ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 61 607
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 295
Момичета,здравейте!
Последният фон дьо тен ми е на Клиник-с лифтинг ефекг,доворна съм,цветът ми пасна идеално,но сякаш мисля да го сменя.Маля ,препоръчайте ми добър такъв,държа на лифтинг ефекта.Днес млизах м чагазина на Криолан и там харесах два с колаген,но нямат тестери.Кожата ми е нормална към смесена,в Т-зоната се омазнява.Благодаря!

# 61
  • Мнения: 178
Yasmeen,Минералния фдт се използва самостоятелно, нанася се с четка, към някои си има и четка за нанасяне.Може да наслагваш докато постигнеш желан ефект. Peace
Какъв точно имаш?Сигурно в интернет има даже демонстрация за нанасянето му.
Мерси, утре ще се пробвам и ще докладвам резултата Laughing Стискайте палци, понеже съм малко вързана в ръцете. Но пък все правя разни опити за "скулптуриране". Най-смешна съм с ружа, искам винаги да си подчертая скулите, но май мажа навсякъде.

# 62
  • Мнения: 432
Сигурна съм, че ще се справиш. Peace Въпрос на опити Simple Smile

# 63
  • тук и там
  • Мнения: 11 647
А някой ползвал ли е фдтена Make up forever HD или друг хай-дифинишън фон дьо тен?Изкушава ме от известно време,предвид описасанието на продукта,но аз специално не съм пробвала все още ....

# 64
  • Мнения: 9
Сега за бала ми бях при една гримьорка и тя използва един фдт,който не си спомням как се казваше,но беше френска марка и започваше с G.... ,една дума беше и бил много известен,въпреки че на мен не ми говореше нищо. Някой дали се сеща за кой може да става на въпрос,защото беше страхотен,издържа цял ден и нито се наслои,нито нищо,покривността му беше голяма,но изглеждаше невероятно и естествено.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Също така къде мога да намеря цялата серия на Ревлон,има я отчасти в бюти зоната в София,но само Colorstay,а аз искам да пробвам и базите и photoready. Също така на ревлон някой знае ли откъде мога да поръчам цвета Ivory 01,защото те явно са решили да внасят само Buff,който на мен обаче ми е тъмен.

# 65
  • Мнения: 9
А някой ползвал ли е фдтена Make up forever HD или друг хай-дифинишън фон дьо тен?Изкушава ме от известно време,предвид описасанието на продукта,но аз специално не съм пробвала все още ....
Лично не съм го пробвала,но адски много момичета от САЩ го хвалят,аз го намирам за доста скъпичък,но ако се навиеш да го поръчваш сподели от кой сайт  Peace

# 66
  • Мнения: 284
Сега за бала ми бях при една гримьорка и тя използва един фдт,който не си спомням как се казваше,но беше френска марка и започваше с G.... ,една дума беше и бил много известен,въпреки че на мен не ми говореше нищо. Някой дали се сеща за кой може да става на въпрос,защото беше страхотен,издържа цял ден и нито се наслои,нито нищо,покривността му беше голяма,но изглеждаше невероятно и естествено.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Предполагам Герлен  Heart Eyes Моя любим парюр екстрийм
http://www.feelunique.com/p/GUERLAIN-Parure-Extreme-Fluid-Foundation-30ml

# 67
  • Мнения: 9
Сега за бала ми бях при една гримьорка и тя използва един фдт,който не си спомням как се казваше,но беше френска марка и започваше с G.... ,една дума беше и бил много известен,въпреки че на мен не ми говореше нищо. Някой дали се сеща за кой може да става на въпрос,защото беше страхотен,издържа цял ден и нито се наслои,нито нищо,покривността му беше голяма,но изглеждаше невероятно и естествено.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Предполагам Герлен  Heart Eyes Моя любим парюр екстрийм
http://www.feelunique.com/p/GUERLAIN-Parure-Extreme-Fluid-Foundation-30ml
Знаеш ли от къде мога да си ги поръчам или купя / аз съм от София / ?

