90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 226

  • 26 016
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
 Здравейте.
 Да си кажа и аз-при мен чувството на глад премина доста бързо след началото на диетата,може би за 2-3 четворки.Когато го има намираш просто начини да го залъжеш и това е.Аз не мисля,че някой е бил кой знае колко стог,ама голям спор се е заформил.
 nelkata65  след малко ще сдава ключа,а аз преди малко успях да обядвам ConfusedМоето малко момченце колкото повече расте все повече ми взема дъха Mr. Green Ясно е че ще се вечеря след 18.30ч Sad ,само не е ясно какво още.

# 16
  • Мнения: 1 314
Честита нова тема   bouquet

Долу килата !

# 17
  • Мнения: 6
Охо, докторице прекрасна   bouquet сдадох го, че заради  туй шоколадово рулце да не се разправям с кантара утре на ранината.
Още малко и аз живот и здраве, ще оставам без сили...само да проходи милият ми сладък внук newsm30

# 18
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен и благодарско за темичката на Тинки Wink

Е, всеки път се въздържам от коментар, обаче този път просто не мога да се въздържа, защото постоянно се повтаря едно и също -първо никой няма нужда да се обижда за нищо и никой с никой не се заяжда,аз в момента също не се заяждам, а само уточнявам, да се има в предвид, че да не ме ядете, като сте толкова гладни после Mr. Green,  напротив казва си се самата истина, аз и не знам с какви букви трябва да се напише, сигурно гигантски, ....към всички които им е труден плодовия ден, няма да ви е труден ако : ядете 5 пъти, в началото съм яла и 6, лично аз мой си избор, след 12 ч може да смесвате, правете си плодови салати с пресни, сушени плодове + ядки ,аз слагам и по малко семена и после ми се обадете дали сте гладни, няма начин просто, по-засищащо от това здраве му кажи, пробвайте и ще се уверите, ядките и сушените плодове много засищат bowuu  То ако ядеш 3 пъти на ден само един вид плод, много ясно,че си гладен,прекалено са ви оскъдни менютата, това е истината! Peace

Отчета ми за днес:
з - 2 ябълки
о - 3 малки банана
в - тиквички +шунка, съм предвидила, но ако децата ме изстрелят веднага на детската площадка сигурно ще хапна на крак 2 обикновени вафли и това ще ми е вечерята


Хубав ден на всички Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Честита нова тема   bouquet

Долу килата !

Скрит текст:
Заразиха те и теб новите министри. Голям плам... hahaha

# 20
  • Мнения: 1 314
Честита нова тема   bouquet

Долу килата !

Скрит текст:
Заразиха те и теб новите министри. Голям плам... hahaha


 Joy

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тинки   bouquet
Добър ден!  bouquet
Да отчета днешния ден.  Laughing
З. 1 нектарина
О. 3 домата с 3-4 кръгчета мортадела и филия черен хляб с фибри
В. яйчена салата .

Хубава вечер! Hug

# 22
  • Мнения: 181
Момичета здравейте,
в плодов може ли фурми?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета здравейте,
в плодов може ли фурми?

8 броя

Отчетът ми за деня, вечерята приключи в 16.59 ч.
з - череши и кафе
о - макарони със захар
в - прясно мляко и заквасена сметана

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 17:37 от nana77

# 24
  • Мнения: 181
ух, тенкЮ, изядох ги пък после питам Grinning

# 25
  • Мнения: X
Да си се запиша Grinning
Ден за варива, обядвах - варени картофи, за вечеря мислех да излизам изграда и да хапна една царевичка в чашка, ама заваля егати дъжда, изнамерих от свкърва ми пълнени чушки с ориз  Wink След малко излизам на работа. Помня че беше обсъждано, който кара нощни смени кога можеше да е закуската? В колко най рано. Много ми е трудно ако цяла нощ съм будна да не хапна нищо към 4-5 ?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile д
Отдавна ви следя и реших от днес да започна диетата,дано този път се справя Simple Smile
Имам един въпрос-Възможно ли е да вечерям плодове,защото на обяд ядох кашкавал и ми стана лошо  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 51
  bouquet за темата

# 28
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile д
Отдавна ви следя и реших от днес да започна диетата,дано този път се справя Simple Smile
Имам един въпрос-Възможно ли е да вечерям плодове,защото на обяд ядох кашкавал и ми стана лошо  Simple Smile

Добре дошла. Защо плодове за вечеря? Хапни една шопска салата със сирене?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 0
 Grinning Ами и аз не знам...чудя се.Много ми се доядоха череши и не знам дали вместо салата мога да хапна малко череши Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт