това поне не са променили. Пък и не е имало нужда.  Grinning
Също така е удоволствие да се гледа дуетът между Данила и Олег Меньшиков  Heart Eyes


Ако има любопитни, които са готови да го гледат в оригинал на руски, мога да дам линк за гледане онлайн, откъдето го гледах аз (не е с идеално качество, но става). Торенти все още няма, защото филмът още се води премиерен, приходите от кината са наистина впечатляващи и продуцентите дебнат и настояват да го свалят от тракерите в Русия.

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 00:10 от мячик

# 44
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Уау, Мяч, това живо ме интересува Embarassed Данила, хокей, просто невероятно Heart Eyes С удоволствие бих го гледала, щом го има он лайн.

Общи условия

Активация на акаунт