Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 53 047
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Някой може ли да ме осветли откъде да се снабдя със субтитри за El cuerpo?

# 676
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Някой може ли да ме осветли откъде да се снабдя със субтитри за El cuerpo?

Ето оттук-http://submatrixs.ovo.bg/load/el_cuerpo/1-1-0-702.Но обърни внимание за кой релийз са,за да нямат разминаване. Peace

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Аз препоръчвам Law Abiding Citizen. Старичък е, но добре измислен, според мен Simple Smile

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
contessa24, благодаря.

# 679
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

От къде дръпна видео файла?Би трябвало към него да има линк за субтитрите.При мен субтитрите са си ок. Peace

Аз препоръчвам Law Abiding Citizen. Старичък е, но добре измислен, според мен Simple Smile

И аз го препоръчвам,страхотен трилър. Peace

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 22:48 от contessa24

# 680
  • София
  • Мнения: 25
Аз препоръчвам Law Abiding Citizen. Старичък е, но добре измислен, според мен Simple Smile

И аз го препоръчвам,страхотен трилър. Peace

+1  Peace

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И от мен положителен глас за Law Abiding Citizen, добре направен трилър Simple Smile.

# 682
  • Мнения: 1 416
И от мен положителен глас за Law Abiding Citizen, добре направен трилър Simple Smile.
Много добър!
И този също, пак с Gerard Butler :

Butterfly on a Wheel / Shattered
http://www.imdb.com/title/tt0489664/

# 683
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
"Bright young things"
Не мога да го открия по торентите Embarassed Помощ от приятел Peace

# 684
  • Мнения: 1 992
Тук го има. А тук английски субтитри.

# 685
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Аз гледах "Транс". Не ме грабна първоначално, а и актрисата ми е леко неприятна, но реших да го продължа заради Венсан  Heart Eyes, а и заради Макавой, с който тепърва се запознавам. Той взе, че нататък се разви по-интригуващо, но все пак не е нещо кой знае какво. Средна работа.

# 686
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Гледах 'Обратното на любовта'- http://www.imdb.com/title/tt1667108/.Приятно,актуално и неангажиращо филмче,за непретенциозни зрители. Simple Smile

Този "Транс" ми отлежава на харда от една седмица,все го отлагам. Rolling EyesМай ще си замине негледан в кошчето. Laughing

Последна редакция: чт, 25 юли 2013, 02:31 от contessa24

# 687
  • Мнения: 232
Да знаете дали го има този филм вече из българските торенти " A Thousand Splendid Suns"?
Търсих го,но не го намерих!

# 688
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Аз намирам информация само, че такъв филм е все още процес на пред-продукция.
Обявено е, че ще бъде готов едва през 2015.

А ти откъде имаш информация, че има излязъл филм по книгата?

Освен това, Хриси, на началната страница на подфорума има "закована" тема за търсения... обикновено нея използваме за такива въпроси.  Peace

# 689
  • Мнения: 232
От Уикипедия:„Хиляда сияйни слънца“ (2007) ("A Thousand Splendid Suns") - история на две афганистански жени, Мариам и Лайла, чийто живот и съдби се преплитат. История за живота на жените в Афганистан, за военните години и съдбите на мнозина, за безсърдечието, за благородството, за саможертвата, за любовта и за трудният избор. Очаква се заснемането на едноименен филм през 2009 – 2010 г.

В You Tube гледах трейлъра на филма и някъде прочетох,но сега не го намирам че този април била българската премиера!


Питах и в темата за премиерните филми,но там се пише през няколко дни и не са толкова активни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт