Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Хич даже не става въпрос за чудене относно "яхване на метли"! Grinning Mr. Green

Просто попиване на опит, съчетан с добро чувство и пожелание за успех! Heart Eyes
Мислим ви! Hug

# 61
  • Мнения: 14 433
Е, то и осмокласни мами надзъртат Embarassed
И те да поначучат нещо-ето сега и розмарин разбраха ,че е цвете чудно Embarassed

# 62
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Аааа, Сосче, до две години очаквам пълен набор аромотерапия, че да ни помогне някога! Hug Особено по математика.

Няма да ви притеснявам повече, едва ли ви е до нас! Mr. Green Дано сте се усмихнали и разсеяли от включването на петокласни мами! Hug

# 63
  • Мнения: 976
     Розмарин за децата, а за майките - мента-глог-валериана? Като "гърмян заек" - че и още едно гърмене ще ме чака, живот и здраве - ви казвам най-приятелски: щадете се! Ще им трябвате още мнооого на децата, че и на внуците! Wink

# 64
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Темата взе да кефи все повече и повече   bouquet Доста се похилих последните 5 страници.

За розмарина, освен всичко останало, се вярва и че гони вещици. Древните египтяни смятали , че растението носи щастие, а древните гърци са се кичили с него като символ на Афродита. Обаче за мен миризмата му е адски неприятна. Стига ви толкоз инфо, че станАхте специалисти  Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 567
     Розмарин за децата, а за майките - мента-глог-валериана? Като "гърмян заек" - че и още едно гърмене ще ме чака, живот и здраве - ви казвам най-приятелски: щадете се! Ще им трябвате още мнооого на децата, че и на внуците! Wink
гърмян-гърмян.....ама ще видиш като пак му дойде времето,то и аз така, ама я ме виж сега...що ме тресе така..все едно ,че не ме е тресло вече?....

# 66
  • Мнения: 3 164
как бързо времето отмина                                   
ей, го май дойде -замина.                                 
а как започна бавно,                                       
спокойно, плавно                                               
но впуснахме се в изречение главно
с подчинено-                                                         
кога подложно,                                                         
кога обстоятелствено                                           
 или пък                                                                   
допълнително
и определително.
после наклонения
 и спрежения,
пунктуация в изречения.
........но Настане 21.05.2013 лето Господно
ясно слънце грее.
Генерал Столетов сочи към върха и  се провиква:
Търчете, млади опълченци!Тамо са елитните гимназии!
Изотдолу Една българка хвърляше телата на тези с ниските балове, а те Немили-недраги
се лутаха До Чикаго и назад.
До нея Бай Ганьо стискаше здраво мускалите с розово масло и бидеха  Неразделни.
По жътва е.Стано морно и тягостно.Само песента на Заточениците се чуваше някак отдалече.
Настана последний бой-3-то класиране.Моми и момци пращаха телеграма По жицата на близки и далечни.
И последний вик-УРА!Върхът е превзет!

  и НА прощаване да си пожелаем:
УСПЕХ!

 Joy
Скрит текст:
тотално изперках

# 67
  • Варна
  • Мнения: 30
 Hug много точно казано Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 752
Shoni, това ти ли го съчини, бре! Shocked Направо е  rotfImbo

# 69
  • Мнения: 416
Маме, благодаря за хубавата тема  bouquet А дъщеричката е прекрасна млада дама newsm10
Този розмарин ще взема и аз да го пробвам, че нещо ме хваща старческа деменция Laughing
Браво за стихотворението smile3501

# 70
  • Мнения: 3 164
Язе, Я #Silly
покрай бел-а на седмокласника усвоих всякакви литературни похвати rotfImao

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Мамо Цоцоланке,след тази снимка президентът вече ми е идея по-симпатичен Simple Smile

 Розмарин не беше "влизал" в къщата ми,но от две вечери суша такъв /отпреди да зачекнете темата/,т.к. седмокласникът се СЕТИ,че имат да правят хербарий до 30 май. И това е домашно по биология от септември дадено.
Сега къщата е постлана с учебници,но не от много учене,а понеже затискат хербариите -20-ина най-разнообразни растения.

# 72
  • Мнения: 1 528
Язе, Я #Silly
покрай бел-а на седмокласника усвоих всякакви литературни похвати rotfImao

Браво!  bouquet

 И тропи и литературни фигури си усвоила / за разлика от моето чедо - още се борим с тях/. Дали ще ги има в теста по БЕЛ?

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
     Розмарин за децата, а за майките - мента-глог-валериана? Като "гърмян заек" - че и още едно гърмене ще ме чака, живот и здраве - ви казвам най-приятелски: щадете се! Ще им трябвате още мнооого на децата, че и на внуците! Wink

Аз предлагам за майките Деанксит - дневен транквилант, много отпускащо действа, не се пристрастява човек към него , без рецепта е и като го вземе човек не му пука от нищо.   Joy все едно ще му е за резултатите.

# 74
  • Мнения: 4 447
Записвам се с пожелание за спокойни последни предизпитни дни и успехи на децата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт