Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 87

  • 26 107
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз, само те проверявам Joy Joy JoyИначе - ще гледам 74. еп с превод, казваш, че е друго Laughing
Друго си е мац... Joy Joy Joy нали се сещаш колко успявам да видя в сряда.
Направо си е тамам... Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 0
Знаех си аз, че е порочно да се гледа на живо, като не знаеш езика, ама.."сърце... юнашко/...не трае" Joy Joy Joy

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Знаех си аз, че е порочно да се гледа на живо, като не знаеш езика, ама.."сърце... юнашко/...не трае" Joy Joy Joy
Няма нищо порочно...не се срамувай. Joy Joy Joy Всички сме го преживели... Joy Joy Joy Пък и така е готЕно...има купон. Laughing

# 33
  • Мнения: 0
А тези високи токове не са ли вредни за бременна жена newsm78 Опааа, Бану - също като Кузей раздвоена м/у бати и Гуньо Joy

# 34
  • Мнения: 0
А този лайтмотив с гледащите мразещи очи явно си е постоянен в турската реч!

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А тези високи токове не са ли вредни за бременна жена newsm78 Опааа, Бану - също като Кузей раздвоена м/у бати и Гуньо Joy
Ти виж как Гюньо е част от паралелния и живот. Shocked
Побърка се тва момиче и по-зле ще става. ooooh!

# 36
  • Мнения: 0
Наистина - мъка ми е за нея! Добре, че Кузей си изгради стена, иначе и той щеше да крещи сам, сега поне го прави пред други хора, по-точно - правеше Grinning

# 37
  • Мнения: 432
Лагуни,  Heart Eyes аз нямам празник в смисъла, в който празнуват Госпожата, Шани, Фенче и Или Или.   bouquet Благодаря ти все пак!   bouquet

# 38
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Честита ни нова тема! Остават 5 серии до финала. Да  си пожелаем  запомнящ се финал. И вдъхновена игра на актьорите. За да ги изпратим с аплодисменти.
Поздрав с  любимия ми  саундтрак от филма.



Благодаря ти,  Дафне! И за пожеланията, и особено за саундтрака. Не бях го слушала досега като чиста музика и много ми хареса.

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добре, че Кузей си изгради стена, иначе и той щеше да крещи сам, сега поне го прави пред други хора, по-точно - правеше Grinning
Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 40
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, чувствам се малко неудобно, защото съм оставила у вас погрешно впечатление. Отдавна приключих аз с просветата и не заслужавам тези хубави пожелания. Но много ви благодаря.  

# 41
  • Мнения: 0
Момичета, чувствам се малко неудобно, защото съм оставила у вас погрешно впечатление. Отдавна приключих аз с просветата и не заслужавам тези хубави пожелания. Но много ви благодаря.  
Важното е, че не си скъсала с културата, а доколкото виждам - и със славянската писменост Heart Eyes

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Момичета, чувствам се малко неудобно, защото съм оставила у вас погрешно впечатление. Отдавна приключих аз с просветата и не заслужавам тези хубави пожелания. Но много ви благодаря.  
Важното е, че не си скъсала с културата, а доколкото виждам - и със славянската писменост Heart Eyes
В този ред на мисли...ама аз изобщЕ не празнувам. rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

# 43
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ха, такааааааааа...тъкмо бях решила да отскоча до Хавай...ама ще поизчакам. Joy Joy Joy

Какъв Хавай, бе, ти кого си питала, кой ти е разрешил?  Ха-ха! До 26. юни ше видиш Хавай през крив макарон!
 smile3533

# 44
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Общи условия

Активация на акаунт