Отговори
# 90
  • Мнения: 363
Мили, МАМИ, чудни сте, много радвате - стихотворения, розмарин, будилници Joy hahaha Joy

темата е много разпускаща, освен бисери на 7ци ще има и бисери на мамите  bouquet в следващия сборник  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 515
Значи, на 21ви изпращаме децата на изпит СПОКОЙНИ и УВЕРЕНИ в тях  и после гризем нокти - колкото ни душа иска  Mr. Green Все си мисля, че всеки би успял да запази спокойствие, когато е необходимо.
На 23ти повтаряме упражнението.  baby_neutral

Да бе ще гризем нокти JoyАко не съм на работа ще си спретнем среща и ще хапваме някъде нещо друго докато чаветата се потят Wink

# 92
  • Мнения: 3 164
В неделя-19.05. ще имаме нужда от вашата виртуална молитва Mr. Green-младежът е на състезанието Рики в НПМГ /заедно с детето на една друга форумска мама Simple Smile

А относно спокойствието-какво пък е  това Rolling Eyes Mr. Green
не ми действа ни розмарин, ни лавандула Crazyи упойка не ме лови  newsm47

# 93
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
ШОНИ, специално за теб:



 Joy

# 94
  • Мнения: 3 164
 HugБлагодаря ти, Лейди!  bouquet

# 95
  • Мнения: 476
Честно казано и на мен ми избиват бушоните. До сега сме се представяли прилично, дори бих казала добре на ПИ; Дано запази самообладание и работи спокойно, бързо и вярно .. Успех на всички дечица!  Peace Дано да съумеят да покажат най-доброто и да имат късмет .. Praynig

# 96
  • София
  • Мнения: 108
Запис в новата тема и от мен. Мамич, благодаря   bouquet. Като гледам с каква скорост сте писали, това сигурно няма да е темата за 21-ви и 23-ти.  Simple Smile

# 97
  • Мнения: 5 428
Ха-ха-ха, ето защо аз съм така спокойна - ние до сега сме се спредставяли НЕзадоволително по пробни и състезания, така, че  нямаме нищо за губене. Остава ни надеждата, че този път, за разлика от досегашните ще покажем чудеса от храброст и ще се справим. В което, впрочем съм убедена, както съм убедена в успеха на всички формуски деца. Тайната е, че тук витае един дух на успеха и не подминава нито едно форумско дете. Ето, вижте децата на Stefan, на mamabama, и на много други дето са се представили отлично  на олимпиади и изпити по природни науки и са с еднио гурди напред пред останалите. И нашите ще се справят, и всяко ще влезе в най-подходящото за него училище. Май е време да поотхлабим леееекинко юздите, за да може мозъка да избистри наученото.

# 98
  • Мнения: 4 936
Явно и на учителите им писна вече - учителката по БЕЛ му казала, ч е няма нужда да ходи на повече уроци и е добре, но той настоял да иде!

# 99
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Наслука и сполука на изпитите от мен  bouquet палците са ми стиснати от сега за нашите седмокласници Laughing
Днес в нашето училище са раздали бележки с номерата на залите за изпита. Ще бъдат по 6- деца в стая по две от всеки 7-ми клас. Мислех,че ще бъдат по 10-15 деца в стая и малко се озадачих, при вас как ще бъде, някой вече знае ли?

# 100
  • Мнения: 14 473
jakinik и при нас беше така.

# 101
  • София
  • Мнения: 778
При нас очаквам да раздадат бележките днес. По 6 деца в стая - откъде намериха толкова квестори? newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 346
Привет и от мен.Последните две теми май ги попропуснах,но в тази няма начин да не се отчета.Купих малка саксийка с розмарин и вече е на бюрото на детето,пък да видим Crazy
Успех на всички дечица!Учиха старателно през цялата година!Дано получат високи резултати на матурите и да бъдат приети в желаните училища!

# 103
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
На училище днеска са били само  10деца.  Дали са им бележките за стаите.
Мене вече нервата ме тресе.  Laughing

# 104
  • Мнения: 4 936
Привет и от мен.Последните две теми май ги попропуснах,но в тази няма начин да не се отчета.Купих малка саксийка с розмарин и вече е на бюрото на детето,пък да видим Crazy
Успех на всички дечица!Учиха старателно през цялата година!Дано получат високи резултати на матурите и да бъдат приети в желаните училища!
къде продават билки в саксии?

Общи условия

Активация на акаунт