Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 11

  • 53 979
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Браво jul_j, успешен старт и още по-успешен финал  Hug Hug

хайде някоя късметлийка да ни пусне темичка

# 751
  • Мнения: 51
Благодаря ти Джулка,наистина ме поуспокои.Я кажи кво е цената ,че да знам какви пари да си приготвя.И да те попитам изследвания преди биопсията пуска ли?На тебе назначиха ли ти утрогестан преди манипулацията?Извини ме че те затрупвам с въпроси ,но не бях подготвена да ми каже ,че ще ми прави биопсия и почти нищо не го попитах доктора Sad
Здравей benito_79, Джулка подробно ти е обяснила за биопсията. Аз съм правила няколко, пиех само аулин 1 час преди биопсията, болката беше както е писала Джулка, дори и когато са взимали 2 пъти материал за биопсията. Утрогестана го поставяш и в деня на биопсията и пиеш естрофема както ти е казал док. По време на биопсията питаш до кога с лекарствата и се разсейваш за болката  Simple Smile
Спокойствие и късмет

# 752
  • Мнения: 139
Да споделя - мина първия преглед (но малко ме изненадаха, защото съм била разпределена при д-р Персенска, д-р Стаменов не преглеждал в петък. Малко ми стана неприятно, защото не ме уведомиха, когато си потвърдих часа, но след прегледа съм много доволна, лекарката си разбира от работата). За радост не се наложи да чакам много - около 1 час. За съжаление новините не са много добри, защото на УЗ лекарката видя, че ми е намален единия яйчник и аналогично на това най вероятно и яйчниковия резерв, така че ВРЕМЕ няма. Назначи изследвания на мен и полвинката ми и след това ще решаваме какви действия да предприемем. Потвърдиха ор регистратура, че лекарите няма да са там от 5-10 Юли.

"Цанева" съжалявам за неуспешния опит, почини си малко и на есен ти пожелавам да се похвалиш с многоооо хубава новина  Hug

"jul_j" - успешен старт и финал  fingerscrossed 

Момичета успех на всички   bouquet

# 753
# 754
  • Мнения: 11
благодаря ти дано и при теб изследванията да са добри стискам ти палци и скоро вси4ки да сме с   EFP

# 755
  • София
  • Мнения: 10 704
Моля информирай Модератор да заключи тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт