Отговори
# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Запис и от мен...на шеста страница  Laughing! Мерси на Мамчето за темата, Рая е страхотна!!!  Grinning

# 76
  • Мнения: 456
Shoni, направо е трепач! Как си събрала 2 учебника в тези няколко реда! Вдиждам подготовката ти е много добра, нямаш пропуски, готова си за 21.05. Joy

# 77
  • Мнения: 397
Включвам се да пожелая късмет на децата и спокойствие на техните родители!

Да напълним темата само с добри новини и похвали за успеха на децата ни!   Peace

Наслука!

# 78
  • Мнения: 3 164
Shoni, направо е трепач! Как си събрала 2 учебника в тези няколко реда! Вдиждам подготовката ти е много добра, нямаш пропуски, готова си за 21.05. Joy
hahahaмдаа, аз съм в пълна готовност, на нисък старт съм или на полусъединител-кой как иска да ме разбира Mr. Green
сега лежерно си пия кафето и ако на 22-ри посреднощ ме споходи някоя математическа формула/неоткрита до този момент/ newsm60,  ще я плесна и нея тук Crazy

# 79
  • Мнения: 18 015
ако на 22-ри посреднощ ме споходи някоя математическа формула/неоткрита до този момент/ newsm60,  ще я плесна и нея тук Crazy

Хич не я плясвай, ще ни объркаш само  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 49
добро момичета, сайтът на НПМГ е отново в действие !

# 81
  • Мнения: 14 453
Ау, с това пожелание Наслука!-ясно голям урожай ще има-дай боже!

# 82
  • София
  • Мнения: 282
Привет мами,
и аз на финалната права да се включа.
Препоръчвам на по-притеснителните деца, да сложите сушена лавандула под възглавницата за през нощта преди изпита, а за изперкалите мами ( и аз там), торбичка с лавандула на шията и така до края на изпитната кампания. Лавандулата действа успокояващо.

# 83
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Тъй, дойде време, в което единственото, което трябва да повтаряме на децата е: всичко ще е наред и ти ще успееш! Уверения, че пробните са били по-трудни от реалния изпит са задължителни Simple Smile
Идеята е да изпратим едни уверени в себе си човечета. Това, повярвайте ми върши повече работа от билки и треви  Peace

# 84
  • Мнения: 5
Lady_A съгласна съм с теб, спокойствие му е майката. Въпроса е дали и ние майките ще успеем да запазим спокойствие, поне привидно  Laughing

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Спокойно,всичко ще е под контрол. Wink
Скрит текст:
Копнато от нета
Засилени мерки за сигурност в периода около матурите и кандидатстудентските изпити нареди просветният министър проф. Николай Милошев. С писмо до ректорите и шефовете на просветните инспекторати той им препоръча да затегнат пропускателния режим в школа и вузове.

За целта багажът на влизащите ще се проверява с детектори там, където има такива. На останалите места охраната ще рови в чантите на посетителите при съмнение, че внасят нещо нерегламентирано.

В сградите няма да бъдат допускани посетители, без специално да бъде потвърдено какъв е ангажиментът им. Това важи и за майсторите, които правят ремонти.

Милошев е дал указания охраната да не приема неадресирани или съмнителни пратки. Тя ще трябва да проверява и всички асансьорни и вентилационни шахти на сградите, както и да разчисти аварийните им изходи.

За първи път пък просветното министерство е спуснало таблици, чрез които ще се анализират резултатите на учениците, които се явяват на изпити. Директорите трябва да ги съпоставят с данните от минали години и с резултатите от страната, както и да набележат мерки за повишаването им.

# 86
  • Мнения: 3 164
Деска, не ми се отваря този линк Rolling Eyes

# 87
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Значи, на 21ви изпращаме децата на изпит СПОКОЙНИ и УВЕРЕНИ в тях  и после гризем нокти - колкото ни душа иска  Mr. Green Все си мисля, че всеки би успял да запази спокойствие, когато е необходимо.
На 23ти повтаряме упражнението.  baby_neutral

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Копнах го в скрит текст от нета,че нещо не стана с линка. Peace

Моето спокойното вчера заяви,че след двата изпита щял да излиза и чааак вчерта да се приберял.
Е,как ще устискам аз до вечерта да разбера какви ги е сътворил се чудя. Crazy

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Привет и от мен в новата тема!,
Наслука и късмет на всички деца!
На майките повече спокойствие - пийте чай от маточина, действа успокояващо Wink(като сме я подкарали с билките)

Общи условия

Активация на акаунт