Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Е,Дидева,пак да повторя,че си злато! Heart Eyes
Радвам се за тескта за преразказа,че е нормален,а не набъкан с архаизми или имена.Теста също ми се види нормален,на фона на всичките пробни,които минахме. Whistling
Да излязат отговорите и децата ще си кажат какво що. Wink

В 9.15 още директора ги вкара, по номера на зали ги извикваше.След това извика родител по желание да присъства на отварянето на материалите за изпита-листи,бланки.

# 691
  • Мнения: 363
да, за периода 2000 година - рязко се покачва, а в отговора пише спада това е грешка на МОН

# 692
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 130
Рязко се качва, според мен. На разпечатката не се вижда добре, но с линийка като се сложи-се вижда.

Последната думичка, обаче е СПАДА

# 693
  • Мнения: 1 007
да, за периода 2000 година - рязко се покачва, а в отговора пише спада това е грешка на МОН

Малко не са премерили като хората, но каквото и да прави през 2000 г., прави го рязко Simple Smile Децата ще се сетят, бъдете спокойни Grinning

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 9 736
Рязко се качва, според мен. На разпечатката не се вижда добре, но с линийка като се сложи-се вижда.


търси се дали е разко, плавно, бегло или слабо, а не дали спада или не...

# 695
  • Мнения: 692
Според мен въпроса ще обърка децата - дано поне квесторите знаят за грешката и кажат на децата

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Според мен въпроса ще обърка децата - дано поне квесторите знаят за грешката и кажат на децата

И според мен. ooooh!

# 697
  • София
  • Мнения: 567
Според мен въпроса ще обърка децата - дано поне квесторите знаят за грешката и кажат на децата
И според мен ...за съжаление

# 698
  • Мнения: 363
Дано се сетят, както казва Химикал, че графика свършва на края на 2000год. и през този период имаме рязко покачване:-) Грешка си е Simple Smile

# 699
  • Мнения: 416
Дано се сетят, както казва Химикал, че графика свършва на края на 2000год. и през този период имаме рязко покачване:-) Грешка си е Simple Smile

Аз спада го виждам малко преди 2000г. и след това разко покачване. А как така въпроса е за сподане през 2000г., като от тогава започва покачване newsm78  Къде са гледали тези от министерството?

# 700
  • Мнения: 425
Дано се сетят, както казва Химикал, че графика свършва на края на 2000год. и през този период имаме рязко покачване:-) Грешка си е Simple Smile

Аз спада го виждам малко преди 2000г. и след това разко покачване. А как така въпроса е за сподане през 2000г., като от тогава започва покачване newsm78

Според мен графиката изобщо не свършва "на края на 2000 год" - това пък как го видяхте. Иначе и според мен спадът е преди 2000 г. Чудя се защо литератори се напъват да препитват децата по въпроси от областта на статистиката?

# 701
  • Мнения: 1 548
 Дами, тестът изглежда доста лесен, но има коварни уловки/ без тях не може/, дано дечицата ни се справят с тях! Същото важи и за втори модул - текстът е силно експресивен, динамичен. Гледната точка на разказвача , като част от екипажа и на артилериста се припокриват и смесват в някакъв етап, за да кулминира на финала в  отчаяния опит на артилериста да спаси децата. Трудността е в това, да се предаде без да се смесва с това на останалите, личното емоционално изживяване на бащата, неговата моментна вцепененост да се отрази, без коментар на емоциите на другите.
Може би пропускам доста, но пиша, преразказвайки...Моля да ме извините!  

# 702
  • Мнения: 14 453
За да следват моделите по "Пиза". Mr. Green

 ellis напълно споделям написаното от теб.

# 703
  • Мнения: 692
Дано се сетят, както казва Химикал, че графика свършва на края на 2000год. и през този период имаме рязко покачване:-) Грешка си е Simple Smile

Дано, ама като ги знам колко им е акъла и като имам предвид аз колко време го препрочитах, пулих, мерих ...това освен грешното условие си е чиста загуба от времето на изпита .
В слуачая тези, които действат по-импулсивно и не внимават особено в условието ще "пропуснат" думичката "спада" и ще дадат "верния" отговор.

# 704
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Дано се сетят, както казва Химикал, че графика свършва на края на 2000год. и през този период имаме рязко покачване:-) Грешка си е Simple Smile

Аз спада го виждам малко преди 2000г. и след това разко покачване. А как така въпроса е за сподане през 2000г., като от тогава започва покачване newsm78  Къде са гледали тези от министерството?
А според мен там където пише 2000 е края на 2000, т.е. спада е в едни 2 мм преди цифрата 2000. Покачването започва след края на 2000. Има една лека чупка в последното покачване, та там и свършва 2000. А преди това е имало спад.

Общи условия

Активация на акаунт