Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 52 990
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 677
Злата, и аз подкрепям твоята версия, гледах последните 20 минути повторно, именно за да си отговоря на този въпрос.

# 721
  • Мнения: 2 040
Ееее, не сте честни! Тъкмо прегърнах горещо версията на Тина. Според мен тя е най-логична.
Скрит текст:
Най-вече заради това, че след като показаха как Върджил се върти в това приличащо на тренажор за космонавти устройство, разбит и съсипан с отсъстващ поглед в следващия кадър вече го даваха да припка през площада в търсене на ресторанта. Много рязък беше прехода между двете състояния. И след като Тина го каза, напълно логично ми изглежда това да са  фантазиите му. Да се е оттеглил в негов си свят, в който има надежда все някога Клеър да седне до него на масата.

# 722
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пък аз да си призная, че съм много по-елементарна от вас- като гледах филма, си избрах версия (тази на Златето Grinning) и въобще не се трепах повече по фабулата. Но за сметка на това тръгнах да търся ресторанта с идеята да ходя на бира там. Рових по име на улицата, намерих кръчмата, от която е розовата фасада, но понеже естествено интериорът беше съвсем различен, на следващия ден разпитвах всичките си колеги къде в Прага има кръчма с интериор като вътрешността на часовник. Естествено, такава няма, но цял един ден 6 човека ровихме из сайтове и карти Joy.

# 723
  • Мнения: 2 253
Е, те часовниците там, персонала, клиентите, всичко беше толкова символично, ама карай... ти си искаш да вярваш в друг край.  Grinning

# 724
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Докато сме на вълна The Best Offer, споделям че има изложба "Изкуството на Торнаторе" с работни и кадри от филма в галерията на Булбанк.

Естествено това чудо събота и неделя не работи, така че не съм успяла да го посетя все още.

# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, те часовниците там, персонала, клиентите, всичко беше толкова символично, ама карай... ти си искаш да вярваш в друг край.  Grinning
Не се замислих бе, Тине- така ми го нашепнаха звездите, така си остана Laughing. Все пак кръчма имах да търся Mr. Green.

# 726
  • София
  • Мнения: 4 222
Докато сме на вълна The Best Offer, споделям че има изложба "Изкуството на Торнаторе" с работни и кадри от филма в галерията на Булбанк.

Естествено това чудо събота и неделя не работи, така че не съм успяла да го посетя все още.
Работи в събота, в края на страницата е работното време - http://www.unicreditbulbank.bg/bg/Media_Centre/News/2012/BG_NEWS_12_09_2012

# 727
  • Мнения: 2 040
на следващия ден разпитвах всичките си колеги къде в Прага има кръчма с интериор като вътрешността на часовник. Естествено, такава няма, но цял един ден 6 човека ровихме из сайтове и карти Joy.
hahaha
Да направят, такава казвам аз!  Laughing

# 728
  • Мнения: 10 513
Да си призная и аз тогава -търсих кръчмата в Гугъл  Embarassed

# 729
  • София
  • Мнения: 1 103
  И на мен ми мина през мисълта, че кръчмата наистина съществува и не бих се учудила, защото Прага е вълшебен град. Но щом е така определено е време да направят, хем и пари ще спечелят.
  А за финала на филма:  ами не знам явно идеята е била да остане незавършен или да предполага различни трактовки - с други думи да остане за по-дълго време в паметта на зрителя и явно успява ...

# 730
# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Работи в събота, в края на страницата е работното време - http://www.unicreditbulbank.bg/bg/Media_Centre/News/2012/BG_NEWS_12_09_2012

Повярвай ми, не работи  Laughing

Бяхме там точно в събота  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт