Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 100~

  • 37 605
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 105
teyabg, вторите кавички са моите  Laughing но първите-не.  Naughty  Simple Smile

Но съм съгласна и с двете неща,тъй като Хазал сме я виждали и друг път колко е дейна и не се страхува да застане открито.

Нито Чаги,нито Хазал ги познавам,казвам само това,което виждат очите ми Simple Smile

Пък току виж и Чаги се оказал фотографа и вместо да учи нови реплики да е отишъл в Америката Simple Smile

Ренате да вземе да се възползва че Хазалчето е там и да вземе едно интервю или някоя снимка  Grinning

# 676
  • Мнения: 16 938
Пепиту
Скрит текст:
Бързи и Яростни 6 е страхотен просто готини коли,гонки,самолет огромен,сваляне на самолета беше много готин момент и тая дето играе Мия Джардана мисля че беше много и ходеше тая Алфа и само газ и даваше..А иначе екипа не беше точно пълен защото Дон Омар липсваше и Тего май беше но ми стана гадно за тази дето падна от висока тоест се пусна да защити Хан.А иначе играта на всички беше повече от добра даже мога да кажа че от всички части тази е най-добра.....Просто ми беше много готино и че Лети върнаха...И най вече че няма да се крият и така нататък...Но да има вратичка към 7 част и даже започват да я снимат лятото...А и накрая забелязах че Вин когато Мишел седна върху него ръката му отиваше на едно място няма да казвам на къде сети се ако си го гледала вече би трябвало да си го видяла......Радвам се че нещо ново създадоха тоест не ново ами някак по динамично и различно от престъпност,кражби и гонки а в полза на обществото да има гонки,стрелба един огромен танк но това е яко и най  якото когато Дом прелетя да хване Лети направо ме изкефи от всякъде...Друго друго а и в началото с Елена и Дом....И когато Започва филма със Дом и Браян с гонката....После Елена и Дом в леглото....Но Лети си е Лети никоя не може да я замени....А аз разбрах защо дават от начало Мия и към края пак се появява тъй като момичето се снима в Далас за това серияла който започва по бтв Далас и тя играе там май беше като Елена...Но Бързи и Яростни 6....От 1 филм от филм с незаконни гонки,кражби всеки се опитваше да хване Дом....след това 2 филм Браян се занимава с най големия май беше наркодилър ли там къв беше няма значение...4 филм отмъщение за смъртта на Лети и търсене на справедливост и задържане на най големия нарко дилър....5 филм Браян от полицай стана престъпник тоест мина от другата страна ...Дом и Браян и целия екип обраха най-могъщия в Рио и станаха милионери...А 6 филм покозва че дори и най добрия полицай може да е довери на престъпник всъщност 6 част ни показва че дори и полицай и престъпник могат да станат приятели...Но кАКТО Хобс каза за да хванеш вълк ти трябва друг вълк.Просто Шоу не разбра че Дом за семейството си и приятелите си ще направи всичко каквото е нужно.  
Дении Честит Рожден Ден!Жива и здрава и всичко най най ти пожелавам.

# 677
  • Мнения: 727



здравейтееееееееееее  Hug

# 678
  • Мнения: 21 201
teyabg, вторите кавички са моите  Laughing но първите-не.  Naughty  Simple Smile

Но съм съгласна и с двете неща,тъй като Хазал сме я виждали и друг път колко е дейна и не се страхува да застане открито.

Нито Чаги,нито Хазал ги познавам,казвам само това,което виждат очите ми Simple Smile

Пък току виж и Чаги се оказал фотографа и вместо да учи нови реплики да е отишъл в Америката Simple Smile

Ренате да вземе да се възползва че Хазалчето е там и да вземе едно интервю или някоя снимка  Grinning
Вани, споко,  Hugпървите думи са мои. Добре, че вече ни стана ясно къде е бил Чаатай, че да не се чудим, Winkтой бил фотограф, Laughing пък ние да не знаем. Rolling Eyes
Привет и на появилите се в късните часове.

