Отговори
# 195
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
еее, безпардонно  Rolling Eyes Shocked

просто мнение, което явно се различава от твоето.

Невъзпитанието, ако го приемаш за етикет, са му го залепили родителите, не аз. Детето не се самовъзпитава от въздуха, нито се ражда негодно и неподлежащо на възпитание.

Вместо напразни псевдоморални чуденки, можеш да ни споделиш ако имаш повече фактологична информация по темата.

Хм, ти пък откъде знаеш, че тук написаното е истина? И че не е отмъщение от семейтвото/приятелите на семейството на другото дете?

# 196
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
До колкото съм в течение на темата, 2 майки, които са от въпросното ДЗ, написаха, че това дете е агресивно, че родителите знаят, но все си намират оправдание за поведението му.

# 197
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
До колкото съм в течение на темата, 2 майки, които са от въпросното ДЗ, написаха, че това дете е агресивно, че родителите знаят, но все си намират оправдание за поведението му.


Именно. Две майки, които никой тук не познава. Съвсем спокойно могат да са близки на директорката, учителките и другото семейство.

Едно мога да кажа със 100% сигурност по тази тема: аз и мъжът ми никога не бихме събули гащите на едно дете, независимо дали и колко агресивно е то. НИКОГА! И никога не бихме сравнявали поведението си на възрастни хора с това на малко дете.

# 198
  • София
  • Мнения: 23 120
Едно мога да кажа със 100% сигурност по тази тема: аз и мъжът ми никога не бихме събули гащите на едно дете, независимо дали и колко агресивно е то. НИКОГА! И никога не бихме сравнявали поведението си на възрастни хора с това на малко дете.
Peace
Това, което е сторил таткото-мачо, е недопустимо. Само пълен комплексар и неудачник би направил подобно нещо.

# 199
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
То по тази логика може и самата история да е измислена....
Тук, във форума, мнения се дават по други мнения, които също са писани тук.

# 200
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Някъде назад в темата имаше линкове към статии от медиите, така че събитията не са измислени.

Абсурдното е, че възрастни хора - майки, оправдават насилието над дете със самото дете. При все, че детето е единственото невиновно в цялата описана досега картина. Родители и институции са си обменяли вяло реплики, вместо да направят това, което се изисква по закон в тази ситуация.

И ако ще детето да е самият дявол, има начини да не се стига до подобни ексцесии. Но всички са се попипвали с тайната надежда нещата да се оправят от само себе си.

# 201
  • Мнения: 460
Така и не успяхме да разберем какво се е случило в последстеие. Хм! Някой има ли представа?

# 202
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ако авторката не влиза, вероятно дамите, обясняващи как са запознати със ситуацията от първо лице, биха могли да внесат някаква яснота...

Общи условия

Активация на акаунт