Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 510
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Мнения: 63
За какво са ми,като са същите...Мога една позната ще ми ги даде,била е на обучение да става и тя професионалистка....И като виждат жените,колко са специалисти всички на изуст сценарии от Максим,дали пък биха се доверили на тези специалисти ? И другото което е,ако не го кажеш и те слушат на микрофоните Управляващите се,после какво триене на сол на главата е-идея си нямате.Ако жената е казала,че няма пари,значи не си си свършил работата.Една жена дори и за 20ст на месец трябва да го иска!!!!Иначе не си си свършил работата!!!
Само да се засека с моята позната,ще кача и от Дееп Сценарият да погледнете-има тук-таме разлика,но е всичко е еднакво,но под други думи казано.Но има разлики във фирмите -"Ново място,Нови продукти,Нови сценарии,Нов-стар персонал,Нови клиенти за шарани,Нов Шеф и същите Лъжи и шашми-за какво?За джоба на Максим ???"Ето -показах Ви-какви специалисти сме,какво учехме -20листа сценарии и отделно допълнително обучения и репетиции !!! Олеее Шаранчета давайте - купувайте.Вие се вкарайте в ДЪЛГОВЕ,а Максим да ЗАБОГАТЯВА!!!!!!!! НЕ ВИ ВИЖДАМ ЛОГИКАТА , ДА СИ ВЗЕМАТЕ КОЗМЕТИКА,КОЯТО ЗА ДА СИ Я КУПИТЕ,ТРЯБВА ДА ВИ Я НАБУТАМЕ ПО-СЦЕНАРИИ!!!!
Максим не е специалист-за да обучава нови хора с нова козметика.Той разбираше само от Дешели и даже и от нея не разбираше много много ....Но нали е специалист измамник,как няма да обучава новите ви Консултантки !!!!

# 2 821
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
За какво са ми,като са същите...Мога една позната ще ми ги даде,била е на обучение да става и тя професионалистка....
С името ДИЙП ли?
Ако можеш да ги постнеш, грешка няма да имаш и да се спре с това кукуригане.

# 2 822
  • Мнения: 2 488
Какво е това начално медицинско образование? За първи път чувам за такава специалност Mr. Green

# 2 823
  • Мнения: 142
За какво са ми,като са същите...Мога една позната ще ми ги даде,била е на обучение да става и тя професионалистка....И като виждат жените,колко са специалисти всички на изуст сценарии от Максим,дали пък биха се доверили на тези специалисти ? И другото което е,ако не го кажеш и те слушат на микрофоните Управляващите се,после какво триене на сол на главата е-идея си нямате.Ако жената е казала,че няма пари,значи не си си свършил работата.Една жена дори и за 20ст на месец трябва да го иска!!!!Иначе не си си свършил работата!!!
Само да се засека с моята позната,ще кача и от Дееп Сценарият да погледнете-има тук-таме разлика,но е всичко е еднакво,но под други думи казано.Но има разлики във фирмите -"Ново място,Нови продукти,Нови сценарии,Нов-стар персонал,Нови клиенти за шарани,Нов Шеф и същите Лъжи и шашми-за какво?За джоба на Максим ???"Ето -показах Ви-какви специалисти сме,какво учехме -20листа сценарии и отделно допълнително обучения и репетиции !!! Олеее Шаранчета давайте - купувайте.Вие се вкарайте в ДЪЛГОВЕ,а Максим да ЗАБОГАТЯВА!!!!!!!! НЕ ВИ ВИЖДАМ ЛОГИКАТА , ДА СИ ВЗЕМАТЕ КОЗМЕТИКА,КОЯТО ЗА ДА СИ Я КУПИТЕ,ТРЯБВА ДА ВИ Я НАБУТАМЕ ПО-СЦЕНАРИИ!!!!

Чакай сега, аз защо да съм шаран, като ми харесва козметиката ? Не правиш ли сметка, че се показа като расистка и потвърди това, след това обиждаше косито босито, сега обиждаш и мен като ме наричаш шаран ? И защо ? Защото ми харесва козметиката ли ? Защото и цената ми допада ? Кажи ми какво точно лошо виждаш в козметиката Дийп ?

Хм, странно, не можеш, защото не си я ползвала а искаш да си я купиш директно от фабриката. А с каква цел ?

Точно затова те нарекох преди хлебарка злобарка, защото пишеш само глупости тука по темата.

Също така в търговския регистър пише, че фирмата е на Анна Плотникова, а не на Максим, какви са тези абсурди и лъжи, които отново твърдиш ?

# 2 824
  • Мнения: 32 447
За какво са ми,като са същите...Мога една позната ще ми ги даде,била е на обучение да става и тя професионалистка....И като виждат жените,колко са специалисти всички на изуст сценарии от Максим,дали пък биха се доверили на тези специалисти ? И другото което е,ако не го кажеш и те слушат на микрофоните Управляващите се,после какво триене на сол на главата е-идея си нямате.Ако жената е казала,че няма пари,значи не си си свършил работата.Една жена дори и за 20ст на месец трябва да го иска!!!!Иначе не си си свършил работата!!!
Само да се засека с моята позната,ще кача и от Дееп Сценарият да погледнете-има тук-таме разлика,но е всичко е еднакво,но под други думи казано.Но има разлики във фирмите -"Ново място,Нови продукти,Нови сценарии,Нов-стар персонал,Нови клиенти за шарани,Нов Шеф и същите Лъжи и шашми-за какво?За джоба на Максим ???"Ето -показах Ви-какви специалисти сме,какво учехме -20листа сценарии и отделно допълнително обучения и репетиции !!! Олеее Шаранчета давайте - купувайте.Вие се вкарайте в ДЪЛГОВЕ,а Максим да ЗАБОГАТЯВА!!!!!!!! НЕ ВИ ВИЖДАМ ЛОГИКАТА , ДА СИ ВЗЕМАТЕ КОЗМЕТИКА,КОЯТО ЗА ДА СИ Я КУПИТЕ,ТРЯБВА ДА ВИ Я НАБУТАМЕ ПО-СЦЕНАРИИ!!!!
Максим не е специалист-за да обучава нови хора с нова козметика.Той разбираше само от Дешели и даже и от нея не разбираше много много ....Но нали е специалист измамник,как няма да обучава новите ви Консултантки !!!!

Ти си наясно, но трябва да се докаже (а не да се твърди само)и това ще стане като на презентациите пише името на Дийп  Peace
Нека твоята позната от Дийп да ги даде и да сравним  Mr. Green


Иве, отдалече си личи, че е пиарка и тя  Mr. Green
Аз тия дни очаквам следващата доволна клиентка  да попадне случайно тук Rolling Eyes

# 2 825
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ами чакам отговор за процедурата за връщане на продукти и пари /евентуално/. Обаче удобно не ми отговаряте.

# 2 826
  • Мнения: 142
Аха, значи, като има някои разумен и съвестен човек, който да ви отговаря на клеветите и лъжите, които се доказаха, че са такива, веднага излезнах пиарка, така ли ? Нещо много не ви удисва да като има някой, който да казва истината.

# 2 827
  • София
  • Мнения: 5 606
Ама защо ми обръщате внимание на "безпочвените" постове, а предпоследните три, в които зададох въпроси неглижирате, бе хора! Искам да стана и аз доволен клиент! Казвам ви, аз съм платежоспособна, няма да тегля дори кредит, директно ще си купя кремчетата. Ама малко ми обърнете внимание.
Уф, явно е време за нова кофа пуканки!
Начално медицинско образование, сигурно до 4-ти клас  hahaha

# 2 828
  • Мнения: 5 653
Специалностите, които г-жа Борисова има са 3:
1. Медицинско образование- след 8 клас- начално медицинско
2. Компютърна химия-висше техническо
3. Дефектология-училище-средно-логопед
Катрин, не ти е пълен цитатът и не е на Коси, но да не придиряме. То е ясно кой сте зад акаунтите, защитаващи фирмата ви.

Моля да ми обясниш разликата между образование след осми клас и средно образование.
Питането се отнася и към постналият данните.
Също така бих искала да разбера кое е това средно училище за медицински кадри и средно училище за логопеди - само наименованията на институциите.
Понеже имам досег със сферата и по моя информация от 70-те години насам такива кадри излизат с полувисше образование, за пръв път чувам за средно такова.

Надявам се, че този път няма да ми подминете въпросите, како направихте с последният.

# 2 829
  • Мнения: 32 447
Аха, значи, като има някои разумен и съвестен човек, който да ви отговаря на клеветите и лъжите, които се доказаха, че са такива, веднага излезнах пиарка, така ли ? Нещо много не ви удисва да като има някой, който да казва истината.

Аха, значи когато има някой разумен и съвестен, а тук са много, който да ви отговаря на лъжите и измамите, които се доказаха, че са такива, веднага излязохме всички един човек, така ли? Нещо много не ви удисва да има някой, който да казва истината?


И за 456 път ще кажа, че е нормално измамник да направи фирма и да сложи друг човек да я управлява и да му няма името в регистърчето.

# 2 830
  • Мнения: 32 447
Ама защо ми обръщате внимание на "безпочвените" постове, а предпоследните три, в които зададох въпроси неглижирате, бе хора! Искам да стана и аз доволен клиент! Казвам ви, аз съм платежоспособна, няма да тегля дори кредит, директно ще си купя кремчетата. Ама малко ми обърнете внимание.
Уф, явно е време за нова кофа пуканки!
Начално медицинско образование, сигурно до 4-ти клас  hahaha

Толкова могат. Нали Банин в последното интервю каза, че нарочно кара персонала да пише и даже ги карал да пишат отрицателни коментари за Дешели.
Ще излезе, че Банин ни плаща. Всъщност само на мен, защото останалите  потребителки не съществуват и парите са си мои.  bowuu

# 2 831
  • Мнения: 142
Който е изопачил информацията и аз в началото по погрешка я копирах от него да си обяснява.
Отново ще публикувам какво точно Коси Боси публикува:

Специалностите, които г-жа Борисова има са 3:
1. Медицинско образование
2. Компютърна химия
3. Дефектология


Също така, въпросната г-жа е диагностик при тях.

# 2 832
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Иве, отдалече си личи, че е пиарка и тя  Mr. Green
Аз тия дни очаквам следващата доволна клиентка  да попадне случайно тук Rolling Eyes
О, да. В последно време доста се навъдиха.

Ами чакам отговор за процедурата за връщане на продукти и пари /евентуално/. Обаче удобно не ми отговаряте.
+1

Какво е това начално медицинско образование? За първи път чувам за такава специалност Mr. Green
Не си сама.  tooth

Искам да видя отговори на въпросите на kati_v

Аха, значи, като има някои разумен и съвестен човек, който да ви отговаря на клеветите и лъжите, които се доказаха, че са такива, веднага излезнах пиарка, така ли ? Нещо много не ви удисва да като има някой, който да казва истината.

Аха, значи когато има някой разумен и съвестен, а тук са много, който да ви отговаря на лъжите и измамите, които се доказаха, че са такива, веднага излязохме всички един човек, така ли? Нещо много не ви удисва да има някой, който да казва истината?


И за 456 път ще кажа, че е нормално измамник да направи фирма и да сложи друг човек да я управлява и да му няма името в регистърчето.
За последното примери много.  Mr. Green
Как ще им удисва, мое "плътно" тяло.  Joy Joy Joy Клиенти се губят, клиенти. Кво разбираш ти?  Big Ups


Ще излезе, че Банин ни плаща. Всъщност само на мен, защото останалите  потребителки не съществуват и парите са си мои.  bowuu
Joy Joy Joy Joy

# 2 833
  • София
  • Мнения: 5 606
Виж, Лан, само да ти кажа, че няма да се разберем така-може да съм 3456 ти АЗ, обаче другите изкарвайте пари от този Банин, а мен ме оставяте да ги харча! Сделка!
И с риск да стана нахална, ама някой ще ми отговори ли пона на 1 от въпросите?

# 2 834
  • Мнения: 142
Аха, значи, като има някои разумен и съвестен човек, който да ви отговаря на клеветите и лъжите, които се доказаха, че са такива, веднага излезнах пиарка, така ли ? Нещо много не ви удисва да като има някой, който да казва истината.

Аха, значи когато има някой разумен и съвестен, а тук са много, който да ви отговаря на лъжите и измамите, които се доказаха, че са такива, веднага излязохме всички един човек, така ли? Нещо много не ви удисва да има някой, който да казва истината?


И за 456 път ще кажа, че е нормално измамник да направи фирма и да сложи друг човек да я управлява и да му няма името в регистърчето.

Нещо, хората, които казваме истината все сме платени, а ? А защо не докажете, че Банин ръководи фирмата ? Защото е само теория, а защо chesress иска да купи същата козметика (което го има документирано), за която говори лоши неща ? Нещо много понамирисвате. Сигурно там двете и още някои се познавате и ви се иска тази законна фирма да не работи, а защо ли ? Защо и ти, която не си работила за Бюти говориш против тях ? Има ли нещо незаконно, което да прави фирмата в момента ? Има ли нещо неморално, което да прави фирмата в момента ?

Общи условия

Активация на акаунт