От нова тема имаме нужда вече, за да си говорим за ДЕКЕМВРИЙСКОТО човече

  • 24 245
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

Правих си тази сутрин елда. Май ще ми е за последно. Не ми харесва вкуса и това е  Crossing Arms

Аз с предната бременност правих пилатес за бременни, имаше курс в Бургас, сега гледам, че вече няма - има само йога, но аз на йогата не съм фен. Пилатеса с фитнес топка е много по-забавен, според мен  Peace  Обаче още не се усещам уверена да правя каквито и да е упражнения, може би по-нататък.


Момичета, пуснах анкета за заглавие на следващата тема, защото тази още малко и сме я изписали  Peace

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 10:17 от TDI

# 706
  • Мнения: 2
Добро утро!
И аз да споделя че много се изморявам, но тръгнах на йога, за да имам поне някакво натоварване. Момичето, което провежда упражненията ми каза, че е много важно да се тренират влагалищните мусули, заради изпускането в по-късна възраст.

# 707
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета  Simple Smile И на мен ми се иска да се запиша на йога за бременни, пилатес или нещо подобно. Има ли някоя от вас от София, която вече ходи и може да ми препоръча място?

# 708
  • София
  • Мнения: 256
Добро утро и от меннн...  Виждам ,че за изморяването си говорите и аз съм така от самото начало- никаква енергия нямам... Не излизам много и общо взето съм се залежала, което не е мн добре. Не знам сега горещото време как ще ми се отрази Thinking , че лятото е в разгара си.
Да ви питам някоя има ли странна кашлица или съм само аз .Кашлям доста често, но не съм болна, и го засичам като симптом за повръщане. Одеве докато си чаках да ми стане закуската така се закашлях и право в 00. Същото положение е и с кихане и то доста силно. Обикновено след като закуся повръщането ме подминава...

# 709
  • Мнения: 277

аз също доста се изморявам,вече дори и прахосмукачка не ми се пуска,но задължително ако времето позволява сутрин към 9.30-10.00ч. излизам на разходка и по обяд ,към 12.30-13.00ч. като се усети жегата се прибирам,определено ми се отразява добре няколко часа навън,след обед гледам отново да изляза за час-два

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Добро утро!
И аз да споделя че много се изморявам, но тръгнах на йога, за да имам поне някакво натоварване. Момичето, което провежда упражненията ми каза, че е много важно да се тренират влагалищните мусули, заради изпускането в по-късна възраст.

И на мен ми каза същото ръководителя ми по йога. Но ще изчакам още докато отида сериозно на йога. Засега само вкъщи и то внимателно леки, леки упражненийца, докато вляза във форма.

# 711
  • Мнения: 1 298
Момичета да ви попитам, тази нощ се събудих от много силна болка в корема все едно ми идва. Продължи час и нещо, пих но-шпа и ми помина, но странното усещане остана до сутринта. Много се уплаших да не са контракции. Досега не ме е боляло толкова силно. На някой случвало ли му се е?
 Иначе мен ме болят гърдите още от началото на бременността, понякога по-силно, понякога по-слабо.
 И аз кихам и кашлям всеки ден, при мен алергията и астмата се влошиха от бременността и сутрин като се разкихам и разкашлям и направо съм на косъм  Sick. Просто ужас. Моля ви за болката в корема, някой да каже, че ще откача.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Ако питаш мен, отивай на лекар! Поне, за да се успокоиш. Иначе съвети можем да ти дадем много, но докато доктора не каже, че всичко е наред, не мисля, че ще можеш да си спокойна.

# 713
  • Мнения: 2
И аз мисля чи трябва да отидеш на лекар

# 714
  • Мнения: 289
Добро утро!

Правих си тази сутрин елда. Май ще ми е за последно. Не ми харесва вкуса и това е  Crossing Arms
Как я прави? Има много рецепти и има различен вкус, комбинирана с други продукти  Wink

За темичката, ще ти пиша отделно ЛС, за една идейка Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 298
Ако се повтори със сигурност ще отида, но сега съм добре, пък и след няколко дни ми е прегледа за месеца и имам час от миналия месец. Дано да не се повтори до тогава.

# 716
  • Plovdiv
  • Мнения: 26
Момичета здравейте и от мен,аз за сега карам хубава бременност,не мога да се оплача. Искам да ви попитам,как стои въпроса с ходенето на зъболекар,мисля че след 3 месец може да се ходи,а полага ли се безплатно посещение за бременни или аз нещо се бъркам?

# 717
  • Мнения: 6
И според мен е за лекар...Няма да казвам от опит,защото не при всяка болка е нещо сериозно или лошо,но така ще си най- спокойна...

Аз сега си чакам резултатите от антителата и направоооо се побърквам   #Crazy.....

# 718
  • Мнения: 1 298
Аз ходих преди да навърша 3 месеца, развали ми се мъдрец за нула време от началото на бременността. Моята зъболекарка каза, че може да се ходи по всяко време от бременността. Няма безплатно, само потребителската такса не се плаща. Пломбата ми излезе 4 лв. На мен ми поиска бележка от гинеколога, че съм бременна, за да не плащам такса, иначе щеше да ми я вземе, че нямало как да се отчете пред здравната каса.

# 719
  • Мнения: 68
И аз ходих на зъболекар в 14та г.с. - няма никакъв проблем. Докторката обаче категорично отказа да ми сложи упойка, дори такава без адреналин, защото е вредно за плода. Аз принципно съм чувствителна на болка, но учудващо съвсем добре понесох въртенето с машинката.

Общи условия

Активация на акаунт