Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 53 238
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Очаквам да видя най-накрая веселата програма на Хави, която на галата на световното бе прецакана, вече не помня от реклами или от режисьора, но помня че не я видях  както трябва.
Пресконференция с Уилсън, Кърт, Юна, Макс и Таня
тренировки,  2
Не съм възхитена от музикалната тема  но ще я преживея  Laughing, все пак  има номерата на "собствена" музика от фигуристите.
Уилсън не е и от "любимите" ми хореографи. Май само миналата година ми допаднаха общите номера.
Кадри от фeн срещата с участниците 1 , 2  Whistling   3 4   5


Понеже го изгледах и като изключим "жуженето" на останалите в студиото Акико ми бе интересна а и се  newsm78 от кога ми е любимка, понеже дават и архивни кадри. Позицията на Дайс за която споменават я помня  Joy

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 20:57 от 6o6ul4o

# 46
  • София
  • Мнения: 179
6o6ul4o, страшна си с тези линкове.
Аз сега видях малко тъжна новина за наш любимец No Olympics for Adrian

# 47
  • MJF
  • Мнения: 8 590
От фен срещата в Корея същия потребител е качил още малко записи. Кърт и Стеф  newsm10 чудесни. Сега "загрях" че всъщност за номера на Хави и асистента Кърт е на лице  Crazy. Веселие ще има, бидонче с течност също  hahaha.

Прочетох цялото официално съобщение. За сериозността на гръбните проблеми се знаеше но го и разбирам защо е на stand by така да се каже, а не обяви финито на състезателната си кариера.  Confused мда, най-кофти когато по здравословни проблеми не можеш да вършиш това което искаш а и си вложил толкоз труд и време. От интервю със Саломе-швейцарската хореографка- да не търся сега фамилията, разбрах че се занимава с треньорство. Разбирам го за 2015 European Championships Stockholm.
Във връзка с това " His best memory is from the 2008 World Championships held in Göteborg, where he finished 13th, a phenomenal achievement. "Audience-wise it was the best competition. It was crazy!" ...." да си припомним
Adrian Schultheiss EX world 2008
В тубата понеже не ми излиза запис от световното 2008,  кратката от европейското и волната от NHK
Мда, в добра форма е бил Адриан 2008-2009.
Ще се радвам да го видя в треньорски щаб.

# 48
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Корейците са от най-сериозните фенове-гледат, записват, качват, споделят,  железни в това отношение..
Юна- Imagine


Още видео от Китай


http://canlive.tv/live/11919/sbs-kbc.html  sbs tv

Не хванах от самото начало тв записа. По 2 номера видях от Таня-Макс, Хави, Стеф и Юна чудесни. По едно от Альона -Робин, Джоани, Ашли, Kim Jin-Seo,  Haejin KIM. "Разказвачите" от тв студиото пак "развалиха" Aerobic Class  Twisted Evil. Не разбраха ли вече, няма ли кой да ги светне че в този номер и текста е важна част  Crossing Arms. Хави  Joy чудесен. Ще чакам хубаво видео от любител без  blahblah  ooooh!.

Laughing Веднага започва качването:
начало
Юна- Imagine фен    Les Miserables   фен
Stephane Lambiel "Run"    Chorus Line
Таня-Макс  Skyfall  
Ashley Wagner 'Sweet Dreams'

 Joy оххх Кърт заслужава четенето. Тези фен срещи са разбираемо шокиращи  Joy.

Последна редакция: пт, 21 юни 2013, 20:13 от 6o6ul4o

# 49
  • София
  • Мнения: 179
Страхотен подбор от изпълнения, всички на висоооооко ниво.
Таня явно много харесва този модел рокля, сега червена. Доколкото си спомням с лилавия (пурпурен) вариант първо се пързаля в гали, после в кратката целия сезон, но за мен това си е страхотна рокля и не съжалявам да я гледам с нея Simple Smile

# 50
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Мда, харесвам и аз този модел рокля как ѝ стои.
Ето и второто им изпълнение Таня-Макс Nocturne

Галата е добра. Тв записа като режисура е зле. Все пускат един оператор на леда да ги обикаля в края като свършат и мноого обичат да го ползват а по време на изпълнението са гола вода . Добре че се записващите фенове.

Кърт в Пекин наистина направи запомнящо се изпълнение на   umbrella, направо е бижу а и хубаво го заснеха,  на пейката така и не разбрах Хонбо ли беше.  Thinking

През сезона се чудех дали някой от 2-3 корейци , които гледах е момчето от All That Skate 2012 и сега пак. Оказа се че съм го гледала на световното и 4К този сезон.

Тук добри фен записи


Хави-аеробика     Чаплин
Альона-Робин

Jinseo-Kim това ми хареса и интересно на кой е хореографията
Haejin-Kim
Greeting to Audience
Кърт с Ашли   umbrella  Кърт трябваше един чадър  с механизъм за стичащ се дъжд да си направи  Laughing.   Who's got the Pain

Последна редакция: сб, 22 юни 2013, 18:02 от 6o6ul4o

# 51
# 52
  • MJF
  • Мнения: 8 590
До тук от тазгодишните гали All That Skate 2013 най ми хареса като цялостност. Чудесна комбинация каст-програми- общи номера- музика-видео и най-вече като продуцентство-пълни зали, доволни участници и 2 тв излъчвания и  Party записи за нас далечните зрители. Една идея след това поставям Artristy on Ice 2013. Приятно изненадана съм от музиката. Варианта на песните , който чух от Les Miserable  доста по-добре за мен аранжирани от тези които съм чувала. Ако намерят и що годе кадърен режисьор за тв заснемане грешка няма да имат. Второто заснемане грам но не повече по-добро от първото. Добре че са феновете. Eдин въпрос остава към продуцента-защо не канят танцов дует?!
На тези канали има и записи след шоуто 2  3
Нейсе и Хави като хората заснет Aerobic Class без  досадници.
След почивка се връщаме в Япония на Art on Ice 2013. Картината от там е строго секретна и цензурирана  ooooh!  Mr. Green.

# 53
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Ето записи на цялата корейска гала от любител. Ако имаше такъв фен на всяка ледена гала .....  yes

# 54
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Интересна статия за Тамара Москвина с припомняне на учениците ѝ през тази дълго продължаваща кариера.
Неделния тв запис  на корейската гала качен тук

# 55
  • София
  • Мнения: 179
Нямам време да пиша в последните дни, но благодаря за линковете. Отчитам се като гледам почти всичко, което е качено Simple Smile

# 56
  • MJF
  • Мнения: 8 590
След 7 юли може да очакваме картина от Dream on Ice 2013 преминал в края на юни. Гостуват Хави и Кевин.
Интервю с Жу взето по времето на WTT.
Кратката програма на Акико този път ще е от Масимо Скали а кратката на Кевин този път ще е рок, добре ще опонира на каскадата скокове  Simple Smile. Оглеждайки музиките виждам познатите "трикове" "музика на домакините"  Wink.
Кратко видео за олимпийските медали
Радиоинтервю с Петр Чернышов

 Popcorn  то хубаво пишат журналистите но къде е Гуендал?! Уж от дни трябва да е откриваем във Франция. Пернел-Лойд г-н "френска федерация" ги прецаква още от поне 2-3 сезона, да не броя преди това. Аз аналогиите от руската статия с разни примери от миналото към сегашната реалност/ниво на танцовото фигурно пързаляне хич не ги виждам  smile3502 но  поживём - увидим..

Елизавета Туктамышева

Последна редакция: пн, 01 юли 2013, 19:08 от 6o6ul4o

# 57
  • София
  • Мнения: 179
6o6ul4o, аз сутринта май четох, че Гуендал катери някаква планина в момента, Може да се готви за надморската височина в Сочи.

Иначе за мен сензационна новина "Мики Андо станала майка през април"

# 58
  • MJF
  • Мнения: 8 590
 smile3501 е това е добра новина, да са живи и здрави. До видим при амбициозната мама Мики как и до къде ще стигнат нещата.
Нещо прекалено много емоции тръгнаха да се напъват да ми "докарват " в Сочи сезона доста хора "около" леда а аз имам достатъчно любимци към момента на леда.  Crossing Arms никаква милост нямат. Не ми стига да пуфтя като видя PR на Лайсачек ами и ...... цяла редица  Crossing Arms. Шегувам се разбира се  Laughing. За нас още по-интересно. Само скандали да няма по федерациите от тези напъни.

# 59
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Eто малко картина от мама Мики на последната гала.
Li Zijun    2
 Peng Cheng-Zhang Hao Simple Smile китайската спортна двойка са си били нашите добри познайници, просто на записите от преди 3 седмици ги нямаше много
 Zhao Hongbo & Yan Han (DJ battle)

Още снимки от Stars on Ice 2013
Няколко канала с малко лоши записи 1 2   3

Джони Уиър

Последна редакция: вт, 02 юли 2013, 14:18 от 6o6ul4o

Общи условия

Активация на акаунт