ЮЛИ 2007- с дъх на лято!!!

  • 56 791
  • 648
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 17 591

Давид се опитва а прави супа топчета. Ама това, дето го е направил, май ще е бистър бульон с плуващи из него топчета...  hahaha

# 631
  • София
  • Мнения: 568
Браво на детето! Ирина до сега се ограничава да реже зеленчуци и да меси тесто ама то си е игра повече.

# 632
  • София
  • Мнения: 17 591

Аааа... Писна ми на мен - каквото и да направим, все не се харесва.  Crossing Arms И преди два дена се ядосах и се разпоредих: щом не ти харесва ние как готвим, ти ще готвиш.  Naughty Каквото той си избере - но после следва и да го яде... Та тогава направи някакви печени картофи със сланина - и си ги и изяде с удоволствие. Днес прави супа топчета, според рецептата, меко казано... странна ми изглежда, но... дано да я изяде - във всеки случай много беше отчаян с въртенето на тез топчета.

# 633
  • София
  • Мнения: 568
 Joy Joy Joy
Значи добре се справя детето. Може да стане велик готвач.  Heart Eyes

# 634
  • София
  • Мнения: 17 591
Е, засега ще съм съгласна да стане и само ядач...

# 635
  • Мнения: 1 273
Здравейте и от мен!
Честита Нова Година!
Моя син не изявява желание да готви, но обича да прави сладки и курабийки с мен.  Peace

# 636
  • София
  • Мнения: 17 591
Е, така е, който може да прави сладки и курабийки...

# 637
  • София
  • Мнения: 254
Ехе, така се изненадах, като видях, че има раздвижване в тази тема Simple Smile Поздрави на всички, с които не се виждаме във фб!

# 638
  • София
  • Мнения: 568
Благодаря, Айка, поздрави и на вас и целувки на момичетата.  Hug

Как сте вие?

# 639
  • София
  • Мнения: 114
Привет и от нас!

 И аз се зарадвах на раздвижването в темата. По незнайни причини ви загубих във фейсбук.
 Иначе младежа е добре, расте и щурее. Много обича да ми помага в готвенето. Хем ме радва това, но гледам да не разбира кога точно съм в кухнята.  Simple Smile

Поздрави на всички - пишещи и не пишещи!

# 640
  • София
  • Мнения: 17 591

Защо да не разбира кога си в кухнята? Много ли пречи с помагането?
Не му скършвай ентусиазма...
То не е за всеки - да му се пречкат дребосъци в краката и ръцете докато работи, но... за малките е много полезно.

# 641
  • София
  • Мнения: 254
Ние сме добре(с един месец закъснение отговарям, но почти не влизам тук). Децата си растат, въртележката се върти и така. Ще имаме среща днес в 19 ч. по женски, ако някой иска да се присъедини, да ми пише.

# 642
  • София
  • Мнения: 17 591

Няма как да дойда, но ви пожелавам приятно прекарване!
Жалко, че вече я няма темата... в смисъл, че не е активна, както беше///

# 643
  • София
  • Мнения: 568
Да, жалко! Липсвате ми, момичета, да знаете!  Cry
Как прекарахте? Има ли нещо ново около другите момичета в темата?

# 644
  • София
  • Мнения: 17 591


И на мен...  Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт