Мога ли да пия витамини, докато кърмя?

  • 2 873
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
аз пия Пренатал

# 16
  • Мнения: 888
Няма никакъв проблем да пиеш витамини докато кърмиш!Но истината е, че естествените витамини в пресните зеленчуци и плодове са 100 пъти по-добро решение!
Аз също пих Матерна през бремеността, но след раждането не!Няма да ти навредят витамините!Все пак няма да се тъпчеш с тях нали? Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А как се взима бирената мая? По колко пъти дневно, преди, след ядене?

# 18
  • Мнения: 69
На опаковката има опътване.Пият се в зависимост от физическото натоварване.Аз лично ги пиех по 2 на ден и от време на време като мислех, че ще ми помогнат за засилване на кърмата 2 пъти по 2,и ми действаха страхотно,но ми засилваха апетита и определено качвах и килца,затова и отново се върнах към витамините за бременни и кърмачки.От тях също съм много доволна.До преди месец само МАТЕРНА,а сега си купих от тук други,но пак за бременни и кърмачки.Аз лично смятам че е хубаво да се пият докато се кърми,защото мисля,че в днешно време не е много лесно да се набавят всички витамини и минерали от плодовете и зеленчуците ,които се предлагат на пазара. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 271
Аз пиех Materna,а сега заместих с Vitaral!

# 20
  • София
  • Мнения: 293
Канадските витамини Prenatale на Jamieson.

Те са специално за бременни и кърмещи жени. Положителното е, че витамините са извлечени от натурални растителни продукти.

Аз ги пих докато бях бременна и после изпих една опаковка след раждането. Много съм доволна от тях. Малко по-скъпи са, но иначе са 90 броя.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
На мен лекар ми предписа Витарал и ги пия, когато се сетя за тях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт