Мнения за школа "Междучасие"

  • 172 853
  • 667
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 296
Нашият си пише в същата тетрадка. Не им ги събират домашните, а ги обсъждат заедно в час и не се налага да има 2 тетрадки. Но ако на детето му е по-добре с две, защо не.

Моля, някой със седмокласник при Тонова, да каже дали има домашно. Не ми се вярва да е дала само 2-3 задачки, който е можело да се решат в часа от по-бързите.

# 121
  • София
  • Мнения: 13 226
Грета Ей, мерси! Hug И аз така виждам нещата. Щерката ако я питаш би писала по всички предмети в една тетрадка  Crazy

# 122
  • Мнения: 419
Моля, отзиви за г-н П. Алексиев по БЕЛ, от съботната група. Ще местя дъщеря ми от друга школа /крайно недоволна от г-жата си и отношението й към децата/.

# 123
  • София
  • Мнения: 3 296
Аз да зачекна нещо, което очаквах, разбира се.

Групата на сина ми при В. Михайлова е над 20 деца при обявени 12. Колкото и да е доволен синът ми, мен това силно ме тревожи. Как е по вашите групи?

# 124
  • Мнения: 419
При Гьорева / мат./ - 6 деца
       Алексиев /бел./ - 10
Това е в офиса им на Гурко, но там стаите са малки и не позволяват по-големи групи.

# 125
  • Мнения: 688
Грета Ей, в коя група е синът ти? Като се прибера задължително ще питам щерката, та нали се радвах на това че са малки групите... а то какво било. Да не би пък да е инцидентен случай  Thinking

# 126
  • София
  • Мнения: 3 296
При Михайлова е в неделя от 13:45.

# 127
  • София
  • Мнения: 7 673
Още миналата неделя щях да пиша по темата и се отказах, защото ме увериха, че "просто така се е случило точно при нас".
4-ти клас, Златилов, МАТ. Трябваше да са макс.15, а са били 19. Веднага се обадих по телефона и ми обясниха, че от две групи била останала една и направили изключение за 4 деца. Ако искаме, можели да ни върнат парите или да се запишем при друг. Да, ама ние сме се записали още пролетта и искахме точно този ден, точно този час и точно този преподавател. Всичките им алтернативи просто не ме устройват. "И какво толкова - само 4 деца в повече" ми обясниха  /това са "само" почти 30 % отгоре  Tired/.
Не виждам решение...

# 128
  • Мнения: 36 100
мда, и нашата група е към 20 деца  Rolling Eyes

# 129
  • София
  • Мнения: 7 673
мда, и нашата група е към 20 деца  Rolling Eyes
И разпределиха допълнителната такса от допълнителните деца на останалите и при вас, нали?  Laughing

# 130
  • Мнения: 36 100
всъщност не се бях интересувала, току-що запитах поколението колко деца са  Blush

 Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 13 226
При нас, при Таня Тонова (4 клас), не съм броила децата, но определено са около обявената бройка. По мое мнение не са повече от 12-14 Wink

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 145
При нас, при Таня Тонова (4 клас), не съм броила децата, но определено са около обявената бройка. По мое мнение не са повече от 12-14 Wink
Таня Тонова за първа година успява да събере група, може би затова са по-малко децата. В групата на Златилов са 20.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 296
Миналата година в 6ти клас при Златилов бяха много, но неговите групи по принцип са не от 12 а от 16 деца и реших, че грешката е моя, като не съм ззбелязала. А и за 6ти клас не е фатално. Но сега в 7ми ми се искаше да обръщат повече персонално внимание на децата. Това няма как да стане в група от 20 деца.

Много съм разочарована, зашото ми се случва за 2ра година. Ако детето не беше вепечатлено от Михайлова, щях да търся алтернатива- може би частни учители, защото школите нямат места вече.

В едно съм сигурна, другите ми две деца няма да посещават тази школа. Извинявам се на всички, които съм подвела и са избрали Междучасие.

# 134
  • София
  • Мнения: 11 788
Явно групите на най-желаните преподаватели са по-големи от предварително обявената бройка.
Не го одобрявам,но е факт и то неприятен.При моето дете групата по математика също беше по-голяма,за групата по БЕЛ нямам спомен.Слава богу това не попречи да изкара отлични оценки на изпитите.
Понякога има деца,които се отказват от групите.Родителите им решават,че с частен учител по-добре ще се справят.

Грета Ей един глас от мен за Михайлова! PeaceИ моето дете я харесваше.

Общи условия

Активация на акаунт