Седмичка 30.01-05.02

  • 4 111
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 856
Охо котанска сватба. Може ли да видим снимки на булката?
Може дори репортаж от сватбата да направя и ще ви го пусна Laughing За сега обаче сме на етап съскане. Младоженците са сиамска порода и момата не се дава (за сега)  Joy

Момиче, стискам палци и аз. Весимира, Леа, късмет и на вас.

# 16
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен да е много късметлийска нова седмица.
Аз не пиша,но най редовно ви чета.При мен новините са инвитро през следващите месеци.Ще ви пиша когато започна.
Поздрави

# 17
  • Мнения: 471
Ето ме и мен Simple Smile Лека и успешна седмица на всички!
Момичеееее, стискам много силно палци, и не си мисли такива работи предварително  Naughty И имай късмет да не се похвалиш веднага!  Grinning
Успех и на Лея и Весимира тази седмица!

Ние пък днес направихме втората спермограма и резултатите са същите, затова почваме да се готвим за икси-то. Тази седмица ще ходя при личната лекарка да ми даде направление за лабораторията, че като видях какъв куп с изследвания ще ми правят, направо лошо ми стана. Стискайте палци, лекарката да е в добро настроение и да не се разправям много с нея, защото твърдо съм решила да си взема направление.

Виждам, че доста момичета ще правят инвитро и има доста темички по въпроси засягащи инвитрото. Може ли да направя едно предложение - има една закована темичка в началото - Предстои ми инвитро, да поговорим (надявам се, че не съм объркала заглавието). Хайде, всички, на които ни предстои това да започнем да обменяме опит и информация там. Какво ще кажете? Като се надявам, че и момичета, които вече са минали по този път ще се включват. Аз всеки ден гледам темата и мисля, че това е по-добрият вариант.
Днес разбрах от акушерката в кабинета на Стаменов, че всеки месец ще се одобряват по 100 молби към Здравната каса, надявам се, че това ще е добро решение.

# 18
  • Мнения: 3 010
Момиче, не си мисли за "онази" болка, като за "онази". Желая ти успех, дано е твоят месец този.
Леа и за теб стискам палци, дано да си имаш едно хубаво голямо фоликул4е, което да се пукне когато му е времето.
Слон4етка, успех и на теб с докторката.

Аз да ви дам малко репорт: насро4их изследване за хламидии- PCR, така се притеснявам, какво ще е. Четвъртък ще го вземат, а петък резултатите. Между другото пък в сряда съм при една друга лекарка да ми вземе секрет, че тоя сърбеж направо ме влудява. Аз нали бях Ви споменала за него, отдавна се появява и из4езва, мажа Клотримазол, ама до кога?! Стискайте палци, щото тая лекарка не я познавам и нямам никакви отзиви за нея. Дано всичко е наред. А при моя доктор незнам кога ще отида - може другата седмица, да говорим какво следва от тук нататък. Иска ми се да си изясня състоянието, щото да не се окаже, че съм изгубила време от 4акане.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, имам си фоликул вдясно! Утре ще ми бият Прегнил да се пукне, а в другиден ще правим инсеминация! Толкова съм развълнувана...И в същото време искам да сляза на земята, защото рядко става от първия път. Но поне се започва. С Весимира се засякохме на прегледа, тя беше след мен. Очаквам с нетърпение включване.
 Хайде, Веси, кажи при теб какво стана?
Денди, чела съм че Клотримазола се маже 4 седмици след изчезване на симптомите, т.е. сърбежите. Стискам палци за изследването на хламидии!

# 20
  • Мнения: 856
lea, каква е големината на фоликула? Успех с инсето!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Много се радвам Леа Grinning Успех!!! Става и от първия път Wink.
И аз в края на тази седмица ще разбера какъв е резултатът от моето инсе. Нямам много надежда. Колкото и да е глупаво и безмислено направих един тест на 9-ти ден /след инсе-то/. Разбира се, беше -.
Май се спрях на Стаменов - евентуално утре ще се обадя да си запиша час за началото на др. седмица. Ще ми се да не пропускам месеца..

# 22
  • Мнения: 957
Момиче, дано да се преместиш в другия форум в най скоро време!

Мur, очаквам репортаж от мястото на събитието  LaughingТе сиамките са такива, първо съскат, а после се кротват.

Днес бях на гинеколог да ми даде рецепта за Достинекс,че този който пия свърши и го помолих да ме погледне на ултразвука, нали ме изплаши, че съм имала ендометриозна киста. Днес като ме видя, кистата я нямаше, а на левият ми яйчник имаше *зреещ фоликул* и това много ми вдигна настроението. Друго е да си видиш яйчицето черно на бяло  Grinning Сега само ще го чакам да се пукне. Тази седмица съм изпълнена с оптимизъм, да видим как ще приключи.

Колко голям трябва да стане фоликула преди да се пукне? newsm78

# 23
  • Мнения: 7 716
Леа, с риск да бъда груба, моля те не бъди много енсусиазирана.
Нямаш на представа после как боли...
От сърце ти желая да успееш.
Като виждам колко си емоционална.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами така е. Емоционална съм и вече слязох на земята и не съм толкова ентусиазирана. Даже си мисля вече, че няма да стане от първия път. И започвам да се чудя защо в повечето случаи не става от първия път newsm78 Дали пък не го правят нарочно, за да са сигурни, че ще има и втори, т.е. всичко да опира до парите? Едва ли, ама нещо взех да се съмнявам....Дано да се намери някой да ме опровергае, но с личен опит.

# 25
  • Мнения: 7 716
Няма такова нещо, Леа. Лекарите се стараят и искат да успеем. Пациенти бол. Те се радват на всеки успех, защото нашият успех е и техен.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Амиии....май си права. Оставям си все пак капчица надежда да стане от първия път, защото ако я няма надеждата, няма и смисъл да правя инсето.

# 27
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, поспаливки!Успех на VesimiraLea, dendi, момиче , Лекси, ,elfljo и естествено на Mur, която играе важната роля на сватовницата.Slonchetka, аз сега тръгнах по пътя на ин витрото, но ако мога да ти помогна с някаква информация ще бъде удоволствие за мен. Mr. Green
 На всички други много усмивки през тази седмица.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Момичета, днес си имаме две рожденнички- Лекси и liliа_n_s!
Леа, дано всичко д е наред- каква послушна овулация си имаш само- каза в дясно и тя в дясно.
Лекси, четейки за твоя лекар, наистина е добре да се ориентираш към някой друг.
Весел ден на всички

# 29
  • Мнения: 7 716
Честито на рожденничките.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт