Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 92 708
  • 738
  •   2
Отговори
# 45
  • AMS
  • Мнения: 6 435


Нали съм вече много спец  Embarassed да отбележа, че горният откъс е една от разликите между Intikam и Revenge.

# 46
  • AMS
  • Мнения: 6 435
İntikam 22. Bölüm Fragmanı

# 47
  • Мнения: 885
Здравей те много ми липсвах те  Hug
Чики благодаря за прекрасната тема , която си ни приготвила  Hug
За теб  Hug
Скрит текст:
Дива прекрасни гифчета  Hug
Дъгичка , Тони блаодаря за преводите ви  Hug Вие сте нашите неуморни пчелички  Hug
Благодаря за снимките и информацията , която поствате  Hug
Честит 1ви юни  Hug

Слънчева и успешна Събота  Hug

# 48
  • Мнения: 6 599
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА!  Hug

                                    


Вчера не можах да се включа,затова сега благодаря на всички за интересните неща,които сте сложили в темата.
Дългочаканият трейлър за последния епизод от сезона е налице,а вече имаме и превод благодарение на Ilaaha от руския форум. Както се вижда,наистина ни очакват големи изненади и изненадващи развръзки и пак много мъка...



Ямур: Ти не си човекът,с който искам за прекарам живота си.

Баръш:
Длъжен си първо да се видиш с Ямур.

Рюзгяр: Не знам…

Аслъ: Ямур си отиде , но това не е края на света.

Емре: Но за тях това наистина ще бъде края на света.

Дерин: Рюзгяр съобщи ли ви прекрасната новина?

Ямур: Някой ден,когато научиш истината,ти вече няма да ме искаш…

 Дерин: Ние с Рюзгяр ще имаме бебе.

 Халдун: Ако се качиш в този самолет,това ще бъде последния ти полет.

Шахика: Тока до бъде, тогава ще се видим в ада.

Глас от телевизията: Драги зрители,самолетът който летеше от Истанбул за Анкара  се разби /катастрофира/ …


 Сега трябва да изчезвам ,но ви пожелавам да прекарате един много приятен съботен ден!


До по-късно! Hug

 
                                    

# 49
  • Мнения: 2 116
Здравейте момичета!

Хубав съботен ден за всички! Grinning



Отново е празничен денят...1-ви юни е!
Нека са здрави и щастливи децата ни! Hug
Нека празнуваме и ние възрастните запазили детското в себе си...
онази лекота да гледаме с усмивка на света и живота! Grinning




Прибавям и моето БЛАГОДАРЯ за новата 7-ма тема на сериала İntikam!

Специално за Чики, за ангажимента и красивото и интересно оформление! Hug   newsm51

За всички останали от темата на сериала тук-
Дъга, Дива, Тони, Дайче, Клари, Светалчо, Мариана, Джули, Круела, Ради-

за приятната им компания!  Hug  newsm51

За всички гости или само следящи темата-за интереса им!  Hug  newsm51




Радвам се, че мога да съм част от тази общност-зрители и приятели на İntikam във форума на бг мама!  Peace Grinning

С пожелание и тази тема да бъде поредна за интереса и харесването на сериала, и за създадените добри и приятелски отношения между всички!  Hug


Има повод да почерпя... Laughing
Скрит текст:
За финала на поредната уч. година, приключила повече от добре, с резултати и постижения и за децата и за нас/екипа ни/ и най-вече с много усмивки за всички ни, усмивки запечатали незабравими спомени от времето ни заедно! Grinning

С вкусна торта се почерпиха мъниците ни-за успешния финал на първата за тях учебна година! Grinning





А това е за вас! Grinning

 Да ви е сладко! Hug



Клари, Дъга, привет! Хубав ден и за вас! Hug


Ваканция е вече, а за мен тя означава и повече свободно време, време и за сериала! Grinning
Еп. 3-ти очаква да бъде до досподелен с впечатленията, мислите и емоциите които остави у мен. Thinking
Затова и той ще бъде основната тема/и не само разбира се/ на коментарите ми. blahblah





Един муз. поздрав за празничния ден днес! Grinning

http://www.vbox7.com/play:a9afe05d  Оранжева Песен - Оранжево Небето, Оранжево Морето!


Хубава събота за сега, до по-късно! thumbsup Smile bye

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 14:44 от margita9

# 50
  • Мнения: 885
Марги , Дъгичка  Hug
Марги радвам се че си завършила още една учебна година  Hug
Скрит текст:
Начална учителка ли си  Peace ?

# 51
  • Мнения: 326
Здравейте,мили Беренки и Хакерки!
В този прекрасен ден,когато честваме Празникът на детето,искам да ви пожелая никога да не губите детското в душите си и щастие да изпълва дните ви!
Искам да поздравя всички ви с една страхотна песен:


Пожелавам на всички ви прекрасен ден! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Марги, Hug честито завършване на учебната година!   bouquet

# 52
  • AMS
  • Мнения: 6 435

Привет, момичета!!!  Hug Hug Hug
Дъгичка, Маги, Клари, Чики, Ради, Дайче, Мариана, Тони, Джули, ... и всички които четете, радвам се като дете на всичко в темата!!!



За празника чуйте това
-

На мен ми се отвори парашута днес с програмата за големи гифчета и за това е най-горното  Rolling Eyes
Заредих я, забравих компа включен  и отидох на пазар. Купих по една саксия и за вас!


Скрит текст:

Сега сядам пак на "раздумка" с моите любимци. Ще ги питам дали не са виждали някъде Cruela!?


# 53
  • AMS
  • Мнения: 6 435

Сълзотворен газ и ранени в разгонване на протест за защита на парк в Истанбул

http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/05/31/2072327_sulzotvoren_gaz_i … ne_na_protest_za/

Полицията в Истанбул разгони с водни струи и газ протестиращите

http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/06/01/2072758_policiiata_v_ista … odni_strui_i_gaz/

Въпреки протестите Ердоган ще продължи преустройството на истанбулския площад "Таксим"

http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/06/01/2072791_vupreki_protestit … an_shte_produlji/


Десет неща, които не знаете за Турция

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 15:38 от di...va

# 54
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен на днешния цветен и хубав ден!

Честито на всички, които си имат малчовци и празнуват! Да са ви живи и здрави Hug  bigdance2



Клари, Марги  Hug Hug Добре сте дошли. Радвам се, че ви харесва темата   bouquet

Дива,  Laughing на това му се вика протест  newsm10

Фрагманът в снимки

Скрит текст:
























[/img]


# 55
  • Мнения: 3 555
 wavey Привет, момичета  wavey

  costumed034 Честит празник на всички малки, по-големи и големи деца    Party Time
Тони,  wavey чудесно пожелание си ни направила
В този прекрасен ден,когато честваме Празникът на детето,искам да ви пожелая никога да не губите детското в душите си и щастие да изпълва дните ви!

Нашето момиче Берен е удивителен пример за това с очарователното си детско състояние от смях до ... плач и в ролите си, и в реала smile3555 thumbsup Smile




Прекрасен завършек на празничния ден ви пожелавам и ако не сте дали воля на детското във вас досега - направете го по един много приятен начин ... с подобен вид танци от клипчето по-долу, което е моят поздрав за всички пишещи и четящи нашата тема ...  
http://www.youtube.com/watch?v=AehnnJzWO80&list=PL6EE6D12DF497B349

Дива   bouquet за сложената от теб информацията от протеста  Peace струва ми се, че на снимката е нашия Енгин/Хакан/  Praynig ooooh!


Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 16:37 от dai4e

# 56
  • AMS
  • Мнения: 6 435
Дайче,  Hugтова наистина е нашия човек Енгин/ Хакан .
Ето още един любимец  - Нежо, в подкрепа на демонстрантите.
Според арабките, бил на почивка и от там вдига лозунгите.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 17:31 от di...va

# 57
  • Мнения: 2 116
Здравейте отново днес!

Тони, Дива, Чики, Дайче,  Hug

Специални поздрави и за LuDmIl_75, пише рядко, но редовно е в темата!  Hug


Дайче, благодаря за клипчето-поздрав!   bouquet

Тони, благодаря!   bouquet

Клари,  Hug
Скрит текст:
Не, не съм начален учител, работя като учител, но в ДГ. newsm63

Дива, специално благодаря за инфото и снимките от протеста!   Hug  bouquet
Скоро имаше подобен и в защита на най-стария театър в Истанбул. Реакцията към него беше уви подобна... Rolling Eyes

Поздравления към екипа на İntikam за активността им-Енгин, Нежо, предполагам и другите са участвали. Peace

Активни са съседите ни, освен да ги поздравя с позициите им и това, че ги отстояват, да кажа, че явно "глупостта на управниците" няма националност... ooooh! Crossing Arms Mr. Green
По повод на материала за "Десет неща, които не знаете за Турция", наистина за пореден път разбирам с колко клишета за тази страна живеем. newsm78



Да се върна на сериала и еп. 3-ти.




Джемре отново ми хареса. Актрисата се справя чудесно с образа на героинята си. Peace

В първият момент ми се стори, че отново е по-скоро мекушава към хулиганското поведение на онзи калпазанин, но от друга страна тя нямаше нужда да бъде груба и невъзпитана към него, а това, че той си го заслужаваше е съвсем друг въпрос.
По-важното е, че бе наясно с това що за стока е той. Бе наясно с това на какво е способен.



Прави ми впечатление, че имат много добри и близки отношения с брат й Емре/поне за сега/
Опита се да сподели с него за случващото се с нея и навярно щеше да бъде по-открита, ако не се бе намесила Селен.
Явно обичта на майка й в повече към брат й не беше пречка за нея, не бе основания за ревност или нещо подобно.
Добрите отношенията между брат и сестра са естествени, логично е да са близки, но не винаги това е така. Това, че между тях двамата съществуваше близост и доверие/навярно/ е повече от добре-при това и за двамата.




Има една искреност в очите им, и на двамата, усеща се топлина и близост между тях.
Поне на този етап това виждам и не ми се иска да загубят това в последствие, но ще видим какво са решили от екипа.



Хубаво е, че поне отношенията им с Баръш я усмихват и я правят доволна и щастлива донякъде, май друго не може.
Навярно заможността на семейството й, соц. им положение не бе я разглезило до там, че да не вижда доброто, хубавото, да не го разпознава в хората до нея в отношенията им към нея.
Защото тя безпогрешно усети искреността на Баръш към нея, неговото отношение и предполагам чувствата му.

Биха били чудесна двойка двамата, естествени и млади... Heart Eyes


И ако Емре бе син на майка си, то явно Джемре ще е дъщеря на баща си, той до момента се изказа по-ласкаво за нея, но сега бе зает с това да е мъж, преди това да е и баща за нея.
Тази хладина между нея и родителите й-няма начин да не се отрази, да не се е отразила вече в нея. Очаквам нещо в тази посока и в тази линия.

Ще й създаде трудности и тази й наивност, тази й вяра в хората, доверчивост в повече, поне така си мисля. Thinking

За Баръш-в следващ пост, че да не са така дълги...  newsm78 Wink

И нещо за настроение! Hug

http://www.vbox7.com/play:d37b43b1   Бионсе - Halo


 55 Scatter

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 20:09 от margita9

# 58
  • Мнения: 6 599
Здравейте отново ,момичета! wavey

Сутринта минах съвсем набързо през темата и дори не се сетих ,че денят е празничен. Разбрах го като излязох от къщи и минах с таксито през центъра на града,където беше пълно с дечица и  шарени балони. 

Честит празник на вашите деца, както и на всички ,които са запазили детското у себе си.
Нека вземем пример от децата и да бъдем шарени,цветни,по детски чисти и наивни понякога,но винаги  истински!


Скрит текст:
Детето в теб съвсем не си отива.
И старостта е най-голямата измама.
Докато то живее,ти си жива!
И запомни –душата бръчки няма!
М. Алгафари

                               

Момичета,няма да ви изброявам за да не пропусна някоя ,но благодаря на всяка една от вас за споделеното в темата и за доброто настроение ,с което ме заредихте. Особено ми харесаха музикалните поздрави,чух си ги по няколко пъти, някои от тях ме върнаха в детството ми.

През последните дни съм доста ангажирана и почти нямам време за интернет и чак сега прочетох за случващото се в Турция. Не знам какво точно да мисля,но случващото се е потресаващо.

Дива,много ми беше интересна статията ,която си споделила - "Десет неща, които не знаете за Турция".
Наясно съм,че тази страна не е това,което виждаме по сериалите, а този материал го потвърждава.
Цитат
Ататюрк освободи турските жени , но забрави да каже за това на мъжете им.
Точно с това съм напълно съгласна ,защото когато се върнах от краткото си посещение в Истанбул преди две години , въпреки че бях очарована от този прекрасен град, си казах че не бих искала да съм жена в Турция.
Благодаря ти,че го сподели!

Марги,ето къде си се губила през последните дни. Hug
Честито успешно завършване на теб и сладките ти малчугани!
Тортата е много красива, а те са големи сладурковци. Сигурно е прекрасно да работиш с малки дечица,макар и доста трудно и отговорно.
За ваканцията точно в момента благородно ти завиждам,но и се радвам че ще имаш повече време за сериала и темата.

Скрит текст:
Тръшнал ме е някакъв ужасно неприятен вирус,на който вече цяла седмица не се давам,поради многото ангажименти. Затова и мислите ми са "рошави" и главата ми не може да роди нищо смислено,но се надявам скоро да се оправя.

Да питам - само при мен ли новият трейлър предизвика ефекта "уау",стори ми се много вълнуващ, а вие нищо не казвате по този повод...
Аз пък отивам да си го изгледам още веднъж докато чакам нов, а може и два.  Все пак финал на сезона е това....Мечти.... Laughing

Нещо,за което нямам време да ровя за снимки,но го прочетох в един форум- снощи на „Мис Турция” е представил няколко песни Кенан Догулу и е излязъл на сцената с фланелка с надпис „Таксим” ,с което е изразил подкрепата си за протестите. А Берен дали е била там?
Наистина е хубаво ,че популярните хора изразяват позицията си по въпроси ,касаещи цялото общество.


Нещо от наблюдателните фенове: Пак еднакви тоалети на героини от актуални сериали - Нашата Ямур и Джемре от КГ.
 
                           
                               


И една красавица за разкош!

                               

# 59
  • Мнения: 6 599







Башак Дашман /Дерин/ също е взела участие в протестите.

                          

Едно интересно видео отпреди няколко дни - Burak & Beren. Фенски мечти,но е интересно да се види.




http://youtu.be/seLcnLGSojk

Общи условия

Активация на акаунт