Arrow - в очакване на втори сезон, тема 3

  • 56 480
  • 744
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 219



"Стрела" е сериал, който ни разказва за Оливър Куин - милиардер, който решава да изкорени престъпността в неговия град след завръщането си от безлюден остров, на който попада след корабокрушение.
Завръщайки се в Старлинг сити, майка му Мойра, любимата му сестра Теа и най-добрият му приятел Томи забелязват, че в него има нещо различно. Оливър Куин се превръща в друг мъж, различен от плейбоя, който е бил преди. Освен това той крие много тайни.
Премиерата на сериала е на 10 октомври 2012 и първи епизод събира 4 млн. зрители пред екраните.

В сериала, вдъхновен от комиксите на DC ще видим Стивън Амел (Дневниците на вампира, Частна практика) в ролята на Оливър Куин, Кейти Касиди (Свръхестествено, Клюкарката, Мелроуз Плейс), Уила Холанд (Ориндж Каунти, Клюкарката) и други.

http://www.imdb.com/title/tt2193021/

ПРОМО СЕЗОН 1

Сезон 1 в замунда


Сериалът в момента е в почивка! На есен очакваме втори сезон!




ВНИМАНИЕ! В ПЕТЪК ВЕЧЕ ПИШЕМ БЕЗ СКРИТ ТЕКСТ


Тема 2

 

# 1
  • Мнения: 9 095
дрън! пър-ва Laughing

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
И аз тук до сватята  Grinning
Ванче,   bouquet за темата.
Гласувах с НЕ, защото не ми хареса, че Томи умря.

# 3
  • Мнения: 6 496
Да се впиша  Wink Хареса ми финала - да .

# 4
  • Мнения: 74
И аз тук.
След смъртта на Томи ще чакам другия сезон да вкарат друг красавец. Нямам нищо против и да играе срещу Оли Simple Smile. А и искам Оли и Лоръл да се разделят, не ги харесвам като двойка.

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване благодарство за темата  bouquet

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
А и искам Оли и Лоръл да се разделят, не ги харесвам като двойка.
Амин!

# 7
  • Мнения: 2 919
Завръщам се и тук, нещо съвсем забравих, че имаме тема. Гласувах с ДА, защото имаше истинска атмосфера на финал, беше динамичен епизод, не като на някои други сериала на същата телевизия и техните финали. Мисля, че Лоръл и Оли сега няма да са заедно, щото Томи ще им тежи на съвестта. И кво ще правят с това земетресение...  newsm78

# 8
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А и искам Оли и Лоръл да се разделят, не ги харесвам като двойка.
Амин!

+1 Mr. Green

# 9
  • Мнения: 27
Тенкс за темата Grinning Хареса ми финала и гласувах с Да.

# 10
  • Мнения: 1 164
След цяла 1 тема отсъствие, цоп и аз, за да кажа, че Томи ще ми липсва  Cry Tired

# 11
  • Мнения: 16 938
Аз гласувах  с НЕ тъй като Томи ми беше симпатичен.

# 12
  • Мнения: 5 173
Благодаря за темата.
Интересно свърши сезона.
По-интересно ми е какво е ставало на острова.
Лоръл не ми харесва. Лута се ту при единия, ту при другия, после пак при Оливър. Не харесвам хора, които не знаят какво искат.
Искам да видя Фелисити с Оливър. Много ме радва русата госпожица. Все ги дрънка едни, после се опитва да се поправи и изпада в затруднение да обясни какво е искала да каже. Сладка ми е.

# 13
  • Мнения: 16 938
И на мен ми харесва Фелисити сладка е и най-важното знае тайната на Оливър и го приема.

# 14
  • Мнения: 9 095
Мокка, нещо недоволстваш от финалетата май hahaha


иначе и на мен ми е гадно за Томи...тъкмо блесна..актьорски...много ми харесваше..дано скоро го видим пак по някоя тв Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт