Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 281
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 462
Някой може ли да ми каже, колко време горе-долу, ще ме държат там?
Докато те изнудят да си купиш от боклуците им , предполагам .

# 76
  • Мнения: 0
Хаха, ама те само да опитат. Като как ще ме изнудят? Мъжа ми няма да стои безучастен.
Това с камерата е идейно.Ще запиша всичко или аз или мъжа ми.
 После ще ви го пусна да го гледате!
Вие само ми стискайте палци.  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 0
Zdraveite...az rabotq v tazi firma kato prodavach konsyltant i iskam da vi kaja che pishete pulni gluposti tuk..vie naqsno li ste v kakvo obvinqvate horata...1-vo firmata e frensko-izraelska i sustavkite na "kremchetata" imat patent za sledvashtite 10 godini za tazi firma..ima ofis samo v sofiq tepyrva navliza na BG pazar...horata vi zvanqt po telefona kanqt vi na BEZPLATNA SPA prezentaciq po tozi nachin te si reklamirat produkta ne vkarvat pari v reklama zashtoto po dobra reklama ot tova da idesh da probvash i da vidish NQMA. NIKOI ot moite  KOLEGI ne vi zadaljava s nishto VQRNO syglasna sym che vaprosite ot taka narechenata anketa sa dosadni samata az ne go haresvam tova no sa vaprosi koito se zadavat navsqkade firmata e FRANCHAIZ i navsqkade e edno i sushto ...ta samata prezentaciq proticha taka....idva klienta nie go kanim v svoq kabinet i zapochvame da go zapoznavame s tova kakvo shtep pravi pri nas toi obesnqvame za firmata choveka ne sedi nakazan do stenata predisnat i da mu povtarqme "KUPI KUPI KUPI" sled tova vqrno ponqkoga si izmislqme dadeni neshta za problemite na kojata no pochti vinagi ima EFEKT dori minimalen NIKOI S NISHTO NE VI ZADALJAVA .

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Като Делфийския оракул съм, ей Mr. Green Видяхте ли, че ни четат?!  Mr. Green

Госпожо консултант, направих опити да Ви чета, но бе абсолютно невъзможно. И заради маймуницата, и заради неграмотността. Представям си КАК се подготвяте за презентациите си. Mr. Green

А това е много правилно обаче:
Цитат
"kremchetata"
Mr. Green

# 79
  • Мнения: 0
pozvolih si da napisha "kremchetata" zaradi predishni vashi komentari...nie prodavame kozmeceftika g-jo

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ти да видиш. КозмецеФтика  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 5 656
sled tova vqrno ponqkoga si izmislqme dadeni neshta za problemite na kojata
Това, че манипулирате клиентите си с измислени проблеми, според вас е в реда на нещата, така ли?
Демек съчинявате ми проблем и след това ми го лекувате. Супер просто  Laughing

Изкривих се, докато го прочета  ooooh!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 744
sled tova vqrno ponqkoga si izmislqme dadeni neshta za problemite na kojata
Това, че манипулирате клиентите си с измислени проблеми, според вас е в реда на нещата, така ли?
Демек съчинявате ми проблем и след това ми го лекувате. Супер просто  Laughing

Изкривих се, докато го прочета  ooooh!
Ех, че неудобни въпроси задаваш, Атти  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1
Здравейте..Едно нещо не мога да разбера,аз бях там имам много проблемна кожа както и много чувствителна купих си тяхната козметика и съм супер доволна до сега съм набивала пари за какво ли не имало е ефект но минимален,не мога да ви разбера... каква е тая злоба във всички вас???? Понеже на един не му е харесало хайде всички да наскачаме,еми отидете и пробвайте е хора,аз видях какво са писали къде ли не и въпреки всичко отидох и не съжалявам за това...но не българите сме така понеже един е казал че е "лошо" и всички да сме съгласни с него,една нямала да започне там работа защото хората пишат глупост,друга ще ги дава на РЗИ,трета незнам си какво,еми дайте ги и на папата ако искате съмнява ме че ще открият каквото и да било защото това е нещо прекрасно и искренно препоръчвам на всяка една жена да го пробва това,и да не се влияе от някакви озлобени лелки които не знаят какво искат и след като не са пробвали нещо да плюят по него.... Опитайте и тогава говорете,че най-лесно е да се правите на велики нали?

# 84
  • Мнения: 3 784

Абсурдно е служител на фирмата да напише този пост, или някой тийн отегчен е решил да внесе оживление в темата, или някой конкурент се е зарадвал, че има трибуна.

А, ето, ataegina показа как се прави.

Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 19:47 от Nickkie

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 744
ataegina, велики сме, да. И?

# 86
  • Мнения: 1
Ти ходила ли си там,а?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ти не чете ли, че чакам покана?  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 0
Нямам предвид,че си измислям някакви неща че имате нещо което го нямате ако нямата и една бръчка  как да кажа,че имате,а че ако имате лека пигментация на кожата казвам,че Ви е по засилена. Вие тук говорите някакви абсурдни неща камери едва ли не Ви караме и заплашваме ако не си закупите продукта !Вие не сте видели не сте опитали а говорите....ето за това продукти като този който наистина действат няма да бъдат показани на широка аудитория...ходете вижте.. и тогава коментирайте а не само да си изливате злобата понеже нямате какво да правите пред компютрите си и дайте да плюете за дадения продукт !

# 89
  • Мнения: 1
а и не забравяй да вземеш РЗИ и Господари на Ефира с теб

Общи условия

Активация на акаунт