Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 11

  • 54 015
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Добре ми се виждат резултатите ти, браво.
Гледаш фоликулярна фаза.
Да но при фолик фаза Е2
/-12/ - 11 - 69
/-4/   - 63 - 165
среда на цикъла /-1/ - 146-526
Затова се чудя кое трябва да гледам при положение, че са правени на 4 ден от МЦ newsm78

# 16
  • Мнения: 198
на мен не ми се струват добре, това Е2 е много високо  Rolling Eyes


Но другите стойности са добри, като изключим Е2

# 17
  • Мнения: X
Е2 ти е като при наближаваща овулация, да не би да има неспукан фоликул. др са добре

# 18
  • София
  • Мнения: 23 214
те са свързани нещата, отиди да те прегледат, ако не кажат нищо значи са ти добре стойностите.
високо Е2 има при киста например, а то като е високо  ФСХ е ниско, ама да не ти пълня главата с глупости.
добре е по принцип като се пускат хормони да се проследи целия цикъл, иначе са едни цифри без голямо значение.

# 19
  • София
  • Мнения: 16 691
Какви са пък тези реф.стойсноти на ФСХ- много са високи. newsm78
Е2 в какви мерни единици е?
Стаменов ми е казвал, че високо Е2 говори за добра функция на яйчниците, но тогава коментирахме резултати в овулаторна фаза. За задържан фоликул, мисля, че може да се говори при по-високи стойности от тези, но питай най-добре в темата за хормоните-там ще ти кажат.

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 164
 dancing

# 21
  • София
  • Мнения: 2 070
Високия Е2 може да прикрива висок FSH, но както е казала бамбарадамбара по добре лекаря да те прегледа и каже, а не без причина да те вкарваме във филми.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 661
Зависи от мерните единици. Ако Е2 е дадено в pmol/l този резултат си е ок. Ако е в pg/ml е висок за фоликулярна фаза.
danielast, от реф.граници, които си дала май попадаш в средата на цикъла, което означава, че Е2 е високо за 4-ти ден. Но трябва док да каже.

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 17:41 от BettyBoop

# 23
  • Мнения: 3 404
2 часа чакане за преглед и платен паркинг  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 23 214
паркинга се плаща  Shocked

# 25
  • Мнения: 603
Аз бях преди 15 дена, мъжа ми стоя цял ден на паркинга, нищо не се плащаше.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 704
2 часа чакане за преглед и платен паркинг  ooooh!
Shocked Кога това,кой паркинг-подземния ли? Вчера и оня ден бяхме и там нищо не са ни искали. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 404
С/у клиниката има частен паркинг,понеже техния бил пълен .Не бяхме единствените възмутени,не разрешават да се паркира по пътя както преди.Една жена сподели,че са й казали,че ще викнат паяк  Shocked .

# 28
  • София
  • Мнения: 2 661
Е това вече е малко в повече. На всичките пари, които оставяме в клиниката, остава да плащаме и за паркинг. Какво ще рече пълен? Не сме слизали в подземния паркинг, но за толкова голяма болница би трябвало да е достатъчно голям.

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 18:47 от BettyBoop

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 379
Паркинга е на две нива, но след 8,00 сутринта трудно може да се намери място. А платения паркинг срещу болницата не е техен, а на външна фирма.

Общи условия

Активация на акаунт