КИВИ + КОМ = КИС - 25

  • 56 439
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 201
Добро утро!(макар че хич не е такова ..)

Какво да ви пиша?!

Детето е зле, превива се от ужасни коремни болки, ходихме до 3-ти доктор вече.. Sad

Оххх, нека мен да ме боли, но него не!

Почти нищо не хапва(а и трябва да е на диета), храня го с лъжичката, снощи го къпах, страшно отпаднал е..

Извинете за оплакванията ми, но затова не съм писала.

Луска, благодаря ти за букетчето и пожеланията! Hug

Анкасче, дано оздравееш скоро! PraynigГадно е да си болен лятно време.

Мастер, не се сърди, моля те! hug

Спокойна седмица на всички!

И се надявам следващото ми включване да е малко по-ведро ..

# 706
  • Мнения: 511
Добро утро
Кво правя,честно и аз незнам-занимавам се ту с единия ,ту с другия
Вече с тоя крак незнам,от снощи го боли и ухо
Малката ни държа дежурни оная вечер с болки в корема,гадене и разстройство и та така
Още спят и незнам с кое на къде да я хващам

Но първо да ви почерпя ,че днес  МАМА има рожден ден

# 707
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Добро утро!
Мамче, летен вирус явно го е нападнал... дано по-бързичко се оправи детето.
И теб Анкасче- скорощно оздравяване и на теб.
МИРО И ПОЛИ , ЧРД на майка ти, жива и здрава да е!

Аз съм на работа, само дето и душата ми спи, не знам как ще изкарам цял ден. Снощи заспах късно, станах в 3.00, изпратих децата на гарата (на лагер заминаха)...
Докато потегляше влака едно дете се провикна "Отървахме сеееее..."  Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 2 022
Добро утро, ненагледни.
Изчезнах, защото в петък инцидентно се вдигнахме и заминахме за Ловешко. Мъжът ми имат обект там и му се обадиха да иде, той ни попита искаме ли да отидем с него и така. Пък аз нали събирам багажа на цялата банда за около 30 минути ....  Joy
Беше много готино, едно малко хотелче, обаче с басейн. Не питайте сега как ни болят кожите, защото никой не се сети да вземе някакво мазило, а до града без кола не може да се отиде и се опекохме. Мъжът ми най-много, Коко на второ място, а Поли и аз сме почти без оплаквания. Нежен пол, какво да ги правиш.  Mr. Green

Теди, да ти е жива и здрава майчицата и още много години да празнувате с нея на този ден.  Hug   bouquet

Мамче, Теди, знам един страхотен лек за болки в корема, повръщане и разстройство - чай от цикория (някъде му викат "синя жлъчка"). Това е цвете тип бурен, дето го има във всяка градинка, полянка и т.н. Изглежда така:




Вариш го, запарваш десетина минути и после се пие. Най-добре без захар, мед или друг подсладител. Горчи, наистина, но е просто вълшебно. Казвам го от опит, защото още от детските си години та чак до раждането на второто дете почти всеки месец имах такива проблеми и беше някакъв ад! На времето една лекарка на морето буквално ме спаси с него. Било една от съставките на бусколизина. Това може да се набере, да се изсуши и да си имате запаси за зимата, ако потрябва. Опитайте, мисля, че и на вас ще помогне.  Hug

Анкасче, по-добре ли си днес, мила? Вече не знам какво става, но тия "обикновените" болести - настинка, хрема, кашлица - като че все по-трудно минават. Поли кашля втора седмица. Уж пие някакви сиропи, ама ....  ooooh!

Мастерче, ще ми извиниш ли отсъствията? Hug

Люска, има ли напредък при теб?  Praynig Hug

Марѝ,  Hug Hug Hug

Зичка, Жаки, Розали, Юле, Хейли и всички останали дами - пожелавам ви хубава и спокойна седмица.   bouquet  bouquet  bouquet 


# 709
  • Мнения: 2 433
Я виж Мастерчето като направи АКТИВАЦИЯ - как се разписахме а???? Mr. Green Mr. Green
Добро утро!
Аз вече съм на работа! Mr. Green Няма как , колкото и да е хубава отпуската - все един ден свършва и се връщаш на тръстиката Mr. Green Не че съм закопняла за работа...ама айде, от мен да мине Mr. Green От "напрежение и притеснение" не можах да спя / но най вече от кучките дето цяла нощ виха и лаеха / Днес ми е мързеливо...ама понеже повечето хора и те в отпуска... та засетга опашката не е голяма.

Луска - мерси за кафенцето - точна както винаги Hug
Теди - Честит Рожден ден на мама. Да ви е жива и здрава дълги години до вас!  bouquet
Мамче - казаха ли от какво го боли коремчето? Все трябва да има обяснение. Надявам се че болката е причинна и установена , щото неустановена болка в корема си е косоизправящо.
Анкас-че -  и ти да оздравяваш бързичко, тия летни вируси наистина са голям бич - добре че поне са бързи и колкото и гадни да са за 3 дни минават!!!!
Рози, отървахме се , а???? Ей тия деца. колкото им треперим - толкова те ни изправят косите!!!!Ма то от какво ще побелеем иначе??? А ти къде ги изпрати на лагер?
Бе Жаки къде е?????? Нещо много време ми я няма???
Хейли, - свърши ли отпуската?
Зичка е по заместване - така май каза.. ама като се появи ще се отчете тя!С некоя биричка!!!!
Фейката писала докато пиша - тъкмо я бях намотала!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 710
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Юле, в Разлог ще бъдат.

# 711
  • Мнения: 5 001
Aaaaaa.......Можело 'начи.......  smile3532 smile3532 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

Теди,жива и здрава да е майчицата ти! Честит Рожден Ден!



Докато потегляше влака едно дете се провикна "Отървахме сеееее..."  Joy Joy Joy

Ще ги питам аз след някой и друга година,как ще искат да се върнат в това време,мА нямааааа...... Особено кат почнат нещата да зависят от тях,тогава ще ги питам..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Всички сме били такива  Laughing ...."Уважавай старостта,защото тя е твоето бъдеще" - Имаше една такава мъдра мисъл.......Вярна е!


Болничките бързо да оздравяват,че много гадно да си болен,ама в топлото още повече....

# 712
# 713
  • Мнения: 511
Добро утро
Люси,мерси за кафенцето-взимам си и сядам
Днес пълен релакс съм замислела-нямаме вода и така-никаква

Благодаря ви ,момичета за пожеланията ви към моята майка

Фейче,аз имам чай цикория в къщи,но въобще незнаех,че става за карем-е,сега вече занам-мерси много
 

Хубав ден момичета и стойте на сянка,че е адска жега























# 714
  • Мнения: 2 433
добро утро Hug То май...добър ден....
Луска, мерси за кафенцето.
Теди - като каза няма вода - никаква...та се сетих миналата година как ни оставиха без вода 16 дни. На 17 тия вечерта я пуснаха. Направо ми се изправя косата като се сетя...Тая година още не се е минал режима - затова профилактично си треперя Mr. Green

Мамче - как е момченце днес???? Дано да е по-добре!
Анкасче - и за теб се отнася мила - дано да е минал пустият вирус!!!!

Хубав ден девойки. Стойте на хладничко и не се преуморявайте - ей така като Теди - релакс Mr. Green

# 715
  • Мнения: X
Ха добро утро-добър ден и от мен  wavey

Люска,  мерси мерси за кафенцето  Hug, ама кажи и 2-3 думи де  bowuu

Теди, макар със закъснение, но от сърце ЧРД и от мен на твоята майчица, жива и здрава да е, другото се нарежда  Peace smile3525 newsm51

Юле, чукай три пъти на дърво, поплюй и си хвани ушенцето за тая вода Laughing  Stuck Out Tongue  Шегувам се, да не ми се обидиш, знам какво е като няма вода и е гадно и помня миналта години през какви перипети минахте, дано са оправили квото трябва и да нямате повече режими  Peace  Hug

Аз стоя на сянка, обаче колкото и да ми се смеете, нещо все ми е студено, вчера си напарих краката с морска сол, днес от ранна утрин отново ги намазах със силна ракия и съм с два чифта чорапи  Embarassed Домашните ме гледат така  Rolling Eyes, ама.... какво да направя...., има признаци уж, че ще ми минава, демек по добре ми е, ама да видим.

Момичета, хубав ден на всички и отново моля, зачезналите отдавна да се обадят с 2-3 думички поне  Praynig  Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 5 001
По едно бАнбонче викам да метна.....За който иска де....

# 717
  • Мнения: 2 022
По едно бАнбонче викам да метна.....За който иска де....

КлъвнАх, веднагически.  Mr. Green Шоколадът ще спаси света ... така, де... И колкото повече, толкова повече.  Twisted Evil

Анкасче, хич да не ти пука как те гледат околните, важното е да се подобряваш. Хайде, дано утре си съвсем добре.  Praynig

Мамче, Теди, как са дечицата днес?

Аз отивам да посвърша нещо, че имам работа, а тези два дни така се размързеливих и сега малко трудно се съсредоточавам. Ама няма как - до отпуската остават още десет дена.

Спорен ден, дами.  Hug

# 718
  • Мнения: 5 001
Хех,Фейчониии.....Ти кълвеш на шоколад.....Юлката на биричка.....  smile3532 smile3532


Набореееее дЕ си бре ??????  Thinking Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 2 022
А, и бира може. 11 мина отдавна, пък е и горещо.  Mr. Green

Юлееее!!!!


Общи условия

Активация на акаунт