"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 742
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 14 496


  И братята са на висота Confused Confused Confused

# 136
  • Мнения: 36 752
sebilMM Еркан играе прекрасно с очи...На мен не са ми необходими целувки в сериалите в които играе, защото той с очите си показва толкова добре любовта си...че целувката остава като допълнение. Влюбените сцени ги изиграва като истински...дори ме въвежда в заблуждение, че това което виждам на екрана се случва наистина.....
На последната снимка която си сложила в ляво не е ли приятеля на Йомер  newsm78

Скрит текст:
Как искаш да се обръщаме към теб, че с тези никове се затруднявам.....
На мен в другата тема ми казват Ани, Мамче, анне....както ти харесва така се обръщай към мен.

# 137
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мами, казваш, че Еркан играе с очи. Явно това е патент на турските актьори, защото има и други, които ги бива в това. Веднага се сещам за Мурат Йълдъръм, който всичко може да изиграе с очи.
Аз не съм гледала Еркан. Само във Времето лети в първите 5-6 епизода, но не ми хареса там с тия мустаци, пък и ролята му беше кофти. И понеже и сериалът не ми хареса, го зарязах бързо-бързо. Сега ще му дам шанс с 10 епизода, да видим.

# 138
  • Мнения: 5 723
Това е приятелят му ,който най-добре го познава и...."УЛУЧВА" Wink Naughty

Мехмет Гюнсур-Мустафа  е играл в "Любов и наказание"?!?!?!?!?! newsm78 newsm78 newsm78.....Да не го бъркаш с МЕТИН ,той игра в ЛиН и имаше бар ,там се запознаха Саваш и Ясемин...

Имаше заведение в " Златната клетка"....и там игра роля различна от рамката на традициите им ....

Във ВВ не го гледам ,но в"Любовта обича съвпаденията"беше неотразим....Той ,доколкото зная е женен за италианка и  имат две деца ...музикант ,режисьор...

# 139
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Сиси  Hug

Аз също гледах ''Любов и наказание'', но Мехмет Гюнсюр не играе там / собственика на бара беше брата на Ръза бей  Embarassed не помня името на актьора, ама... сещаш се де/, иначе за ''Златната клетка'' и ''Великолепният век'' си права - вярно и там играе / ама аз съм гледала по малко от тях, без да ги следя  Wink по-скоро информативно/ и затова не ги споменах.  Peace

Ани, за актьора играещ най-малкият брат и аз имам хубави спомени, в ''Истанбулска приказка'' се справи страхотно, имаше и доста комични моменти в ролята му и ми беше забавен.  Simple Smile
Не знам защо после не го виждам по новите сериали, а може да е попаднал на някоя от рейтинговите жертви, та...  Sad
И за актьорите в Турция - вярно в повечето случаи играят страхотно, все едно наистина изживяват
 случващото се / е, има и изключения разбира се, които не успяват да ме убедят изобщо с изпълнението си/.  Peace

Свет  Hug аз пък изобщо не съм гледала ''Времето лети'', та за мен Еркан е най-добър в ''Любов назаем'', сега в ''Дила ханъм'' ми е вече по-улегнал и ми се губи предишният му образ, но да видим в ''Памуковата принцеса'' как е.  Peace

# 140
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Софи  Hug докато пиша и... се оказа, че сме писали за едно и също нещо, ама аз  Embarassed забравих името на ''Метин''.  Peace

А за ''Любовта обича съвпаденията'' - права си, на мен много ми хареса - беше неотразим там, а и филмът си беше много хубав, макар и тъжен накрая.  Peace

# 141
  • Мнения: 36 752
svetal4o27 Не си ли гледала Любов назаем - трябва да го изгледаш.
Ролята на капитан Али е най-силната роля на Еркан. Много трудна роля, преди това предлагана на няколко големи имена, но те не са приели да изиграят образа на капитан Али. В едно интервю Еркан казва - ще изиграя тази роля, или ще постигна върха в досегашната си кариера или ще се проваля и ще загубя всичко, което съм постигнал до сега. Случи се първото. Наистина той получи страшно много награди за тази роля. Гледала съм сериала 2 години - първи и втори сезон. Не харесах нито мустаците му, нито ролята му, но играта му беше страхотна  Peace

# 142
  • Мнения: 5 723
Във" Времето лети" изпълнението му беше върховно ,но в съвсем друга светлина ,така да се изразя...
Когато заобичаш или намразиш един актьор/актриса ,това е показател за изпълнението му...Толкова отрицателно ми въздейства ,че трудно свикнах да го гледам отначало в Дила Ханъм......

# 143
  • Мнения: 14 496
Ани  Hug , аз съм Себи  Laughing

Права си - очите  при Еркан са различни.
Замечтани.


Щастливи.





Питащи.




Ани колкото до Йомер не съм сигурна -по-късно като проуча нещата ще пиша.

# 144
  • Мнения: 5 723
В "Памуковата принцеса " е СЮПЕР/както казват комшиите/ и много ,много по -млад,докато в Дила Ханъм доста му личат годините , и намалените килограми и тежестта на професията ...всяко нещо си има цена и няма човек ,който да не я плаща...
Да е жив и здрав и щастлив с близките си !

# 145
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мами, гледала съм ЛиН и това е един от много малкото сериали, които съм успяла да изгледам. Не бях го хванала от началото първия път, та сега, на повторението гледам първите епизоди.
Може и да е било върховно изпълнението му във Времето лети, вярвам ви. Аз не можах да го усетя за тези 5-6 епизода, които гледах, защото героят му ми беше противен и го намразих.

Мехмед Гюнсюр съм го гледала в Любовта обича съвпаденията, много е сладък.

# 146
  • Мнения: 36 752
Цвети относно играта на всички актьори. В последното интервю Еркан говори за постоянните промени в сценария на сериалите. На актьорите не се дава възможност да се подготвят при смяна на сценария...Например играеш влюбен...и  на сценариста му дошло на ума героя да стане малко лош.....или при заснемане на сцените, прескачат от едно душевно състояние на героя в друго....Там той казва, че непрекъснато се случват тези неща и понякога излиза, че актьора не си е свършил добре работата.....

Скрит текст:
За да се аргументирам - Във времето лети в първите епизоди на втори сезон капитан Али излиза от затвора, куца с бастун...За да изиграе перфектно тези епизоди Еркан е ходил с камък в обувката  2 седмици преди снимките....ами получи му се.....

# 147
  • Мнения: 5 723
Хайде малко заядливо от мен...за този хонорар и бордюр ще влече..... Joy

# 148
  • Мнения: 5 723
Сега в "Сезони на любовта" актьора е също с бастун и куца доста солидно ....аз на моменти си мисля- Боже ,как не забравя да го прави това куцане????"

# 149
  • Мнения: 36 752
Еркан бей за мен е "мамин той хубав"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Харесах си го в Любов назаем и няма отърване  Naughty Понякога му се ядосвам, ама той не знае и на мен ми минава  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Хайде малко заядливо от мен...за този хонорар и бордюр ще влече..... Joy
За кой сериал говориш. Ако е за времето лети, хонорара му е никакъв - 35 ....Сега в Дила ханъм  е висок  Peace

Общи условия

Активация на акаунт