Седмичка 30.01-05.02

  • 4 105
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 010
Върни се при лекарката и и искай да ти вземе секрет за изследване. Кажи, че се притесняваш да пиеш лекарства без изследване.

Оф Лали, аз за друго се притеснявам, че ако ги взема ще трябва да се пазим, а губя месеца /нали съм на Клостил/. Ще из4акам, края на цикъла и ще видим. Лошото е, че тя ме извика на контролен преглед, след като ми дойде и не ми даде амб. лист, каза като дойдеш следващия път. Ми другия варинат е да отида при друг лекар за секрет.

# 61
  • Мнения: 7 716
Аз не ти казвам да вземеш лекарствата, а да искаш да ти направи микробиология.
Иначе в София, ако отидеш без направление ще ти струва 20 лв за взимането и 20 лв за изследването. При вас може да е по-евтино.

# 62
  • Мнения: 3 010
Да да ама ако се върна при нея, няма ли да е тъпо - "Ми аз реших да си направя микробиол. изследв., без него , не искам да вземам лекарставата." По тоя начин няма ли пороня авторитета?

# 63
  • Мнения: 3 010
Пък и то нали си има признаци за гъби, аз от долу съм много възпалена, 4ак рана ми е станало и течението ми е засилено.. А и още нещо, утре пък съм се записала за изследване на хламидии, дали е удачно в това състояние да отида?

Ох зивинявайте момичета, че ви занимавам с мойте неща, ама чак ми се реве  Cry

# 64
Успех на всички,
времето е хубаво и трябва да сме оптимисти на МОМИЧЕТО- стискам палци.
Скоро ще дойде пролет- ето сега на 14 е Трифон зарезан, после още малко и ето го слънцетоооооо!  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272
Току-що се върнах от преглед. Фоликулът се е пукнал! Не може да се каже кога, но вчера след обяд към 16-17 ч. имах силни болки вдясно и сигурно е било тогава. Сега остава да чакам до средата на месеца. А, и ми изписа Утрогестан вагинално. Дали от него много ще ми се удължи лутеалната фаза Rolling Eyes

# 66
# 67
  • Мнения: 3 010
LeaPraynig . И ти като мен фоликули правиш  от дясно, аз вчера - 11ден си имах 16 мм. фоликул там. Дано да излезе нещо. Предния месец не са ме гледали, но по - предният там имах дом. фол., а другият яйчник ми е оперирания. Мисля си да не се окаже, че левия не работи добре?!
Иначе потуших вчерашните "страсти", за което пак ви моля  Embarassed да ме извините. Ааам, ходих на PCR/ ДНК диагн. за хламидии, резултата ще  готов другият петък, както и си пуснах посявка- резул. втроник.
А какво става с Пета, как вървят нещата при теб миличка?

# 68
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета. Много познати имена виждам тук и реших да се присъединя.
Леа, `Утрогестана` не винаги удължава ЛФ, но по принцип при мен я удължава с 24-36 часа, не повече.
Желая ви хубава вечер и пролетно настроение/само 26 дни и е дошъл женският месец/. 

# 69
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Леа, започна голямото чакане, а?
На мен деня ми започна много зле- баба ми снощи е паднала и си е счупила ябълката на ставата  Sad Sad. Цял ден ровя из нета за операции и информация, сега чакам нашите да се обадят и да им кажа какво съм намерила. Много е сложно всичко и да се оперира и да не се оперира, дълъг възстановителен период. Много ми е тъжно, защото съм и на 450 км от там  Cry Cry

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Леа, започна голямото чакане, а?
На мен деня ми започна много зле- баба ми снощи е паднала и си е счупила ябълката на ставата  Sad Sad. Цял ден ровя из нета за операции и информация, сега чакам нашите да се обадят и да им кажа какво съм намерила. Много е сложно всичко и да се оперира и да не се оперира, дълъг възстановителен период. Много ми е тъжно, защото съм и на 450 км от там  Cry Cry
Миличка Ва Hug Hug Hug Пожелавам баба ти да се оправи бързичко...гадно е...чувала съм, че старите хора много по-бавно се възстановяват. Дано е по-бързико при баба ти Praynig

# 71
  • Мнения: 1 951
Ва, и аz преживях съЩото неЩо, само че бях на 1500 км... Знам че е оЩе по тежко когато чОвек е далеч и не може помогне... Дано се оправи бърzо баба ти и  Hug

# 72
  • Мнения: 957
Ва, дано бързо да се оправи жената!

Марински, мен винаги ме е било страх докато съм във Виена да не се случи нещо на родителите ми. Преди майка ми беше сама, а имаше и здравословни проблеми, сега е добре, че и баща ми е в къщи вече и са двамата да си помагат ако не дай си Боже стане нещастен случай. Praynig

Аз влизам между другото в този късен час да се похваля, че ще овулирам в най скоро време   Joy
 Е, не е голяма новина, но всеки път като видя овулация се радвам. Днес по обед имаше втора бледа чертичка на теста, сега реших да го повторя и чертичката е по-тъмна от контролната. Веднага се обадих на мъжа ми да идва(той работи по това време), че утре цял ден ще се разминаваме. Ох, дано този път стане. Стискайте палци бебеправенето да е успешно  Praynig

# 73
  • Мнения: 233


Аз влизам между другото в този късен час да се похваля, че ще овулирам в най скоро време   Joy
 Е, не е голяма новина, но всеки път като видя овулация се радвам. Днес по обед имаше втора бледа чертичка на теста, сега реших да го повторя и чертичката е по-тъмна от контролната. Веднага се обадих на мъжа ми да идва(той работи по това време), че утре цял ден ще се разминаваме. Ох, дано този път стане. Стискайте палци бебеправенето да е успешно  Praynig


Успех!
Стискам палци! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, най-важното е в такъв случай, с оглед на възрастта и съпътстващи заболявания, да намерите добър анестезиолог-реаниматор за операцията. Всичко зависи от него. И не се притеснявай, обикновено възрастните хора си чупят разни неща и лекарите са придобили рутинност.

Общи условия

Активация на акаунт