СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 29 393
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 39
Оф,то се оправи,но пак му се появяват нови пъпчици и от скоро стават на петна,а и в акото му има черни частици и е едно зеленикаво на цвят.Сега ще го водя на алерголог,после сме на гастроентеролог и вече не знам какво ще правя.Караме го само на АМ,но не може да се наяжда с него.не знам дали е от това,но този месец е заслабнал Sad.

# 706
  • shumen
  • Мнения: 18 170
Даная да се оправя скоро Марти и пак да хапва всичко.
Фейт и Дени когато е по-хладно почти не пие вода,а в жегите се наливаши буквално.
Ооф и аз да се оплача-след час въртене и мрънкане в 18.30 заспа и колко мислите спа-ами 45 минутки.Май приспиването започва да става все по трудно и незнам на зима как ще е караме,ако е пак така.
Аз пробвах да не пасирам супата тази вечер,но нещо не се получи.Започна да яде,ама на 2 лъжица взе да се дави и хайде пак е пасирах.За утре е картофи за обяд,но бяха доста едри и ги минах и тях с пасатора.

# 707
  • Мнения: 437
И Мели започна яко да се дърпа на моите пюрета, а днес как яде мусака с тиквички - настъргани, направо от вилицата, а аз се мъча да варя и пасирам....  Mr. Green
Иначе вода си пие, когато й предложа, даже и сама си иска като си върти китката към чашата - не сочи още с пръст. От няколко дена тотално ми отказва залъгалките и си се приспиваме без тях - основно на гърда: колко ревове ми спестява това, не е истина  Praynig
Този уикенд бяхме на пикник на Дачия и си изкарахме супер, после и на мтелската надпревара ходихме, но заваля и се скрихме от дъжда. А в неделя бързо взех количка назаем, че моята се счупи!

За кръщенето - трябва да си се пита в църквата, където ще се прави - всяка със своите изисквания, отделно и каквото се разберете с кръстника.

# 708
  • Мнения: 40
Благодаря, момичета, за съветите!  Hug За кухнята и аз съм си мислила много пъти и все си повтарям личната си уговорка, че до годинката ще кърмя и само ще запознавам с различните вкусове храни, без да замествам хранене. Обаче понякога така ми се приисква да не ми виси постоянно на цицата и да мога да се покрия за повече от 3 часа, примерно. Та за това се изкушавам понякога и тъпча с по-големи количества храна, че да свиква. И е такова наказание. Тук във Варна мисля, че е след 10тия месец кухнята, но дори не съм разпитвала. Все си мисля, че е много рано още. Лора едва от няколко дни успява да изяде по 190грамовите бурканчета пюре и то пак с хиляда каприза и квичене, все едно я колят.  ooooh!

За кръщенето - не знам дали някой мисли като мен, но аз съм решила да не кръщавам детето. Аз не съм кръстена. В нашето семейство нямаме такъв обичай. Баща й е кръстен, но и той споделя мойто виждане, че прекалено е меркантилно това тайнство в българската църква и ще дадем възможност на детето да си избере само, когато е в състояние да вземе това решение. Сестра ми се кръсти, когато беше на 25г, с ясното съзнание, че има тази потребност.

# 709
  • Мнения: 33
Добър вечер момичета!Благодаря за съветите,може би и на мен щеше да ми е по спокойно ако бяхме направили една снимка,а не постоянно да се взирам в детето си и да се чудя всичко ли е наред и днес почти като не яде да гадая дали не е от удара,но ММ беше категоричен,а и лекарката доста помогна,но май се оказа права!Вчера сам налагала със студени компреси/дори и кубчета лед слагах за кратко/и днес момичето ми е почти като чисто ново Simple Smile,отока почти спадна,само синее,но и то ще мине!Дано и след време всичко да е ок,явно наистина отпред главичките им са доста здрави!Тук кръщенето е 85лв,аз също мисля малко да изчакам с него,ще е след годината най вероятно или точно за рождения и ден,понеже и двете мисля да са в тесен кръг,защото както казвате няма да има много спомен от това!Аз на Габи нищо не пасирам,но и тя сама решава кое ще яде,ако и харесва било то и на големи парчета си го изяда,но не и ли харесва и най фино пасирано да е и се повдига!Хитруша!Лека и спокойна нощ!

# 710
  • Мнения: 2 802
Оф,то се оправи,но пак му се появяват нови пъпчици и от скоро стават на петна,а и в акото му има черни частици и е едно зеленикаво на цвят.Сега ще го водя на алерголог,после сме на гастроентеролог и вече не знам какво ще правя.Караме го само на АМ,но не може да се наяжда с него.не знам дали е от това,но този месец е заслабнал Sad.

Това черното в акото май верно говореше за алергия, ако не се лъжа  Thinking
Ох, дано не е нещо сериозно. От колко време е на Ам, да не е нещо от млякото?Какво мляко даваш?
Каква храна си въвела до сега?

Агира ... хич не му мисли ами започвайте кухня, направо се измъчваш така бе жена  ooooh!
То къде 10, там и 12 месеца  Mr. Green

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 420
Хай! Първо мерси за честитки, по повод малкият ми именник (за събота иде на реч). Аз пак на време се включвам Laughing
Петър вече си е на детска кухня...родих се така. С тия пюрета си е направо мъчение - както физическо, така и финансово ooooh! Иначе, ако се наложи да давм домашно готвено, само намачквам, не пасирам.
Аз да питам, от кога може да се дават варива (боб и леща)?Май беше след годинка, а?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
Мели,на коя кухня сте? Аз леща и дадох.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 420
Мели,на коя кухня сте? Аз леща и дадох.
Ам-Ам Simple Smile Купон голям хе хе , удари ме на рими. Много хубаво готвят. Дават заешко, рибка, телешко, прасе, пиле, пуйка...доста добре Peace

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
И ние сме на нея:) Даже днес платих за месеца Sad Наистина хубаво готвят.В супата от заешко имаше повече месо,отколкото аз съм яла през дългогодишния си живот Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 420
И ние сме на нея:) Даже днес платих за месеца Sad Наистина хубаво готвят.В супата от заешко имаше повече месо,отколкото аз съм яла през дългогодишния си живот Simple Smile Simple Smile Simple Smile
даааааа smile3521

# 716
  • Мнения: 8
Хай! Първо мерси за честитки, по повод малкият ми именник (за събота иде на реч). Аз пак на време се включвам Laughing
Петър вече си е на детска кухня...родих се така. С тия пюрета си е направо мъчение - както физическо, така и финансово ooooh! Иначе, ако се наложи да давм домашно готвено, само намачквам, не пасирам.
Аз да питам, от кога може да се дават варива (боб и леща)?Май беше след годинка, а?

Ами ние сме почти от месец на кухня и са готвили и боб и леща по един път вече.

# 717
  • Мнения: 2 802
Мели ... определено си е по-добре и по-лесно на кухнята  Mr. Green Аз пак хвърлям от време на време манджа, ама по се ядва така  Crazy
Иначе на нашата кухня са давали и боб и леща и от двете вече съм давала  Heart Eyes

Ставам сега да готвя, че изгоних мъжете на разходка и запретвам ръкави  Mr. Green

Днес има парички, за тези, които още не са разбрали Mr. Green .. и честито да ни е ...  за втората година майчинство вече ще взимаме 310 лв  newsm53

Рошли ... как мина прлегледа, че забравих да те питам одеве  ooooh!

до после  Hug

хайде пишете, че да пускам вече новата тема  Naughty Mr. Green

# 718
  • Мнения: 478
Леща съм давала от кухнята не беше очарован ама тя си беше и леко безвкусна де, боб съм му давала от нашия ама само от соса да си опита цяло бобче не съм пробвала да му дам ама сигурно ще му хареса. Аз нищо не пасирам хапва си всичко както са го сготвили. По принцип в началото като му правех пюретата ги пасирах гладко после почнах да ги мачкам на ръка и да има парченца, но не е имал проблем никога с тях. Сега е в процес да се научи как да гризе солети и такива неща от които трябва да се отхапе че имаше голям проблем с тях.

Фейт добре мина прегледа, даже и изследвания ми пусна. Гледа бебето показва ми там разни чаркове кое какво му било и така. Всичко си му е наред и евентуално е госпожица, но каза че не е сигурен защото е застанало под кофти ъгъл и не се вижда съвсем добре затова следващия път със сигурност ще каже Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2 802

Фейт добре мина прегледа, даже и изследвания ми пусна. Гледа бебето показва ми там разни чаркове кое какво му било и така. Всичко си му е наред и евентуално е госпожица, но каза че не е сигурен защото е застанало под кофти ъгъл и не се вижда съвсем добре затова следващия път със сигурност ще каже Simple Smile

Хехех ... не му вярвай на Мерджанката все още докато не ти каже на 100 % какво е Mr. Green
При мен и трите пъти вика, аааа мома ще е ... и като отидох на следващия вика: Аз нали ти бях казал какво ще е - момче  Joy Joy Joy Та дано се окаже прав де ... да ги нашариш дечурлигата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт