манипулация с Letz - Leep

  • 1 409
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала да попитам следното: преди седмица ми правиха Letz и докторът, който ми прави манипулацията др. Славчев ми предписа да приемам Цилест двойна доза. Докторът, който ми откри проблемът и ме наблюдава от три и повече години категорично ми забрани да ги приемам,т.к имало повече рискове след това. Исках да попитам след такава манипулация задължително ли трябва да се отложи менструалния цикъл, т.к. в момента съм на кръстопът. Знам, че въпросът е много специфичен, но бих се радвала ако получа поне някакъв отговор. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 16
Здравей , на мен преди седмица също ми направиха тази процедура при д-р Славчев. Исках да те питам ти какво реши в крайна сметка? Приемаше ли ги тези хапчета или не? На мн също ми изписаха някакви противозачатъчни з аотлагане на цикала, но в момента немога да кажа дали са същите. Аз имам леки болки, под пъпа, точно където се намира шийката, предполагам че все пак няма как д аняма изобщо болки. Надявам се при те всичко да е наред. ПОздрави!

Общи условия

Активация на акаунт