Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 13

  • 78 412
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 286
От новата Семана съм ползвала синята и лилавата. Синята ми харесва много, но не е много дълготрайна на ухание. Като прибера дрехите и ги извадя след няколко дни и си завра носа в тях ми миришат хубаво, но толкова. Лилавата не е лоша, но ми е мааалко по-сладникава.

# 691
  • Мнения: X
Guess, как процедираш с Лидълските таблетки за омекотяване на водата? Първо таблетката и отгоре праха? Или обратното? Добре ли се разтварят?

# 692
  • Мнения: 5 207
Първо сипвам праха и отгоре поставям таблетката. Разтваря се без остатък (поне при мен).

# 693
  • Мнения: X
Благодаря! Hug

# 694
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Аз пък вече набеждавам пералнята  Crossing Arms А и е от значение къде съхнат - на остъклена тераса  Sick, на сушилнята в къщи поне се усеща лек аромат...
Имате ли отзиви за новата (рекламирана) Semana ?
От пералнята ще да е и по-скоро от това кога вадиш дрехите. Тази сутрин извадих ухаещи дрехи 2 часа след приключване на цикъла на пране. В неделя извадих пералнята след 5 часа - не ухаеха на нищо. Ако ги извадя веднага, ухаят още по-приятно. Явно се спарват вътре и си губят аромата.

# 695
  • Мнения: 329
Да, гледайте да ги вадите веднага.

Някой да е ползвал Рекс прах? Ако „да“, запазва ли се ароматът му след изсъхване на дрехите? Днес в Карфур попаднах на някакъв Рекс 2 в 1 с аромат на зелен чай и жасмин, който много ми хареса и бих се прежалила да купя един пакет, ако ароматът е траен.

Гельт винаги ми е миришел повече от праха. Особено един, бяха пуснали някаква лимитирана серия на Rex (гельт беше лилав вьтре, но не се сещам за името), миришеше супер силно, обаче невероятно много ми напомняше за някакьв аромат, който вече познавах и си бльсках главата откьде познавам тази миризма. Накрая се оказа, че мирише по сьщия начин, както Первол за черно. Laughing Аз пьк сьвсем наскоро харесах много като аромат някакьв нов Савекс. Може и да не е нов, а аз да не сьм го виждал. В син плик, отгоре пишеше нещо... Briliant и мисля, че беше за бяло, прочетох избелители на база кислород в сьстава. Като ми свьрши праха за бяло ще го пробвам.

# 696
  • Мнения: 807
В Била вчера видях новия Персил за бяло, който бяхте пуснали назад в темата и го препоръчахте силно за петна. 1,6 кг. за 20 пранета беше 7 лв. и стотинки. Това добра цена ли е?

# 697
  • Мнения: 21 207
Имам въпрос - панталон,на чийто етикет пише да се пере на ръка,може ли да се пусне в пералнята на ръчно ? че аз не винаги успявам да го изпера хубаво

# 698
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Аз не пера нищо на ръка. Бухам всичко в пералнята, нямам гафове до момента.

# 699
  • Мнения: 21 207
Мисля да го пробвам на програмата за ръчно да видим

# 700
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Тя повече кисне, отколкото да върти, поне моята пералня, така че няма да има проблем. Само виж центрофугата да не е на макс, че от там идват големите гафове.

# 701
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Дайте ми отзиви за ОМО гел за цветно.Даже и не знаех,че има такъв.Имам опция да ми донесат от  Германия,та искам да знам дали да ги ангажирам хората.

# 702
  • Мнения: 21 207
Тя повече кисне, отколкото да върти, поне моята пералня, така че няма да има проблем. Само виж центрофугата да не е на макс, че от там идват големите гафове.
Благодаря,нямаше проблем изпрах го , вижте какво ми донесоха днес :
Скрит текст:
Съдържание:
sodium cocoate (cocoa butter based), sodium carbonate (washing soda), borax, sodium bicarbonate, sodium percarbonate.
Дозировка и начин на употреба:
1 супена лъжица при нормално замърсено пране / 2 супени лъжици при твърда вода и силно замърсено пране. Ще усетите целия ефект от продукта след един пълен цикъл на пране на пералнята с него, който ще почисти остатъците от друг препарат по машината. 500г / 34 пранета.
Дайте ми отзиви за ОМО гел за цветно.Даже и не знаех,че има такъв.Имам опция да ми донесат от  Германия,та искам да знам дали да ги ангажирам хората.
И аз ще чакам отзиви  Peace

# 703
  • Мнения: 5 207
Хубаво е течното ОМО, но сигурно ще ти го донесат от Австрия, защото в Германия го няма.

# 704
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Мой приятел работи в Германия и в края на месеца ще си идва в отпуска,каза,че били на промоция в магазина до тях тази седмица.Прах ,май универсален и гел за цветно за 70 пранета.

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 17:56 от mamichon

Общи условия

Активация на акаунт