Бремелинки от ВАРНА №2

  • 30 599
  • 781
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!В 8-мия месец съм и досега бях в Сф.Налага се да се местим във Варна..Може ли да ми кажете къде има курсове за бременни..Искам да е с практически уроци(грижи за новородено)..Благодаря ви предварително!

# 16
  • Мнения: 273
Милички много ви благодаря за успокоенията,вярвам ви напьлно,защото според мен майките са най-заинтересовани за децата си и непрекьснато се образоват и информират.Аз лично винаги се допитвам до вас или нета,когато ме интересува нещо. Hug
Мале каква буря се вихри навьн.......... #Crazy
Добре дошла на новата ни мама.

# 17
  • Мнения: 11 747
Да, страшна буря, а аз да взема да пусна пералня тази сутрин и да простра - печеше слънце, не повярвах на прогнозата за бури. Сега само събирам, пак простирам, пак събирам... пуснах сушилнята, добре че имаме, ама не беше предвидено в този сезон...

# 18
  • Мнения: 165
И тука голяма буря се изсипа.Момичета с част от юнските мамчета/2-3/ ще се виждаме в понеделник и ако някой има желание да дойде ще се радваме.
slancice ето така те искаме по спокойна и позитивна.
Аз днес влизам в деветия месец и съм много радостна.

# 19
  • Мнения: 11 747
GVN, кога и къде?

# 20
  • Мнения: 720
GVN, възможно е ,къде и  в колко ? 

# 21
  • Мнения: 16
Записче и от мен  Hug.Аз от 3-4 дена съм с болки нопосими все още ,,не така периодични но ги имам ,и не знам дали са подготвителни ,родилни или някакви други ,но доста неприятни  CryПоне ако ме свиват да е както трябва и да отивам да раждам ,че вече май ми се иска .И ако не съм родила до понеделник и аз ще дойда 17 часа на катедралата нали ?Ами това е от мен ако има новини ще пиша Hug

# 22
  • Мнения: 181
Здравейте, мили мами!
snowwhite, да ви е живо и здраво момченцето! Дай Боже на всички толкова бързо раждане, но нека бебоците да си изчакат термините все пак!
Слънчице, недей да се притесняваш допълнително! Аз не съм човека, който може да ти даде кой знае какъв съвет, понеже това ще ми е първо, кой знае, може и последно раждане, но знам, че собствените ни мисли могат да ни побъркат от притеснение. Вярвай, че всичко с бебка и теб ще е наред! Прегръщам те!

Аз си купих "бабешки" гащи от Шихо (Дани, благодаря за съвета   bouquet ), които не са твърде бабешки дори. Удобни са, но ми беше голям зор с размера, понеже са китайска номерация, а не дават да се пробват върху панталон. Уцелих ги. Купих и 2 чифта кюлоти до под мишниците за след раждане, надявам се да ми стават, сега не мога да ги пробвам  Blush

Мен ме хвана паниката вече, вчера влязох в 45 дневния болничен, в понеделник сутрин съм на ЖК да си взема листа.

Прочетох за срещичка, кога и къде?  newsm78

# 23
  • Мнения: 165
Срещата е в 17 часа на Катедралата,а после ще измислим къде да отидем като заведение.Просто гледам ,че от юнските мами няма чак такъв наплив а и повече винаги е по весело.

# 24
  • Мнения: 181
Това за 17ч., но кой ден / дата? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 165
Понеделник 27.05

# 26
  • Мнения: 326
Здравейте и от мене отдавна не съм се включвала тук.snowwhite честито ти рожба да ти е  жива и здрава и само да те радва от тук нататък.Слънце не се притеснявай моята дъщеря също се роди нормално със два пъти увита пъпна връв около врата вярно че раждането беше много трудно ама успя .В повечето случай при това положение препоръчват секцио ,ама моята докторка няма6е как да знае защото всичко преди това беше нормално и нямаше увиване до 1 седмица преди раждането.Бебета докато са в корема на майката се въртят постоянно и до раждането дори и да увита може да се развие така че не се притеснявай още от сега  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 181
А защо никой не пуска бременните на ехограф като влязат да раждат, ами чакат да се мъчат? На мой колега жена му се мъчи цяла вечер и чак на обяд на другия ден Танев я прегледа на ехограф, понеже тоновете на бебето започнали да падат и видял, че е с усукана връв и я изродиха спешно секцио. Вярно, че със сигурност се засичат няколко родилки на моменти, но чак пък да не намерят време да ги видят на ехограф...

# 28
  • Мнения: 326
girlinblue182 чесно да ти кажа и аз се чудя защото чрез един преглед на УЗ може да се избегнат доста последствия защото  на моята дъщеря в следствие на тежкото раждане се роди със счупена ключица  на дясната ръка .Радвам се че беше само това Grinning

# 29
  • Мнения: 26
Dilyara_30, лекции за бременни има в МОЛ Варна на списание 9 месеца, а също и в Мамс енд Ми център. Ла Лече Лига организират също, но те са насочени към кърменето. В Майчин дом също има лекции. Графиците за всяко място можеш да си извадиш от интернет.

Общи условия

Активация на акаунт