# 68
  • Мнения: 284
Момичетата от София да се включат, аз го поръчвам от линка  Hug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Сега за бала ми бях при една гримьорка и тя използва един фдт,който не си спомням как се казваше,но беше френска марка и започваше с G.... ,една дума беше и бил много известен,въпреки че на мен не ми говореше нищо. Някой дали се сеща за кой може да става на въпрос,защото беше страхотен,издържа цял ден и нито се наслои,нито нищо,покривността му беше голяма,но изглеждаше невероятно и естествено.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Предполагам Герлен  Heart Eyes Моя любим парюр екстрийм
http://www.feelunique.com/p/GUERLAIN-Parure-Extreme-Fluid-Foundation-30ml
Знаеш ли от къде мога да си ги поръчам или купя / аз съм от София / ?
Бютизон, Сефора, Дъглас Simple Smile

# 70
  • тук и там
  • Мнения: 11 647
А някой ползвал ли е фдтена Make up forever HD или друг хай-дифинишън фон дьо тен?Изкушава ме от известно време,предвид описасанието на продукта,но аз специално не съм пробвала все още ....
Лично не съм го пробвала,но адски много момичета от САЩ го хвалят,аз го намирам за доста скъпичък,но ако се навиеш да го поръчваш сподели от кой сайт  Peace
Аз в момента съм в чужбина и мога да си го купя направо от магазин,видях къде в града се предлага ,но имам точно пет ФДтена-2 на ЕЛ,по 1 на Ланком,Клиник и Герлен,като нито един от тези не е „моят фон дьо тен",та ми се искаше да чуя отзиви за този,че не ми се дават пак пари на вятъра.Иначе тук виждам жени чиито кожи изглеждат съвсем естествено,гладки и озарени ,изглеждат едни такива сякяш са намазани с фдт,но пък не им личи въобще,та си мислех дали не ползват такъв тип ФДТ newsm78.Моят ФДТ си личи например.. Sad
Зависи разбира се и от кожата,моята е мазна и с несъвършенства...

# 71
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, скоро ми предстои да съм кума на сватба и ми се иска да си взема фондьотен, който да издържи доста дълго и да може да се фотографира добре... също така ми се иска да не лъсна съвсем, че ще е огромна жега ( август месец). Иначе сега ползвам urban decay "Dew me" и "All nighter" спрея и съм доста доволна как се държи фондьотена.
Ще съм благодарна за съвети Simple Smile Приемам всякакви предложения за фондьотен и база независимо от ценовия клас.

Кожата ми е по-скоро  нормална до дехидратирана около носа, но лъсвам на челото след време.
На Виши фдт матира и не лъсва.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 255
на Ла Рош е по-хубав ама просто си сложи една матираща пудра в чантата и си оправяй грима отвреме навреме .В жегите няма как да не лъснеш ако ще и цимент да сложиш Simple Smile)

# 73
  • София
  • Мнения: 5 503
Иначе тук виждам жени чиито кожи изглеждат съвсем естествено,гладки и озарени ,изглеждат едни такива сякяш са намазани с фдт,но пък не им личи въобще,та си мислех дали не ползват такъв тип ФДТ newsm78.Моят ФДТ си личи например.. Sad
Зависи разбира се и от кожата,моята е мазна и с несъвършенства...
Пробвала ли си Everlasting на Clarins?Или Анти Блемиш на Клиник?
Може би просто не си нацелила твоя цвят и затова при теб се вижда,ако можеш при избора на цвета консултирай се с някой.

# 74
  • тук и там
  • Мнения: 11 647
Иначе тук виждам жени чиито кожи изглеждат съвсем естествено,гладки и озарени ,изглеждат едни такива сякяш са намазани с фдт,но пък не им личи въобще,та си мислех дали не ползват такъв тип ФДТ newsm78.Моят ФДТ си личи например.. Sad
Зависи разбира се и от кожата,моята е мазна и с несъвършенства...
Пробвала ли си Everlasting на Clarins?Или Анти Блемиш на Клиник?
Може би просто не си нацелила твоя цвят и затова при теб се вижда,ако можеш при избора на цвета консултирай се с някой.
Единият ми ФДТ е точно Анти-блемиша,доволна съм,но има още какво да се желае,ползвам и пудра на Clarins,техен ФДТ не съм ползвала...Нанасяла съм и с пръсти,и с четка за ФДТ и с гъбички съм пробвала,но пак си изглеждам..."намазана" Mr. Green
Ако имам път към центъра,ще взема  да го пробвам този ФДТ,че мниго съм му навита най-вече заради това,че уж е невидим..

Общи условия

Активация на акаунт