Звездни компромати - 173 част

  • 61 261
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36


Да, в момента го съобщават по телевизията

# 691
  • Мнения: 511




Алисия не мога да кажа, че е грозна, но трябва спешно да си държи устата така  Confused

Абсолютно си права!!!
Но!!!
Това се отнася обаче и за твоята любима Николета.
Както и двете звизди да спрат да си шопнат снимките,да си удължават краката и т.н.
Тоцка-няма такъв смешен човек в публичното пространство.
Май днес доста хейтъря,а?

# 692
  • Мнения: 36




Алисия не мога да кажа, че е грозна, но трябва спешно да си държи устата така  Confused

Абсолютно си права!!!
Но!!!
Това се отнася обаче и за твоята любима Николета.
Както и двете звизди да спрат да си шопнат снимките,да си удължават краката и т.н.
Тоцка-няма такъв смешен човек в публичното пространство.
Май днес доста хейтъря,а?

Това се отнася за много от нашите звезди!


Тоцка не заслужава друго освен хейт!

# 693
# 694
  • Под липата
  • Мнения: 620

 Поредният ''почтен'' гос'ин, зарязал жена си и хукнал подир звиздъ, в случая, че и плеймейтка  ooooh!
 Той, още неразведен, но титлосан като годеник  Tired Мноооого са ми гнусни и двамата. Нелепа двойка - жираф до варел  Naughty ( предполагам, не е нужно да уточнявам, кой е жирафа и кой варела  Mr. Green)

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Няма по-противно същество от Златка и Златка-руси,черни и червени. Sick

Деби Роу все още ли няма права над децата си?

# 696
  • Мнения: 6 604
Галена е на гости на Слави. Представя модната си линия.
Има мноооооого странни обувки. Не ми харесват,ама хич. Иначе тя е много красива.
П.С. Дрехите й не са за всички. Роклята й е само 250 лв. Crazy

# 697
# 698
  • Мнения: X
Галена е на гости на Слави. Представя модната си линия.
Има мноооооого странни обувки. Не ми харесват,ама хич. Иначе тя е много красива.
П.С. Дрехите й не са за всички. Роклята й е само 250 лв. Crazy

Нейната рокля е направо евтина, виж червената, която представи на един от моделите.  Laughing


http://beyondfashionhouse.com/Store/Dresses

# 699
  • Мнения: 6 604
Честно казано не се впечатлих много от дрехите,ама не исках да звуча много хейтърски. Whistling

# 700
  • София
  • Мнения: 10 030
Хелена като Елизабет Тейлър - уаууууу Peace


Знам че се повтарям  Blush, но е страхотна!

# 701
  • Мнения: 9 700
Деби Роу все още ли няма права над децата си?

Тя, доколкото съм чела, се е отказала едно време от правата си и ги е прехвърлила на Майкъл... Сега и да иска и да не иска права над тях... годините са изгубени...  Tired

Горките деца. Все си мисля (а пък и напоследък така излиза), че тези деца са много нещастни. Всички ги подритват , но не могат да ги изритат, защото искат да се облажат от парите на Майкъл...

Тъжна история е тяхната!

# 702
  • Мнения: 1 960
Честно казано не се впечатлих много от дрехите,ама не исках да звуча много хейтърски. Whistling
Ами то на какво да се впечатлиш? Изкопирала е всичко от известните марки...Комбинация от Гучи, Стела, Клои и още някои. Вкарали са всички елементи актуални за сезона. Няма никакво новаторство в това.  Crossing Arms

# 703
  • Мнения: 1 728
Честно казано не се впечатлих много от дрехите,ама не исках да звуча много хейтърски. Whistling
Не са кой знае какво, но са някак различни.
Ама напоследък се появиха доста сайтове за рокли по около 250лв..  Whistling Whistling  Tired

# 704

Общи условия

Активация на акаунт