# 679
  • Мнения: 6 105
Малкият брадър и той активен в туитър:

Скрит текст:




Явно и малкия не остава безучастен.  Peace

Иве  Hug откъде я взе тази снимка  Laughing

# 680
  • Мнения: 6
  Четях последните 10 страници от темата една след друга и се развеселих като цяло от загрижеността Хазал да не пострада и от постовете а защо Чаги го няма на протеста.  Grinning И за да не стане тежко писанието ми само изкопирах 2 изречения без имена за илюстрация - нищо лично. / Няма да го правя повече да не притеснявам/;-)

А докато е "снимал" Чаги пак са се сдърпали, че са станали много снимките на Хазал с "вражеския пол" и затова тя е отказала да го снима.  Whistling Laughing

# 681
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Скрит текст:


здравейтееееееееееее  Hug
Здрастииии Ивеее.Добре дошла.
Гале
Скрит текст:
Днес го гледах.Това беше подаръка на децата за празника  Mr. Green,че и мама и тате и те да намажат  Mr. Green.Страхотен беше филма с нетърпение ще чакам и 7 част.Джейсън Стейтън е един от любимите ми артисти и много ми е интересно каква ще я сътворят с него.Абе това е един от малкото филми на които всяка следваща част става все по интересна,а не боза като някой други 
Браво на Аталай,че и тойтой взима участие

# 682
  • Мнения: 298
Емре Коч е публикувал това преди 4 часа:

Emre Koç @ Emrekoc_ 4h
I'm fine, do not worry friends! All Turkey is very good! Won!

Аз съм добре. Не се тревожете, приятели! Цяла Турция е добре! Спечели!

Всички са много активни в туита - Джейда, Баръш, Мелих, Аху, Седеф Дамла Дебре, че даже и Гиземката.

Последният пост на
Юсуф е отпреди 14 часа и гласи:

"Taksim is a very bad state .. people are miserable .. I can not believe what I saw. Resistance Everywhere Everywhere Taksim"


"Таксим е в лошо състояние.... хората са нещастни. Не мога да повярвам какво видях. Навсякъде съпротива, навсякъде Таксим."

# 683
  • Мнения: 21 201
Браво на активните познати нам актьори с ясна изразена гражданска позиция, само от Чаатай ни вест, ни кост.......потъна в гори тилилейски. Ни социални контакти като хората, профили под прикритие Rolling Eyes.........въобще на моменти ми идва доста странен. newsm78
Скрит текст:
В защита на парк Гези.



# 684
  • Мнения: 298
Бандааааа, къде сте всички??? Да не изполягахте?

Малко хубава музика за събуждане.

Скрит текст:

# 685
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Браво на активните познати нам актьори с ясна изразена гражданска позиция, само от Чаатай ни вест, ни кост.......потъна в гори тилилейски. Ни социални контакти като хората, профили под прикритие Rolling Eyes.........въобще на моменти ми идва доста странен. newsm78
Да и на мен ми е малко странно това криене от него.Какво толкова ако покаже поне малко активност поне в интернет пространството.
Момичета аз ви пожелавам лека нощ!
Манка ми то и аз затова ще си лягам.Никой не пише,а и тия тъжни новини от съседката ни още повече ни депресират

# 686
  • Мнения: 6 105
Тази вечер е тихо тук, а по принцип сега се активизирате  Grinning

Аз ви пожелавам лека вечер и спокойни сънища  Hug

 Heart Eyes

# 687
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Романтичка лека   Hug

# 688
  • Мнения: 21 201
Пепи, Вани, лека Ви Hug Hug нощ. И аз се оттеглям, лека на всички. smile3524

# 689
  • Мнения: 16 938
Имам чуството че Чаги умишлено се крие.Само не знам защо какво толкова ще стане ако е малко по социален.Учи за новата си роля ама мисля че едното няма нищо общо с другото.

Общи условия

Активация на акаунт