Смешки от форума - 10

  • 77 996
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 267
Цитат
Кристиян, ако поне веднъж си бил с жена, това доказва, че има жени, които харесват мъже без мозъци.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Момичета много Ви благодаря за информацията.Незнам как щях да се справя с тея граматики.Радвам се че ми се отдаде вьзможност да се удам на тея прекрасни речници. Нямам потребност да превьзхождам тея автори  и фиолози сепак.Благодаря закоето. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 47
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 920
Редно е да дадеш и линк сепак.  Mr. Green

# 48
# 49
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 920
Благодаря!   bouquet

# 50
  • Мнения: 11 779
Цитат
Момичета много Ви благодаря за информацията.Незнам как щях да се справя с тея граматики.Радвам се че ми се отдаде вьзможност да се удам на тея прекрасни речници. Нямам потребност да превьзхождам тея автори  и фиолози сепак.Благодаря закоето. #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цитат
П.П. Кафе с мед, не знам кога преди са били дублетни тези, не тея, форми.Сега, за сьжаление, ми се струва , че се упрощава, защо пьк не-опрощава/дублетни/ ?всичко, белким поне в езика никой никой /никого/ да не превьзхожда.

 ooooh! Това е допълнение след редакция на поста ѝ.

# 51
  • Мнения: 3 736
Без контекст е трудно понякога да се разбре иронията и нарочно грешно написаните думи.  Peace

Цитат
Цитат
По- назад се говореше за връзката между разни заложби и аз знам, че математическите способности и граматиката да свързани, както музикалността и способността на учиш езици.
Дали е така? Явно аз съм някакво изключение Rolling Eyes. Математиката не ми е особено силна, въпреки че вероятно по професионални причини я владея доста над средното ниво, пък правописът ми е мисля добър.

Де да бяха едно и също граматика и правопис, с мед да ги намажеш.  Laughing

# 52
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Някои не обичаме да се изхвърляме, но щом държиш- правописът ми е добър, защото граматиката ми е на ниво. Доволна? Или ще отидеш в съседна тема да ми пратиш още някой вирус или антракс  с обхват на далечно разстояние, как беше Mr. Green?

# 53
  • Мнения: 58
Цитат
Кристиян, ако поне веднъж си бил с жена, това доказва, че има жени, които харесват мъже без мозъци.

 Joy Joy Joy Има как да няма...

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595



Запек при кърмачета от Кенгуру  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 1 340



Запек при кърмачета от Кенгуру  Wink

Еееее, не!!!! НЕ!!!  Joy Joy

# 56
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изключително забавен откриващ пост на обещаваща тема Grinning
Цитат
Така, първата ми тема в мамата !
Твърде вероятно е да не съм уцелила мястото..нали така започват всички теми, та и аз да започна така  Grinning

Тази сутрин реших да се правя на дама и аз. За целта съм си подготвила пола-къса!
Гледам облачно. Нищо. Имам един чорапогащник закупен преди време под вещото ръководство на мама, която настоя да си взема с ликра, бил по-еластичен. Отварям чорапогащника в телесен цвят и започвам процедура по намъкването в него. След 20-тина минути вече бях влезнала, но твърде изтощена от това си деяние. Confused Трудно наврях всичките си телеса в тази "еластична"ликра.
До тук добре, слагам полата, ризката и пред огледалото. Гледката е зашеметяваща!!!
Отбелязаните ластици на чорапките, с които съм спала, се открояват на три нива-нищо, ще минат докато стигна до работа. Обаче телесният цвят на чорапогащника ми с ликра се оказа твърде светъл за моят новопридобит тен. Така моите крачета засияха светли, светли.....а тенът ми тъмен, тъмен...
Тук бях пред дилемата да отделя 20 минути, за да се освободя от чорапогащника или да стигна навреме на работа. Тръгнах, стараейки се да не поглеждам към ликрата. Трудна работа-имах чувството, че всички там гледат. Нищо, ходя гордо и стигам до метрото. Бях очарователна докато тичах, за да се шмугна в метрото, нали все пак съм с къса пола  Flutter
Качих се. Возя се и усещам дискомфорт. То почна да сърби. Много да сърби. Разсеяно и незабележимо почнах леко да се потърквам, за да не се срамя пред хората. Обаче, това се оказа по-лошо от чесането. Срещу мен един момък с доста интересен оглед, който ме наблюдава с интерес. В този момент осъзнах, че си галя бедрата. Засрамих се. Много!  Grinning
Стигнах някак си на работа. Скрих се зад бюрото си.

Сега стоя и се чудя къде сбърках с избора на чорапогащник?
Как е възможно жените да си причиняват това всеки ден?
Как да свикна с този дето съм го намъкнала и най-вече как да спре да ме сърби ?


Все пак изглеждам прекрасно с късата си пола, само дето няма да стана цял ден от бюрото  Laughing

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заповядай, съвсем в съседство е Hug

# 58
  • Мнения: 3 736
 hahaha Горкият млад татко.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 986
Ама то тука било много весело.

Общи условия

Активация на акаунт