Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 11

  • 54 018
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 079
Преди малко ми беше биопсията при Д-р Персенска и тя ми каза в петък да и пратя смс за резултата и ако е добър да се обадя и да си запиша час за събота 29 юни за блокираща инжекция.Ако всички ходят в Лондон мене кой ще ме следи? newsm78

# 721
  • Мнения: 6 280
Джул ако на 29 ти бият блокиращата имаш време докат ти дойде цикъла и те ще са тука споко Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 1 079
Джул ако на 29 ти бият блокиращата имаш време докат ти дойде цикъла и те ще са тука споко Hug

Не е точно така,следващият цикъл трябва да ми дойде на 7-8 юли,а точно тогава няма да са тук

# 723
  • София
  • Мнения: 23 214
след блокаж ще те викнат когато са тук, не втори трети ден от мц, така че не се притеснявай.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 079
след блокаж ще те викнат когато са тук, не втори трети ден от мц, така че не се притеснявай.


Аз до сега не съм била по дълъг протокол,но да,явно така ще бъде

# 725
  • Мнения: 6 280
ма те те викат на 2-3 ден
аа Бамба ти е писала

# 726
  • София
  • Мнения: 23 214
викат от 14 до 20 дни след блокажа, има време достатъчно

# 727
  • София
  • Мнения: 1 079
викат от 14 до 20 дни след блокажа, има време достатъчно

Вече съм спокойна,че започваме опита от Тройката,че вече доста го забавихме.Дано само резултатите от биопсията да са добри.

# 728
  • Мнения: 149
Блокиращата инжекция се бие 20-22 ден на цикъла,а прегледа и началото на същинската стимулация е около 2 седмици след блокажа.
успех!

# 729
  • Мнения: 68
Здравей те момичета! От доста време ви чета, но до сега събирах кураж да напиша и аз моята история, която е накратко следната: Аз съм на 33г. от Пловдив. Опитваме за бебе от 2009г., минахме през таймиране на цикъл 6м. и след неуспех доктора каза да пуснем спермограма и тук дойде лошата новина..... Азооспермия. Доктора направо ме отчая тогава каза, че направо да сменям мъжа или осиновяване на дете. Sad Но аз не се отказах и продължих борбата.Започнах ме със стимулиращи лекарства и стимулираща инжекция( която беше 300лв ),която еднократно се бие. След като и това не по могна се обърнах към клиника Селена в Пловдив и по точно към д-р Манев ( много лативи бях чувала за него, но моето мнение е че в момента вече си подбира пациентките, на който иска да по могне и на кои не и не му пука).И веднага обяснявам защо: Накара ме да мина 3 донорски( неуспешни естественно), като 1и 2 бяха на ст-ст 350лв. само процедурата без преглед и лекарства, а 3 беше вече ( и то само за един месец) 750лв., като материала беше замразен преди това. В клиника Надежда (аз съм и пациентка от ноември 2012г.) разбрах, че замръзения материал става само за инвитро не и за инсеминация. Това той го знаеше, но си ме накара като поп да кихам (да не забравя ме и надеждата и времето които хвърлих на вятъра)и то за нещо което резутата е бил отрицателен. Но и това не ме отказах и отидох ме при д-р Кацаров( страшно добър и разбираш от работата си човек) той си каза думата биопсия и от там към фонда. Евала на този човек той ми върна надеждата, че добри доктори все още има в България. Сега сме подали по мъжки фактор във фонда на 18.02.2013г. и от полвин месец вече статуса в интернет срещу нашия номер е "Одобрена". От тук и първия въпрос, който искам да задам към тези които имат становище относно фонда. Кога да си очаквам заповедта? И от там какво ме чака? Какви са стъпките след това? Знам, че като взема заповедта и трябва да отида в клиниката при д-р Персенска( забравих да спомена, че тя е моят доктор-много мила и много добра е мисля).Да тя ще ми каже, но съм нетърпелива да науча по не част от пътя който трябва да извървя още до заветните  две чертички. Много се извинявам за дългото обяснение, гледах да съм най кратка. Wink

# 730
  • Мнения: 44
Отпуската на д-р Стаменов е между 21.07 и 4.08;на д-р Персенска от 06.08 до 25.08;д-р Шефкетова от 26.08 до 15.09
Все още незнаят д-р Михова кога ще почива, а д-р Сигридов вече, но нямат информация дали ще излиза в отпуска пак  Simple Smile


Здравейте,момичета!
Като се заговори за отпуски-някой има ли информация кога ще е почива Силвия? Трябва да ходим при нея да си вземем документи за трети опит/вторият завърши неуспешно преди една седмица/ и се питах кога ще е отпуска и дали някой ще я замества, докато я няма newsm78
Благодаря ви предварително !!!

# 731
  • София
  • Мнения: 144
За колко време е готов резултат от тест за бременност в клиниката?

# 732
  • Мнения: 448
На мен ми казаха да отида след час и половина за резултата от кръвния тест

# 733
  • pleven
  • Мнения: 163
aleks в тази тема се обсъжда всичко около фонда, ще намериш доста полезна информация
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718862.375

# 734
  • София
  • Мнения: 770
Някой има ли идея дали в месеца, в който се прави хистероскопия може да се направи и биопсия около 10 дни след това или трябва да се изчака другия?
Като се има предвид, че моята хистероскопия няма да е само диагностична, а ще се прави запушване отвътре с електрокоагулация на малки остатъци от тръбите. Ако успея изобщо този месец да се вредя за операцията, че се пада баш когато ще отсъстват. Записаха ми 2 дати - 5 и 11, и чакам цикъла да реши...
На 11 ден късно ли е за хистеро? На регистратурата ми казаха, че са имали и такъв случай, но моя ц-л обикновено е на 27 дни  newsm78  Не ми се ще да изпускам юли, че Персенска август е отпуск...

Общи условия

Активация на акаунт