СЕДМИ КЛАС - 19 тема - В очакване на 04.06.2013г.(2)

  • 26 351
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 456

  Но като видя резултатите,ще се кротна /покрия/,обещавам! Или ще се местим в Пловдив.

Заповядай, добре сте дошли!  bouquetСамо дето нямаме много атрактивни училища или паралелки, но все ще се сместим, душа и сърце - широки Hug

G.D. поуспокои ме, винаги си толкова позитивна Heart Eyes, а пък , ние веднага се хванахме за розмарина и валериана.

# 91
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
упорито му отказвам да пиша Първа като вариант,

 Ти сега сериозно ме притесни Thinking
 Когато ти дойде муза,напиши два реда,защо така.

О, не, нищо против училището нямам. Просто синът ми говори, пише и разбира английски съвсем свободно, чете си спокойно и си гледа филми в оригинал и не искам да губи тези 5 години да се занимава само с английски - искам да учи друг език (английският ще си го продължи със сертификатните нива след подгответо). Така че Първа е абсурд да я пиша, от страх да не вземе да му стигне бал за нея Mr. Green Втора ще я пиша ей така от немай къде, като вариант Б, но като гледам, балът там е почти същия като във ФЕГ, която ни е второто желание, така че и тя ще е просто про форма, колкото да има повече писано във формуляра. И други се надявам да не ми се налага да пиша... ама първо да видим какъв му е балът, че аз хубаво си правя планове... Laughing

# 92
  • Мнения: 8 567
Само една седмица до резултатите.   Wink
(казал оптимистът)

Не мислите ли, че не е редно работите от ВО, да се проверяват в самото училище и от учителите, които им преподават. Мисля, че е възможно цели листи да се подменят в тези работи, само и само учителят да е "велик".

Според мен не е редно и квесторите да са от училището.
Не ми е много ясно кое му е външното на това оценяване.  newsm78



# 93
  • Мнения: 14 481
За София училищата, където могат да се видят работите бяха 22 СОУ- БЕЛ и 18 СОУ - математика - така ли е или греша?
Не грешиш-така е Laughing

# 94
  • Мнения: 3 164
     Абе вие пишете по тема на ден, пестете нерви! Днес нашата отишла с една съученичка и се записали най-после за изпитите в НПМГ. Освен за математика се записали и за биология! Хората по цяла година ходят на курсове и частни уроци, нашите госпожици щели да се явят ей така! Но пък тази инициативност ме успокои, че поне не се страхуваме от изпити и провали!

Браво на оправната ти девойка Grinning
Ние сме на биология и химия.Ако си с нея на 1-ви , може да пием кафе lalalala
На мат. няма да се яви, защото оценката от Рики му стига. Peace

# 95
  • Бургас сити
  • Мнения: 123
Само една седмица до резултатите.   Wink
(казал оптимистът)

Не мислите ли, че не е редно работите от ВО, да се проверяват в самото училище и от учителите, които им преподават. Мисля, че е възможно цели листи да се подменят в тези работи, само и само учителят да е "велик".

Според мен не е редно и квесторите да са от училището.
Не ми е много ясно кое му е външното на това оценяване.  newsm78





Съгласна съм, квесторите трябва да са от други училища. Но това може да стане, само ако тези дни също се обявят за неучебни в страната. Колегите имат часове - един първа смяна, друг втора, не става...
Що се отнася до проверката - изрично в наредбите е записано, че проверката трябва да бъде от учител - специалист, който не преподава на тези ученици. В големите училища е по-лесно, защото са по 3-4 учители по даден предмет. Когато учителят е само един, тогава задължително се назначава втори проверяващ от друго училище  Peace

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 21:32 от Tonata

# 96
  • Мнения: 27
оле  изпускам ви  Joy

# 97
  • Мнения: 5
 Mr. GreenИ аз да се пльокна ,че досега невлизах защото си мислех че ще издържа да не мисля за резултатите.Ама нейсе нестана  девойката има 100%по английски но по другите отказва да ми каже какво е писала и да проверява отговорите. PraynigЩе ме побърка това тийнче. Ама аз да питам пак нали на 4.06.2013 ще излезнат резултатите че една майка днес ми каза на 06.06.2013 newsm78 #Crazyсъвсем ще се пиштисаме доттогава

# 98
  • Мнения: 5
 newsm78Между другото има ли някой който ще кандидатства с рисуване Praynig примерно в ПГИИ Николай Райнов ще се радвам да се запознаем че мойта само там иска

# 99
  • Мнения: 5
newsm78Между другото има ли някой който ще кандидатства с рисуване Praynig примерно в ПГИИ Николай Райнов ще се радвам да се запознаем че мойта само там иска #2gunfireКато рече другаде неискам и това е ходи и убеждавай луд тийнейджър #Cussing out


# 100
  • Мнения: 125
Докато си "скучаете" в чакане на 4 юни, ето ви малко забавни случки от кандидатската кампания (колкото за разпускане) - [...]

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 21:32 от НПМГ sysadmin

# 101
  • Мнения: 1 523
Поздравления на момичето на Ганис!  bouquet
Благодаря, маме, за новата тема!  bouquet

# 102
  • Мнения: 826
Варваринът твърди, че няма грешки на АЕ. Дано да е така, и това да компенсира посмачкания му фасон от другите матури Mr. Green Днес говорих с майка на негова съученичка, като чух само на колко от предметите детето е ходило на частни уроци, главата ме заболя  ooooh! Отказах изобщо да обсъждам темата, ще ми е любопитна общата картинка в училището, и нашата- в частност. Дано поне на българския и математиката да се е справил добре, за да влезе в желаната природо- математическа паралелка. А след това ще правим сериозния разбор Naughty
... Всъщност- първите отзиви от ден са, че дамата, която е четяла текста, е имала ужасно произношение, дъвчела думите и трудно и разбирали Crazy

# 103
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Моя от сутринта като го оставих в у-ще чак ей сегинка му видях очите.Мокър до кости,доста мачове е изиграл. Mr. GreenЯвно започна да си изпълнява обещанието "Като минат изпитите няма да ме виждаш" hahahaПоиска да си провери теста по АЕ,откри си една грешка.

# 104
  • София
  • Мнения: 676
За нас тези два предмета, от първата матура, са най-трудните и не съм доволна от резултата... Та сега съм се скапала... Дано утре е друго положението!

Общи условия

Активация на акаунт