Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 11

  • 54 014
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Зависи от мерните единици. Ако Е2 е дадено в pmol/l този резултат си е ок. Ако е в pg/ml е висок за фоликулярна фаза.
danielast, от реф.граници, които си дала май попадаш в средата на цикъла, което означава, че Е2 е високо за 4-ти ден. Но трябва док да каже.

Благодаря на всички за помощта. От вс казано, установих че наистина Е2 е високо и да - като отида на 06-ти на преглед д-ра ще каже.
Стойността на Е2 е в  pg/ml, което и на мен ми се стори така както си написала.
Какво следва /вярно, че доктора ще каже/, но ще ме насочи към друг специалист, ще ми назанчи други изследвания  newsm78 Следва ли, че няма да започна лека стимулация при тези резултати? newsm78 Thinking

# 31
# 32
# 33
# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 1 079
Сигме,благодаря за темичката  bouquet Целувки на малката госпожица newsm32

# 36
  • София
  • Мнения: 770
Аз днес бях на първичен преглед, насочиха ме към подземния паркинг, имаше си достатъчно места.
Назначиха ми имунологични изследвания, които разбира се ще направя. Учудва ме това, че в предишната клиника категорично казаха, че не са необходими след като имам едно дете  newsm78
Искат ми и снимка на тръбите / водят се отстранени след 2 извънматочни/, за да видим останало ли е някое парче. Ако е останало ще трябва да се отстранява чрез лапаро. Аз помня как след последната извънм. оп док. каза - оставили сме ти едно парче да кръвоснабдява по-добре яйчника. При това положение би трябвало да е в горната част и да няма връзка с матката. Направо не знам какво да мисля вече.
Не мога да разбера защо цветната снимка трябва да е задължително с анестезия - щяло да ме боли този път newsm78  Правила съм такава, когато бях с една тръба и изобщо не ме боля. Просто гледам да избягвам упойките, защото имам много.
И последно, че стана много дълго, десният яйчник бил с намалени размери. Това значи ли, че е негоден да произведе качествени яйцеклетки?

# 37
  • Мнения: 3 404
Скрит текст:
Имаше си човек,(който после го видях в клиниката)който ни пресрещна и ни посочи платения.Първия час е 2 лева,после левче за час.Само споделям,много неприятно и обидно  на всичките пари които даваме.За първи път се почувствах и като на конвейр,ама нищо и с това ще свикнем.

# 38
  • Мнения: 39 669
е, това вече е върха  ooooh!
при условие че клиниката е ситуирана на една поляна, да се изкарват пари от паркинг  newsm78

# 39
  • Мнения: 778
Всички, жени които са стимулирани НЕ преминават преглед на УЗИ преди пункция. Прегледа е само за тези на ЕЦ, защото те имат само един фоликул, който може да се е спукал. При последната си пункция, бях леко стимулирана и те тръгнаха да ме качват нагоре, но аз изрично помолих за преглед, който ми беше направен.

# 40
  • Мнения: 767
 wavey
Запис в новата темичка,Сигме вярвам,че ще я напълним с мноого положителни тестчета.
Това с паркинга е много неприятно,днес и аз бях в клиниката и чаках близо 4 часа.

# 41
  • Мнения: 30
На 30.05 ми предстои комбинирана лапаро с хистероскопия, но вчера разбрах,че Стаменов тогава ще отсъства и ще трябва да ми я прави Персенска или Шефкетова. Някой може ли да сподели как точно минават операциите и дали така в последния момент са се сменяли докторите. А относно паркинга - колко се плаща, понеже аз трябва да дойда 1 ден преди операцията за изследвания( а съм от морето), вечерта мисля да остана в Болицата, и на другия ден след операцията пак трябва да остана в Болницата под наблюдение.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 070
Саня, на мен десния ми яйчник е с намалени размери и досега като ме проследяват почти нямам фоликули там.
Относно цветната снимка, на сестра ми също и бяха казали с упойка- тя е с една тръба, но си записа час за без у-ка и съответно така я и направи, но я позаболяло малко и лекарката и е казала, че понеже е с 1 тръба, налягането от контр. в-во е по-голямо.
Относно паркинга, аз живея много близо до клиниката и бих ви дала идея, ако няма места може да паркирате в квартала /Красна поляна/ -има достатъчно места и е на 5 мин. пеша .

# 43
  • София
  • Мнения: 770
Аз както писах, съм правила цветна снимка с една тръба и не ме боля. Сега съм в чуденка с или без, защото Персенска държеше да е с упойка. На регистратурата ми казаха 220лв-това цена с упойка ли е?
Имам назначени много хормони за изследване - на щитовидна/включително ТАТ и МАТ, които съм правила последно преди няколко месеца и никога не са ми били завишени/ и репродуктивни. Там ли е добре да се пуснат или където реша? Каква е цената на един хормон?

# 44
  • Мнения: 2 828
Ренита 81, гледай да спреш в паркинга на клиника – подземния, той е на 2 нива, така няма да ти вземат нищо.

Общи условия

Активация на акаунт