"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 764
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 381
Аз съм..за, Мамче! bowuu
Така, се практикува...из темите...знаеме! newsm78
Да си коментираме...епизода, който гледаме....и това е! Naughty
Вече, маловажни..подробности ...може да уточняваме...с "ДА" и "не"...примерно..като, тази вечер..на моменти... newsm78

# 271
  • Мнения: 5 723
Момичета, за да са доволни всички, дайте да се условим така - подсказките да бъдат в спойлери, които да бъдат обозначени, че са подсказка и който няма търпение да проследи действието, може да прочете какво предстои да се случи, а който не иска, няма да ги чете.


Съгласна ,но със "заглавие " ПОДСКАЗКА и  тогава скрит текст..не е задължително да е цветно

# 272
  • Мнения: 5 723
  Ще се връща newsm09 при него любовницата  Shocked

Стана тя ,каквато стана newsm09
Ама Джерен е   мъжко момиче и от някой клипове разбрах , че няма да му е лесно на Йомер с нея.

Че на кой влюбен мъж му е лесно , а Йомер ще се влюбва ,то си стана ясно , я как бързо се съгласи с аргументите на агроинженера...,че чак се и зарадва ,че справката не е дадена навреме ,чудесен  повод да я види ....

# 273
  • Мнения: 7 044
Сериала ще се гледа, макар и нарязан на части ще се губи ефекта, ама като искаме да го гледаме на български това е положението....
Занапред любовницата на Йомер ще играе ли някаква роля в живота му, или всичко беше до тук...до момента, когато той забеляза Джерен.... newsm78

Любовницата на Йомер се казва НАР - изключително умна, красива, интелигентна жена. Тя му е за отмора, раздумка, забавление и любов...за всичко.  Нар е такава любовница, каквито имат по целия свят най-големите милиардери, финансови магнати, най-големите политици - това не са само жени за секс. Това са жени, изключително умни, които помагат на любимите мъже да видят нещата от другата страна - от страната на народа....и да  допълват мислите  на мъжете.....дано съм го предала добре.
       Мисля, че в Япония гейшите също играят такива роли - не знам....да не бъркам.....
       Нар ще присъства в живота на Йомер като любовница още 2 или 3 пъти. Но той се отказва от нея, след като сам разбира колко много е влюбен в Джерен.
       За последно отиде при нея,хапнаха, пиха кафе и той не отиде да спи с нея на спалнята, а прекара нощта в дневната - на дивана.
       Но Нар ще ходи в тяхното имение, ще работи с Гюлезар и ще се виждат.

# 274
  • Мнения: 14 502
Софи newsm10


Просто ни е нужно търпение и си изгледаме сериала спокойно . Laughing



Лека нощ!

# 275
  • Мнения: 36 766
Момичета, за да са доволни всички, дайте да се условим така - подсказките да бъдат в спойлери, които да бъдат обозначени, че са подсказка и който няма търпение да проследи действието, може да прочете какво предстои да се случи, а който не иска, няма да ги чете.


Съгласна ,но със "заглавие " ПОДСКАЗКА и  тогава скрит текст..не е задължително да е цветно
Напълно съм съгласна. Дори ако искате и въпросите можем да ги слагаме в скрит текст, като преди това напишем Въпрос

Ако ни разкажете сериала ще се изгуби изненадата....

# 276
  • Мнения: 5 723
svetal4o27  извинявай, пропуснала съм ,че си писала за уточнение-подсказка и го предложих и аз ,извинявай за повторението Hug Hug Hug  

# 277
  • Мнения: 7 044
   Само това да кажа: във филма има от всичко - изключително силна, но изключително трудна любов между Йомер и Джерен......изключително силна любов между Мустафа и Мериемдже...и.....много убийства, издевателства, кланета,всички поръчкови.....например само този килър Азис уби 9 човека - само той.

  И...много красив край....щастие и любов,....... какъвто ние искаме.

# 278
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, за да са доволни всички, дайте да се условим така - подсказките да бъдат в спойлери, които да бъдат обозначени, че са подсказка и който няма търпение да проследи действието, може да прочете какво предстои да се случи, а който не иска, няма да ги чете.


Съгласна ,но със "заглавие " ПОДСКАЗКА и  тогава скрит текст..не е задължително да е цветно
Напълно съм съгласна. Дори ако искате и въпросите можем да ги слагаме в скрит текст, като преди това напишем Въпрос

Ако ни разкажете сериала ще се изгуби изненадата....

Абсолютно си права. Вече го преживях с друг сериал. Както си следяхме сериала и се поддавахме на напрежението, което авторите на филма ни бяха подготвили и тръпнехме в очакване, и гадаехме, и това ни караше да очакваме с нетърпение следващата среща с героите, в темата изневиделица връхлетя отнякъде някакво момиче, разказа в 10 реда какво ще се случи докрая и изчезна. И уби очарованието и насладата от гледането. После просто го догледахме...

# 279
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
svetal4o27  извинявай, пропуснала съм ,че си писала за уточнение-подсказка и го предложих и аз ,извинявай за повторението Hug Hug Hug  

Моля ти се, няма за какво. Просто уточняваме, какво като има повторение.

# 280
  • Мнения: 5 723
svetal4o 27 ,вярно че имаше такъв случай  ,но не си спомням сериала????? newsm78 newsm78 newsm78

# 281
  • Мнения: 36 766
Ох....много кратък беше епизода...Дори не запомних всички имена....Агата дето беше пратил хората му да "откраднат" работниците на Йомер, изглежда не може да бъде никаква конкуренция на Асланбаш...Йомер много правилно постъпи - ако искат да заминават. Той им плаща по-малко, но сигурно им осигурява работа през цялата година, а не само за сезона на беритбата.....
Работниците спят в палатки, но вътре има даже и килими. Джерен помоли Йомер да закара родилката в болницата, ама той дори не направи предложение да го направи....Не разбра какво е детето - момиче или момче....Малкия като го попита чичото не знае....Ерген човек...... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Разсъждавам на клавиатурата....не задавам въпроси....

# 282
  • Мнения: 5 723
Йомер се вижда ,че е от друго тесто ,не ги заплашва ,дава им право да избират ,готов е да им изплати заработеното ,но явно тепърва ще  му предстои да се вглежда в техните проблеми ,живот...и ето започва с първото ,какво е бебенцето ...момченце или момиченце...дойде му дюшеш  този въпрос на племенника.....шегувам се ...щом тръгва с управителя и жена му ,значи не е на голямо,като Гюлизар ,а как само покани Гюлизар ,като знаеше предварително нейния отговор Joy 

# 283
  • Мнения: 36 766
Йомер се вижда ,че е от друго тесто ,не ги заплашва ,дава им право да избират ,готов е да им изплати заработеното ,но явно тепърва ще  му предстои да се вглежда в техните проблеми ,живот...и ето започва с първото ,какво е бебенцето ...момченце или момиченце...дойде му дюшеш  този въпрос на племенника.....шегувам се ...щом тръгва с управителя и жена му ,значи не е на голямо,като Гюлизар ,а как само покани Гюлизар ,като знаеше предварително нейния отговор Joy 
Да предложи й да дойде заедно с брат му.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Момичета Джерен когато отиде при бебенцето майката не я ли нарече тогава "принцесо"....Май от тук идва името Памуковата принцеса.... Thinking

# 284
  • Мнения: 14 502



    С една красива , но не известно как ще се развие любов ви пожелавам  лека нощ!



Общи условия

Активация на акаунт