ПРОБЛЕМИ С НЕРВИТЕ

  • 3 159
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз съм момиче на 22 години и съм по принцип чувствителна. Случи се нещастен случай и почина близък човек. Напрежение и стрес имам постоянно в работата, уча и като се замисля живея почти на автопилот напоследък. Последния месец карах на по 2 кафета, късно лягах и рано ставах и винаги бързам. Когато трябва да свърша нещо се притеснявам и се старая да го свърша на всяка цена. Всичко преживявам. Оплакванията ми започнаха с изтръпване на двете ми ръце...казаха ми че е от нерви и ми предписаха деанксит,който пих само 3 дни поради това че ми предизвикваше сънливост. Постепенно мина от самосебе си. Появи се друг проблем, както си пътувах с автобуса усетих напежение и топли вълни, имах чувството че не мога да си поема въздух и че ще припадна...около седмица и не винаги започнах да чувствам сухота в устата, и чувство под брадичката че ми е подуто...като напрежение, буца в гърлото...стигнах до моменти когато ми е напрежение в работата да не мога да си поема въздух, изтърпване на ръцете, замайване и чувство че ще загубя съзнание...не знаех как да се справя...най-лошият пристъп се получи със същите симптоми и с заглъхване на ушите, стягане на мускулите и иглички в цялото тяло и главата...смятах, че не мога да се контролирам....отидох на лекар....нервна криза ми казаха че имам...дадоха ми хапче и ми мина...предписаха ми атаракс 1/2 , 1/2, 1 - 20 дена и след това 1 вечер 20 дни + леатон - сироп за тонизиране с витамини успоредно.... казаха ми че всичко това ми се е натрупало и е от стрес и напрежение...вече пия 3 дена по тази схема и се чувствам добре....не страдам от депресия ...имам желание за всичко..просто не знам как да се науча да преодолявам проблемите без да ми влияе по този начин...никога до сега не ми се е случвало така...можете ли да помогнете със съвети?
Предварително благодаря!

 

# 1
  • Мнения: 113
Atina88,мисля,че в тази теме ще намериш разбиране и подкрепа:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=712110.0

Общи условия

Активация на акаунт