Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 53 049
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 254
За вас, които наричате Джозеф Г.Левитт -   "Бебето" , моля заповядайте :
http://www.imdb.com/title/tt0443559/?ref_=fn_al_tt_1
Това как да го разбирам? За фенките му? Или за такива като мен, за които той вечно ще си е един инфантил на визия, без да мога да го взема насериозно (втори Лео, май  Laughing), просто "третата планета" форева'.  Laughing Laughing (Простете, фенки.)

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Май е за теб поканата, Тине (макар че защо точно с този филм, ми е трудно да проумея Laughing). Иначе и за актьорите с детски лица се намират роли, които им залепват като ръкавичка. Джоузеф също има своите такива, както Лео има "Гилбърт Грейп" и "Пълно затъмнение".

# 707
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Да се застрелят,сигурно има предвид. Rolling Eyes

п.п. А той участвал в него,не видях. ooooh!Не съм гледала филма,затова си извадих грешно заключение. Peace

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 00:34 от contessa24

# 708
  • Мнения: 2 254
Е, хайде сега, чак да се застрелям, заради това, че не ми го вдига. Немой с лошо.

# 709
  • Мнения: 130
Как точно го определихте -"инфантил" и да, този филм му  е точен по мярка.
Беше леко намигване към фенките.
Офф, не мога да заспя на 40 градуса, даже вече са 50... и надничам тук за да разнообразя жегата.

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, Елпида, ако по-често ти ставаше горещо, можеше досега да си изгледала и нещо по-хубаво от "Килшот". Па и да се научиш по-добре да боравиш с мерките и теглилките Mr. Green.

# 711
  • Мнения: 2 040
Имам въпрос към гледалите La migliore offerta.
Скрит текст:
Според вас финалната сцена (Върджил седи и чака в ресторанта с часовниците) ретроспекция ли е?

# 712
  • Мнения: 2 254
Скрит текст:
Според мен са фантазиите на болния му мозък, за съжаление...

# 713
  • Мнения: 2 040
Ти пък, Тине, съвсем в друга посока ме заби.  ooooh!

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 14:27 от Злата с метлата

# 714
  • Мнения: 2 254
Скрит текст:
Ми няма, според мен е тва... Човекът си сдаде багажа накрая, тези го побъркаха

# 715
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Скрит текст:
Ми няма, според мен е тва... Човекът си сдаде багажа накрая, тези го побъркаха

+1

# 716
  • Мнения: 2 040
Скрит текст:
Снощи с мъжа ми работехме по две версии. Моята (която доскоро ми се струваше единствената правилна и необорима  Mr. Green) е, че всички кадри, които дават след посещението на сътрудника, който му донесе пощата са спомени за това което се е случило преди да постъпи в болницата. А в ресторанта просто е седнал и чакал, чакал, чакал..... докато накрая се е сринал и са дошли чичковците с белите престилки да го отведат.
Версията на мъжа ми е, че след престоя в болницата се е оправил и хващайки се като удавник за сламка за думите й "каквото и да стане, знай, че те обичам" е отишъл в ресторанта да я чака.
Но така като се замислих сега твоят е най-логичния вариант. Благодаря, че ме отърва от мъките и терзанията!  Hug Приемам твоята версия и продължавам към следващия филм.  Grinning

# 717
  • Мнения: 10 614
Злата с метлата,
аз подкрепям мъжа ти. Романтични души сме ние  Grinning

# 718
  • Мнения: 2 254
Скрит текст:
То и на мен не ми се свидеше да е така и обмислях варианти като вашите, но...

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Злате, аз подкрепям твоята версия Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт