Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 92 724
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 603
Нашата малка любимка Джерен Рейс /малката Дерин/ с майка си.



И с татко си. Като я гледам отсега каква е чаровница , на този симпатичен господин ще му се наложи да си извади пушката за крокодили,за да разгонва обожателите й...

                                 

Дерин & Дерин

                                   

# 61
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Спокойна вечер в събота!



Дъга,  Hug
Скрит текст:
Бързо оздравяване! Hug
Наистина има някакъв летен вирус... newsm78

За работата-така е, отговорно и трудно-децата са малки, а и много, но си струват всички усилия. Peace
Ваканцията все още не означава отпуск-не ми завиждай  Wink само по-лек дневен режим...
 piasyk 1swing игри навън и на воля, а отпуската е чак от 1 юли. Grinning


Цитат
Кенан Догулу и е излязъл на сцената с фланелка с надпис „Таксим” ,с което е изразил подкрепата си за протестите.

Ето още една причина Берен да е с него-ами отговорен като човек, с позиция.
Браво на него! Това момче все повече го харесвам! Peace


Цитат
Башак Дашман /Дерин/ също е взела участие в протестите.
Поздравления и за нея!
Нямам съмнения, че и останалите от екипа на сериала са подкрепили протеста. Peace


Нещо за Баръш да споделя. Thinking

Наистина малко в повече бе гневът му, че и чувството за вина за смъртта на баща си, но бе разбираемо напълно- невъздържаността на възрастта му най-вече беше негов основен "съветник".
И по-добре, че даде воля на тези си чувства, така поне нямаше да бушуват вътре в него като повод и причина за по-големи беди за него самия.

Нужно му беше само малко повече време за да разбере, че брат му имаше право, че трябваше да го послуша.
Което й направи когато беше готов.

Харесва ми тази му близост и с Хакан, радвам се, че се вслуша в съветите му.



Вече писах, но ще се повторя, че за миг си помислих, че ще изпрати на Джемре записа с онзи калпазанин, но много ме зарадва, че не го направи.
Добре е и, че проумя какво с нея е по-важно за него. На какво си струва да обърне внимание и да даде смисъл и значение.
Кое го прави много по-богат от всичкото имане на "богаташчетата" и за какво си струва да е с вдигната глава независимо социалният и финанов свой статус.

Доколкото разбрах, финала му не е хубав... Rolling Eyes тъжно, но така е по сценарий... Crossing Arms

Надявам се обаче, присъствието му/докогато е факт/ да е интересно, полезно за историята и героите от "нашият отбор". Peace


22-ри епизод ли е финала на сезон 1-ви на İntikam? newsm78

И един поздрав с една весела и ритмична песен. Peace Grinning

http://www.vbox7.com/play:16731fed  Yusuf Guney & Kilic & Rafet El Roman - Aska Inat


Приятна съботна вечер! Hug

# 62
  • AMS
  • Мнения: 6 449
Дъгичка,  Hug Маги,  Hug Благодаря ви от душица и сърце!!!

Ето го Нежо на друга снимка!!!


# 63
  • Мнения: 2 116
Дива,  Hug

Нещо извън темата, но от темите на бг мама... Peace
Скрит текст:

Не гледам новини по нашите телевизии и медии като цяло. Naughty
Не им се оставям да ми промиват мозъка  Mr. Green  и да ме занимават с техния "прочит" на новините. Stop
Информирам се от нета, защото имам избор аз сама да поставям акцента на важните за мен информации. Peace

Темите тук във форума са ми полезни не само за сериалите и  въпроси около тях, те са и един информационен мост за мен-какво се случва по света. newsm78


Нещо от една друга важна за мен тема и постове в нея за протестите. Shocked
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721316.120

Активна турска интелигенция, активни обикновени хора-активност от всички и навсякъде...
това е гражданско общество!
Впечатлена съм, макар и леко притеснена. Peace Thinking
Мащаба на протеста е огромен!






# 64
  • Мнения: 6 603
Трейлърът за финалния 22 епизод с руски субтитри.




http://youtu.be/xME0MPqal3Y

Скрит текст:
Ямур: Ти не си човекът,с който искам за прекарам живота си.

Баръш: Длъжен си първо да се видиш с Ямур.

Рюзгяр: Не знам…

Аслъ: Ямур си отиде , но това не е края на света.

Емре: Но за тях това наистина ще бъде края на света.

Дерин: Рюзгяр съобщи ли ви прекрасната новина?

Ямур: Някой ден,когато научиш истината,ти вече няма да ме искаш…

Дерин: Ние с Рюзгяр ще имаме бебе.

Халдун: Ако се качиш в този самолет,това ще бъде последния ти полет.

Шахика: Така до бъде, тогава ще се видим в ада.

Глас от телевизията: Драги зрители,самолетът който летеше от Истанбул за Анкара  се разби /катастрофира/ …

 


Рускините са много впечатлени от последната серия и особено от трейлъра и правят интересни коментари и предположения. При тях няма гледали амеиканската версия и  по едно време се бяха уплашили ,че Хакан ще умре и даже започнаха да го "оплакват", а той и там е всеобщ любимец. Сега се успокоиха като го видяха жив и здрав в трейлъра , а едно от момичетата изради радостта си така:

Най-важното е ,че Хакан е жив!  


                                

# 65
  • Мнения: 326

Дъгичка,трейлърът не го коментирам,понеже ако започна,ще трябва да ви разкажа целият епизод!
Но хайде,ще си кажа:
Паметта на лаптопа на Адил Челик по някакъв начин ще се окаже в колата на разследващият ситуацията около обвинението на Адил! Така новите сведения ще накарат Шахика и Лейля да заминат за Анкара! Но самолетът ще се взриви,оставяйки всички в недоумение и потрес! Джемре в мъката  си отново ще посегне на лекарствата,Халдун ще я намери в тежко състояние! Ямур ще бъде съкрушена първо от завръщането на Дерин,която се оказва бременна от Рюзгар! Появяването на Дерин ще я спре да признае истината на Рюзгар и да му каже за чувствата си! В последствие със самолета изгарят всички доказателства за случая на Адил Челик,но хубавото е,че Хакан е направил запис на информацията в лаптопа! Това ще бъде и малък лъч в цялата ситуация!
Епизодът наистина ще бъде тъжен,защото отново съдбата ще раздели нашето момиче и Рюзгар!
И сега една подсказка за втори сезон- ще разберете какво се е случило с майката на нашето момиче! Peace

# 66
  • Мнения: 2 116
Здравейте момичета!

Добро утро и приятен неделен ден!
То станало обяд вече, но неделята е ден с по-забавен темп. Grinning



И нещо не по темата "сериал", а по темата "Българи" в днешно време... Thinking
Скрит текст:
2 Юни - Ден на загиналите за свободата и независимостта на България и 137 години
от смъртта на поета и революционер Христо Ботев!
Поклон пред паметта и героизма им!



Нека си спомним за Христо Ботев и да си припомним негови цитати, които са актуални и днес!

"Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани..." /"Към брата си"/

"...смок е засмукал живот народен,
смучат го наши и чужди гости!" /"Елегия"/

"Свестните у нас считат за луди,
глупецът вредом всеки почита..." /"Борба"/

"Тъй върви светът! Лъжа и робство
на тая пуста земя царува!" /"Борба"/

"Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!" /"В механата"/

"... да се бори кой как може
с душманите на народа." /"Моята молитва"/

"Ох, зная, зная, ти плачеш, майко,
затуй, че ти си черна робиня,
затуй, че твоят свещен глас, майко,
е глас без помощ, глас във пустиня." /"Обесването на Васил Левски"/

"Пари, пари, пари! - рекъл едно време Наполеон I и зяпнал беше да глътне цял свят...
Парите са ум, парите са чувства, парите са живот, парите са бог...
Тъй и Наполеон е теглил ушите на народите... Но тъй е и сега: светът сякаш направен е един други за ушите да се теглят. А като погледна, ушите на българите видат ми се много големи - май-май магарешки." /"Това ви чака"/

"Сънуваш, че светът прилича на кръчма...
"...великите български пости станаха 365 дена в годината..." /"Политическа зима"/

"В продължение на 8 години аз видях сичките наши герои и патриоти и виждам, че големи хора вършат малки работи, а големите работи се вършат от малки хора..." /писмо до Т. Пеев, 12 февр. 1876 г./

Източник:

Тони, привет! Hug
Прекрасен ден и за теб!  bouquet





Днес нещо за Емре и за Ямур, но по-късно повече, че и моите мисли за тях едни неподредени все още... newsm78


 


Спокоен неделен ден за сега от мен! Hug

Последна редакция: нд, 02 юни 2013, 12:07 от margita9

# 67
  • AMS
  • Мнения: 6 449
Привет, момичета!!!  Hug Hug Hug
Дъгичка, Hug Маги, Hug Тони,  Hug благодаря ви за написаното!!!   bouquet Изчела съм го!!!
Да не си помислихте, че съм ви забравила. Извинете ме, но малко се отплеснах днес и нощес!
Ама не мога да не съм. Нещата са сериозни. Не мога безучастно да гледам как символите дори от нашия сериал ги виждам в друга светлина!












Възхищавам се на активната гражданска позиция на нашите актьори!!!



https://twitter.com/hepileriengin

# 68
  • Мнения: 6 603
Здравейте,момичета!  wavey

Тони Hug
Много съм довона от последната ти подсказка,защото тя отговори на повечето въпоси ,които си задавах във връзка с последния епизод. Е, не съвсем на всички, но нали трябва да ми остане и нещо,което да ме изненада в четвъртък. Наистина нямам търпение да видя как точно ще се случат нещата при нас. Отсега ми става тъжно,че няма всеки четвъртък да очакваме серия , а през останалите дни да дебнем за трейлъри ,подсказки и резюмета.

Марги   Hug
Точно в този момент много ще ми бъде интересно да прочета мнението ти за Емре и връзката му с Ямур. В началото той ми беше доста симпатичен , влюби се от пръв поглед и се държеше доста адекватно и връзката му с Ямур сякаш го събуди от дълбока летаргия, но с течение на времето Емре се промени и се превърна в един истински Арсой,достоен син на Шахика и Халдун.

Дива  Hug
Аз също цял ден следя новините в нета за случващото се в Турция. Както казваш нещата са сериозни, само се надявам да се разминат без повече жертви и в крайна сметка всичко да свърши добре. Преди час гледах новините по Канал Д и направо останах потресена в какво сметище се е превърнал града, видях изпочупени автобуси, коли,обърнати с колелетата нагоре, окървавени хора, носилки. Най-много ме потресе гледката на полицаите,които заливаха протестиращите с вода и пускаха сълзотворен газ, а те самите бяха оборудвани с противогази и огромни шлемове.
Не понасям насилието под каквато и да е форма и подобни кадри ми действат много зле. Наистина не знам какво да си мисля.  Иначе е много хубаво ,че популярните хора изразяват активна гражданска позиция като подкрепят протестите.

Сега да се върна на нашата тема,за сериала. 21 епизод явно навсякъде предизвика много голям интерес,защото и преразказа на английски излезе доста по-рано от обикновено.

Скрит текст:
Summary of 21st episode:

~ 36 hours before..
The man calls Yagmur that she will be hurten at pleace where it pains the most!
Yagmur says Ruzgar that she did a mistake,go away!Ruzgar says he will only go if she says she don't love him..Yagmur said it...
The man says the cameras were off when Ahmet was killed..it looks someone was with him!
Yagmur calls Hakan that the man have called her..Hakan thinks she should get lost..she says no way !Cuz she is going to kill him!
Emre says Shahika he is going to get married in a week with Yagmur!And she can't stop him..not every woman is like Shahika..that betrayal her love for money!
Baris is curious where have been his abi last night..he says he was at Yagmur's but don't worry..nothing happened!
Emre comes to Yagmur's she says she didn't sleep she won't come with him..Emre says his mother is against the wedding,but he don't care!
Baris tells Ruzgar that now he realized Cakil is not feeling alright..Ruzgar called the vet to come..
The woman says Haldun the police want to talk with him..The police officer says someone outside heared a gun shot,so they need to research the company..Haldun says he allows him..
Haldun wanna know who is Aga protecting..cuz someone was there and he knows it!Aga says watch out who is he threatening!
Yagmur is angry that Hakan came..she said to not..it looks like Ruzgar is really in danger!
Emre says Haldun he is going to get married in a week..Haldun thinks that he shouldn't hurry..
Baris is curious who are the men..Ruzgar don't know too..
Asli says Emre she can help them to manage the marriage..Emre says there's no need.
Baris is angry that last time what did she to make him jelaous..
Haldun says Shahika if she is here to convince him to dont let their son married shes on bad adress!
Emre brings Ruzgar one million TL to get lost..Ruzgar doasnt accept it.
Halun got a video messge with writen "think about your children!"
Haldun calls Aga sayin keep away from his children..today they will talk face to face!
The man says they don't have enough evidence to send Haldun to prison..Shahika says make a searching in his house cuz Ahmet was searching for something before he been killed..the man says its not possible for them,go by herself!
Ruzgar tells about the money the Arsoys gave him..Hakan thinks he should take that deal..Ruzgar says no..he also says that he love Yagmur!
Yagmur doasnt wanna to help in prepareing the marriage Asli,cuz she says shes sick..
Yagmur calls Hakan that he needs to follow Aga to his home,cuz today she can't come..
Shahika says Leyla to tell her where did Haldun put the evidence..thats her last chance to not get in prison with him!
Hakan writes Yagmur:he came..Yagmur:dont let him to notice u!Asli is talking how could be the wedding look a like..
Haldun says Aga to keep away from his children..othervise he will get into prison too!
Emre got angry on Yagmur that shes not takeing atantion on things they are talking about..don't forget..she is getting married to a Arsoy so everything must be on that grade!
Asli tells Emre shes not sure tht Yagmur don't want so much attention on her marriage..or nor marry with him!
Hakan tries to convince Yagmur to don't go there..but Yagmur is sure!Shes going to kill him!
Leyla is angry that Haldun came late again..he says he was working,and don't get inloved to everything!
Ruzgar told the men to go away they r closeing..Baris thinks they are Arsoy's men..
Hakan says Aga he is going to correct the mistake..
The guy says Yagmur he doasn't know anything,Hakan went away..
Letter:I must save u
The men says they came just to talk..dont call the police.
Yagmur is angry that Hakan didn't let her to kill Aga..she wanna his adress but Hakan don't give it..
Ruzgar says Hakan to send away the men..Hakan calls them to stay there,but don't show themselfes!
Shahika says Cemre will go for a teraphy,and he can forget that his father will come to that house once more!
Hakan says Ruzgar he sent the men to protect him..but Ruzgar don't want to!
Emre says Yagmur everything is going to as she wants..he really loves her..
Yagmur calls Hakan saying she will be in minute there she wants to appologise..don't go anywhere!!
Cemre says she is going to school,she will be at home for dinner time..
Leyla says she made a decission..come and they will talk..
Leyla says two days ago there came a man ..Shahika knows its Aga she decided to find the disk here..
Emre convinced Haldun to come at the dinner..
The girl says Cemre to go after Baris..he loves her too..!
Haldun finds weird that Yagmur doasn't wanna so much attention on the wedding..he thinks there must be something behind it!
Aga calls Yagmur that calm down..she will see what will happen!
Hakan tells Yagmur to pack her things they r going away!
Cakil is lost..
Leyla says Haldun Shahika did it she took a disk..
Haldun says Shahika took the disk where is eveything!!Emre says calm down they came here tonight for Cemre!Don't make scenes!
Haldun says he will be honest..he came here to get something back from Shahika..Shahika says stop burning her for everything bad what happens..Cemre gets mad that in this family never anything will be alright!
Cemre says don't try to stop her she had to do this much time ago!
Yagmur to Cakil;you will get alright,don't worry..Yagmur says Ruzgar to call vet..he said he did..the doctor said hes old..
Emre says Shahika to give back the disk,othervise he can forget him!
Cemre appologises to Baris,she wanna stay at him tonight..Cemre says I see you don't lose nor a minute..Baris:thats not what it looks like!
Ruzgar says Cakil came last time to his real home..First he lost his dad,Derin and now him..Yagmur flahes back as she went to the orphanage and Ruzgar promissed her he will take care of Cakil till she doasn't come back!
Derin:I will return,I promise!
Yagmur says Ruzgar shes sorry..very sorry..
Shahika says Emre he is very important for her..she gives him the disk..Emre calls Haldun he got the disk he will bring it to the company in the morning.
Yagmur says she is sure he was the best owner for him..
Ruzgar thanks her that she didn't leave him alone..Now with Cakil all his memmories with Derin flew away..maybe Cakil came here last time to bring him to her..he felt that he fell in love with her!
Hakan:come on Yagmur answer me!

                                   

Спомняте ли си си онова интервю ,което Берен даде някъде през декември пред журналиста Hakan Gence. В него журналистът я пита защо е приела тази роля ,след като е заявила ,че известно време ще си почива. Още тогава ми направи впечатление отговора на Берен на този въпрос. Тя казва,че ролята й се е сторила много интересна главно с това ,че ще се наложи да пресъздава два различни характера едновременно, казва,че това е игра в играта и представлява голямо предизвикателство за нея като актриса. Разбира се ,цитирам по памет,думите може би са други.
Днес уверено мога да кажа,че Берен се справи много добре с това предизвикателство. Аз наистина виждам две различни момичета. Това момиче от клипа долу ми харесва повече и се надявам накрая на сериала да остане само то. В този клип виждам само Дерин, Ямур я няма.





http://www.youtube.com/watch?v=Luk2-tk7fnM


                                 
                                   

# 69
  • Мнения: 3 555
 wavey Добро утро и спорен понеделник, момичета  thumbsup
          


Скрит текст:
Понеделник е  #Crazy newsm78 ooooh!  надявах се на чудо, но уви  smile3538

# 70
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен  Hug

Пожелавам ви много хубав и усмихнат ден, напук на лошото време, и една страхотна седмица Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover


Дайче   Hug

# 71
  • Мнения: 20
Привет! Hug





от фенове във фейса
INTIKAM в 3 минути






Дъгичка wavey

Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 13:37 от mar_ana

# 72
  • Мнения: 6 603
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА!  wavey


Приятна и успешна нова седмица и от мен!


Дайче,Чики,Марианка Hug Hug Hug


Преразказ на 21 епизод.

Скрит текст:
36 часа по-рано.
Белокосият мъж звъни на Ямур ,казва й ,че е дошло време за разплата.
Ямур казва на Рюзгяр,че е направила грешка и го моли да си тръгне. Рюзгяр  казва,че ще си тръгне само ако тя му каже ,че не го обича. Ямур казва: Не те обичам…
Мъж от фирмата обяснява на Халдун,че камерите  са били изключени,когато е бил убит Ахмет,може би още някой е бил тази вечер в сградата.
Ямур звъни на Хакан,казва му за обаждането на белокосия. Хакан й казва,че е длъжна да се скрие далеч оттук,защото иначе рискува да я убие. Тя казва ,че няма да замине и има намерение тя да убие този човек. Моли Хакан да се погрижи за безопасносттта на Рюзгяр.
Емре казва на майка си ,че след седмица ще се ожени за Ямур. Казва ,че тя не може да го спре,че не всички жени са като нея и биха предали любовта си заради пари…
Баръш се интересува къде е бил брат му миналата нощ. Рюзгяр казва ,че е бил при Ямур,но между тях нищо не се е случило.
Емре отива при Ямур. Тя му казва,че не е могла да спи през нощта и иска да си почине и няма да дойде с него. Емре й казва,че майка му продължава да е против сватбата им,но на него му е все едно.
Баръш казва,че е забелязал ,че Чакъл не се чувства добре. Рюзгяр се обажда на ветеринаря и го моли да дойде.
Ямур звъни в полицията и казва,че е чула изстрели от сградата на компания Арсой през миналата нощ,  също че е видяла как оттам изнасят труп на мъж.
Секретарката казва на Халдун,че от полицията искат да разговарят с него. Полицаят казва,че някой е чул изстрел оттук миналата нощ и затова са длъжни да претърсят сградата. Халдун казва - проверявайте.
Халдун иска да знае кого прикрива Абил, кой е този който е чул изстрелите след като е ползвал заглушител. Очевидно е имало още някой в сградата тази нощ и той знае истината. Абил му казва да си помисли добре преди да го заплашва!!!
Ямур се сърди на Хакан,защото му е казала да не идва, а той  не я е послушал. Казва,че Рюзгяр наистина е в опасност.
Емре казва на баща си,че след седмица ще се ожени за Ямур. Халдун му казва,че не трябва да бърза и че трябва да организират сватбата с размах и така ,че всички хора да си помислят ,че всичко около тях е наред.
В бара идват двама съмнителни мъже и Баръш пита брат си знае ли кои са те ,но Рюзгяр отговаря ,че не знае.
Аслъ предлага помощта си на Емре за приготовленията около сватбата. Емре казва,че няма нужда от помощ.
Баръш е ядосан на Джемре,че е дошла в бара с онова момче само за да го накара да ревнува.
Халдун казва на Шахика,че ако е дошла за да го убеди да възпрепятства сватбата на сина им, не е попаднала на правилния адрес.
Емре отива при Рюзгяр и му предлага чек за един милион долара,за да запази в тайна историята около Селен. Рюзгяр отказва. Емре му съобщава ,че след седмица с Ямур ще се оженят и го съветва да приеме парите,да вземе  Баръш и Чакъл и да замине далеч оттук и да си устроят нов живот. Рюзгяр му казва да напусне заведението.
Халдун получава съобщение „ Помисли за децата си!”,както и видео от къщата на Ямур,на което са двамата с Емре /то е направено от Ямур./ Халдун веднага звъни на Абил /белокосия/ /явно мисли че той  е направил видеото/ и му казва да стои далеч от децата му, а също че  вече ще се изправят лице в лице.
Шахика се среща в колата си с някакъв мъж ,който  й казва,че не са успели да съберат достатъчно доказателства ,за да изпратят Халдун в затвора. Шахика му казва да устрои обиск в дома им ,защото Ахмет е търсил нещо преди да бъде убит и вероятно Халдун го е взел.Мъжът й казва,че за това трябва да се погрижи сама.
Рюзгяр казва на Хакан за парите,които му е предложил Емре. Хакан му казва,че може да вземе парите,но Рюзгяр казва - не. Разказва,че Ямур е прекарала изминалата нощ в прегръдките му,но на сутринта е била неузнаваема,държала се е различно. Казва,че я обича,но иска да знае какви са нейните чувства.
Ямур казва,че е болна, че не се чувства добре, тя не иска Аслъ да участва в приготовленията за сватбата.
Ямур звъни на Хакан,казва му ,че трябва да проследи Абил и да разбере къде живее,тъй като в момента тя не може да излезе. Казва му да бъде много внимателен онзи да не го забележи.
Шахика се среща с Лейла, иска да й каже къде Халдун е скрил уличаващите го доказателства и я уверява ,че това е последния й шанс да се спаси и да не попадне заедно с тях в затвора.
Хакан пише съобщение на Ямур: „Той дойде”. Ямур му отговаря: „Внимавай да не те забележи”.
Аслъ разказва подробно как ще организират сватбата.
Халдун отново предупреждава Абил да стои далеч от децата му,иначе ще предаде всички документи в полицията и заедно ще отидат в затвора.
Емре се сърди на Ямур за това,че не проявява интерес към това за което говорят /сватбата/. Казва й: „Не забравяй,че се омъжваш за един Арсой и всичко на сватбата трябва да бъде от висша класа”.
Аслъ казва на Емре,че вероятно Ямур не иска да привлича вниманието към тяхната сватба и щом не проявява ентусиазъм / не се вълнува/,значи вероятно не иска да се оженят.
Хакан се опитва да убеди Ямур да не ходи никъде,но тя казва,че няма да промени решенето си да убие този човек.
Лейла се сърди на Халдун,че е дошъл късно. Той отговаря ,че е закъснял,защото е имал много работа , а точно в момента има сериозни проблеми за разрешаване. Моли я поне тя да не го напряга излишно.
Рюзгяр казва на двамата съмнителни мъже,че ще затварят заведението. Баръш смята,че те са изпратени от Арсой.
Хакан звъни на вратата на дома на Абил и му казва,че е  дошъл да оправи проблема с електричеството му. Той го пуска да влезе.
Момчето,към което Ямур насочва пистолет казва,че нищо не знае и че Хакан е излязъл.
Дава й писмо /бележка/от Хакан ,в която пише:”Длъжен съм да те защитя!”
Мъжете отново са дошли в бара, Рюзгяр отива при тях , те казват че са дошли тук само за да поговорят и не е нужно да звъни в полицията.
Ямур е много сърдита на Хакан,че не й е позволил да убие Абил. Тя иска да й даде адреса му,но Хакан й отказва Казва ,че е успял да сложи камера в дома на Абил,казва че няма да й покаже видеото от камерата докато не се успокои.
Рюзгяр е разбрал ,че мъжете за изпратени от Хакан,за да го пазят и му звъни и му казва че няма нужда от тях,да им се обади и да им каже да си ходят. Хакан се съгласява , но когато се обажда на единият по телефона и му казва да останат наблизо,но да не се мяркат пред очите на Рюзгяр.
Шахика казва на Джемре ,че трябва да отиде на лекар. Емре моли майка си да покани баща му на вечеря. Тя му отговаря,че никога повече баща му няма да пристъпи прага на този дом.
Хакан признава на Рюзгяр,че той е изпратил охранителите ,защото е искал да им осигури защита и сигурност, но Рюзгяр казва че няма нужда от това.
Емре казва на Ямур,че ще направи всичко както тя иска и че действително много я обича.
Ямур звъни по телефона на Хакан и му казва никъде да не ходи,да я чака в кафето, а тя ще дойде след малко при него,за да му поиска извинение за държанието си. Самата тя има намерение да отиде в дома му и да потърси записите.
Джемре казва,че отива на училище, а за вечерята ще се прибере у дома.
Лейла казва на Шахика,че е взела решение…. кани я да влезе,за да поговорят.
Съобщава на Шахика ,че преди два дни при Халдун е идвал един човек,Шахика се сеща че това е Абил и затова решава да потърси диска с доказателствата в къщата… и го намира.
Емре убеждава баща си да дойде на вечерята в дома им.
Приятелката на Баръш в училището пита Баръш дали още обича Джемре,въпреки случилото се, а той отговаря утвърдително. Момичето му казва,че според нея Джемре също го обича и ще се върне при него.
Халдун смята ,че е странно,че Ямур не иска да привлича вниманието на обществото към сватбата им с Емре, пита се какво ли може да означава това…
Абил звъни на Ямур, казва й,че ако тя е направила това,тепърва ще види какво ще й се случи…
Хакан казва на Ямур веднага да събира вещите си и да заминат оттук.
Чакъл е изчезнал.
Лейла казва на Халдун какво е направила Шахика,взела е диска.
Халдун казва на сина си,че майка му си е изгубила ума,взела е диска с уличаващите го доказателства. казва,че трябва да го вземе от нея,да поговори с майка си.
На вечерята Емре се опитва да успокои родителите си,казва им да не забравят,че тази вечер са дошли тук заради Джемре и ги моли да не устройват сцени.
Халдун казва на Джемре ,че ако трябва да бъде честен,той е дошъл тази вечер тук преди всичко защото иска да си прибере от майка й нещо,което му е взела. Шахика го моли да престане да обвинява нея за всичките си неприятности. Джемре се засяга и казва,че явно в това семейство нещата никога няма да са нормални.
После казва на майка си да не се опитва да я спре /през това време тя си стяга багажа/,защото е трябвало да направи това преди много години.
Чакъл е отишъл при Ямур,тя го гали и му говори: „ С теб всичко ще бъде наред, ще се оправиш.”. Казва на Рюзгяр да позвъни на ветеринаря,а той отговаря,че вече го е направил ,но след като го е прегледал,лекарят е казал че кучето е вече много старо…
Емре казва на Шахика да му даде диска, иначе да забрави че има син.
Джемре иска прошка от Баръш,иска да остане при него. Тя вижда приятелката му от училище и казва на Баръш,че въобще не си е губил времето. Баръш отговаря,че не е това което си е помислила.
Рюзгяр казва на Ямур,че Чакъл е дошъл в къщата й,защото е искал да прекара последните си минути в родния си дом. Казва,че е много тъжен,защото губи всички,които обича. Първо загубва баща си,после Дерин, а сега и Чакъл. Ямур си спомня как в миналото,преди да я отведат в сиропиталището , тя е помолила Рюзгяр да се грижи за любимото й куче докато тя се върне.  Тя му казва: „Аз ще се върна отново,обещавам!”.
Ямур казва на Рюзгяр,че много съжалява за Чакъл,че и на нея й е много мъчно.
Шахика казва на Емре,че той й е по-скъп от всичко на света и затова ще му даде диска. Емре звъни на баща си и му съобщава ,че е взел диска от майка си,но ще му го донесе
във фирмата на сутринта.
Ямур казва на Рюзгяр,че е уверена,че той е бил най-добрия стопанин за Чакъл.
Рюзгяр й благодари,че е останала до него в този тежък момент. Казва ,че сега заедно с Чакъл сякаш си отиват и детските му спомени с Дерин. Казва,че вероятно Чакъл е дошъл в къщата й,защото е искал да го доведе  при нея,защото знае ,че той я обича...
Хакан звъни по телефона:: „Хайде,Ямур,отговори ми!”


                                        



Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 13:41 от * Дъга

# 73
# 74
  • Мнения: 6 603


                                             

Тази снимка ,която е сложила Марианка явно е зад кадър от снимачния процес на последната серия. Опитвам се да си преведа текста под нея от фейса с помощта на гугъл и разбрах горе долу това:

Берен в атака с брадва в ръка!

Тази седмица предстои да видим финала на сезона на сериала „Отмъщението”. Предстои да видим интересни моменти,в някои от сцените ще видим как ще се противопостави героинята на Берен Саат на убиеца на баща си с брадва в ръка.
Снимките на тази сцена са отнели на екипа повече от 5 часа. Берен е преживяла доста вълнуващи моменти по време на заснемането на сцената,като на снимките е присъствал и нейния учител по бойни изкуства,който й е давал напътствия. Резултатът от усилията на Берен е отличен и тя получава бурни аплодисменти от екипа за представянето си.

Общи условия

Активация на акаунт