ЮЛИ 2007- с дъх на лято!!!

  • 56 935
  • 648
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 3 524
ох аз чак сега влизами гледам кати какво си писала, много съжалявам за давид, как е сега? а колко време ще стои с този пластмасов гипс?

# 571
  • София
  • Мнения: 17 595
Не е бил в градината - на площадката до блока, с майка ми. Ама то... късмет - люлеел се бил на едни халки, на които го качвам от как е проходил, а после сам - мнооого отдавна - ами, такъв бил късмета...

Няма пирони, само гипс - и ще трябва да го носи месец като го смени, де...

# 572
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Кати, съчувствам ви и дано бързо да мине. На Лина април й сложиха гипсова шина на дясната ръка и не можеше да пише заради пукване. Сега е с гипсова шина на лявата ръка , пак пукване, сега е от дланта до рамото. Та сме с найлончета в банята. Междувременно ходих на снимки и с Кати, в Пирогов като ме видят и ме викат по име Simple Smile. За рехабилитация се взима талон от джипито за физиотерапия, после в най-близкото ДКЦ и за 10 дни е безплатно.

# 573
  • София
  • Мнения: 568
За къпането опитайте с фолио за свежо съхранение /от това найлоновото, лепящото/.

# 574
  • Мнения: 29
Привет на всички,първо да пожелая бързо оздравяване на малчугана със счупената ръчичка,а на мама и тате търпение и всичко ще е наред,сигурна съм.Сега малко помощ ако може,предстои ни море,дайте препоръки за ефикасен продукт за плаж и за след плаж,нещо което сте изпробвали и сте доволни за деца и за мамите де,че ние с мойта щерка сме малко белички ама искаме и да хванем тенче без много да изгаряме и да ни боли  Smile

# 575
  • sf
  • Мнения: 10 215
Аз не мога да помогна, моите са половин циганета по боя  hahaha купувам каквото ми падне с нисък фактор  Rolling Eyes

Кати, как е Давид?

# 576
  • София
  • Мнения: 3 524
милите дечица с тези счупвания, мъчно ми става като чета за това, сега както е и топло и те да са в шини и гипсове, кошмар...
кати давид как го приема?
зайченце, съжалявам и за двечките, ама да ти кажа то и аз съм била луда глава, на катерушката зад блока, помните ги онези старите, се качвам на най-високото, висвам на ръце извити назад с лице към земята и в един момент не знам защо решавам да се пусна. сигурно съм си мислела че ще падна на крака но падам по лице и ми се чупят 4 предни зъба. е няма такъв вой, изкарала съм аъла на наште, понеже нищо не се вижда само кръв и рев. водят ме при зъболекар спешен кабинет и тя само питала дали са млечните е добре че бяха Simple Smile имам беззъби снимки от този период, сега като попадна на тех ми е много смешно ама тогава едва ли им е било смешно на наште Rolling Eyes
да се оправяте всичките бързо бързо
отчет от бебе - стана вече 3 300 слава богу папка цедена кърма, кърми се и дохранвам, за момента е това, др седмица сме на преглед при педиатърката да си го мери и тя и може би ще има вече и едно боцкане, май хепатитната каза, не помня...

# 577
  • София
  • Мнения: 17 595
Привет на всички,първо да пожелая бързо оздравяване на малчугана със счупената ръчичка,а на мама и тате търпение и всичко ще е наред,сигурна съм.Сега малко помощ ако може,предстои ни море,дайте препоръки за ефикасен продукт за плаж и за след плаж,нещо което сте изпробвали и сте доволни за деца и за мамите де,че ние с мойта щерка сме малко белички ама искаме и да хванем тенче без много да изгаряме и да ни боли  Smile

Аз съм много бяла, Врячо - също и, колкото и да е странно, тати и той (а е тъмнокос, върви че го разбери). От плажните масла и следплажни на Нивеа съм доволна - е, сигурно има и други добри, просто освен бебешки (клоран и... не помня още какво) като беше до 2 години други не съм пробвала - на принципа че като от нещо съм доволна, няма нужда друго да търся.


Зайко, това с фолиото за свежо съхранение наистина е по-лесно и удобно от пликчетата. Да й минава бързо на Лина!

ПП
В понеделник ще му сменяме гипса с пластмасов на Давид.

# 578
  • София
  • Мнения: 568
Моите са бели. Аз - също. До мин. година ползвахме все Euserin 50ти фактор. Грешка няма. А и Виши, но по-не ми хареса. Сега съм купила Авен 50 и 30 фактор, уж го дават като най-добро.
За след плаж на Нивеа един овлажняващ детски крем светлосин. И един на Ейвън за след плаж.

# 579
  • София
  • Мнения: 17 595
Как е училището?..

# 580
  • sf
  • Мнения: 10 215
Кати, оптимист си  hahaha пиши във фейса.

# 581
  • софия,ст.град
  • Мнения: 36
здравейте ,защо никой не пише в темата  Rolling Eyes

# 582
  • sf
  • Мнения: 10 215
Пишем, как да не пишем  Mr. Green

# 583
  • софия,ст.град
  • Мнения: 36
ми разглеждах темата назад и сте били по активни

# 584
  • sf
  • Мнения: 10 215
Ами омръзнали сме си явно  Joy
Разкажи нещо за себе си, за детето, питай нещо, пък може и да се раздвижи темата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт