КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 27.05-02.06

  • 31 863
  • 666
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Въпреки думите на Христо Бонев за Гибона(че е напълно убеден,че той е къртицата,защото го познава от много дълго време) ,все нещо ме навежда към Кирил...За ролята на къртица е добър - актьор е,не показва много емоции,не избухва,досега не е влизал в сериозен скандал.Един от любимците в базата.Мноооооооого се колебая.

# 646
  • Мнения: 215
Сега гледах визитката на Киро и ми направи впечатление за медальона в който има скрита молитва за него и семейството му  Sunglasses Да не би да има нещо общо с вовечни трохи в сласт  Rolling Eyes

# 647
  • Мнения: 3 164
Вчера специално проверявах за трохите. На български освен името на Тони нищо друго смислено нямаше и реших да пробвам на английски - излезе откъс от евангелие на Матей, което се връзва с набожността и медальона на Киро. Първо заподозрях да не е фраза от Шекспир, понеже Кирил е играл в Укротяване на опърничавата, но след справка се оказа, че няма връзка.

# 648
  • Мнения: 466
Според мен Кирил не е кърта и отново ще си остане неразкрита  Mr. Green

Според мен м/у Деян Донков , Икебаната или Велислава е къртицата . Допускам по-малка възможност Любо също да е

# 649
  • Мнения: 1 781
И според мен не е Кирп,сигурно е последния човек,за който може да предполагаме.Чак и към Велислава се насочих сериозно Crazy

# 650
  • Мнения: 215
Ами значи Кирчо е къртицата  Laughing  А тези числа си мисля,че е датата на брака му,. търсих за дата ,но не открих ,пише само 2001г. някой ако знае кога?

# 651
  • Мнения: 0
Някой беше написал в тази тема точната дата на сватбата му ако не се лъжа ама на коя страница кой да ти обади..  Mr. Green Величка - кокошия мозък има потенциала да бъде къртица, но е прекалено неуравновесена и лично аз не бих я избрал за тази роля ако бях продуцент. Но не е тя къртицата почти сигурно прекалено много са разминаванията на тестовете с нейният профил.

# 652
  • Мнения: 11 578
26.10. Според профила на жена му.

# 653
  • Мнения: 9 865
То не остана незаподозрян, така че къртицата не е, който най-малко подозираме, а един от всички, защото всеки е набелязан и за всеки тук са се изписали десетки логики и обяснения. Mr. Green
А защо да не е Кирцата, към тези, които категорично го изключват ми е питането?

# 654
  • Мнения: 466
Лично аз имам предчувствието , че най малко подозирания човек - той е къртицата . Смятам ,че няма да бъде разкрит на финалната права и ще остане до финала

# 655
  • Мнения: 215
26.10. Според профила на жена му.
Ами значи числата точно съвпадат с датата на брака 26.10.2001  Simple Smile

# 656
  • Мнения: 3 164
Първоначално написах, че 26.10 е рождената дата на съпругата му Елена, а през 2001г. сключват брак. Според мен има логика да е комбинация от две дати, отколкото да е само рождена дата. Би било прекалено лесно.

# 657
  • Мнения: 131
Последният епизод, когато ще разкрият уликите ще бъде много интересен.
Дано се постараят и го направат много добро обяснено и изчерпателно

# 658
  • Мнения: 215
Първоначално написах, че 26.10 е рождената дата на съпругата му Елена, а през 2001г. сключват брак. Според мен има логика да е комбинация от две дати, отколкото да е само рождена дата. Би било прекалено лесно.
аа ясно,ами може да са се оженили на рождения и ден  Laughing

# 659
  • Мнения: 6 417
Под снимка на Кирил и жена му Ели във Фейсбук техен приятел е написал "КИРО-ТОПКЪРТИЧКО!".

Общи условия

Активация на акаунт