"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 802
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Прав е а от усмивката на Омер ми се подкосиха краката  Two Hearts

# 346
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Халил какво ли харесва в Гюлизар се чудя,а Омер как гледа Джерен.........взе да разпитва за нея

# 347
  • Мнения: 36 787
Йомер остана много изненадан....памука не е само средство за бизнес, има и друга красота, стига да можеш да я видиш, да я почувстваш....

Мустафа много лют.....Онези обаче няма да си отидат по живо по здраво... Naughty

# 348
  • Мнения: 12 008
За протокола и аз гледам Wink, но все още вдявам кой кой е в историята #Crazy

# 349
  • Мнения: 5 723
Гюлизар  е много красива ,но студена ,прекалено" подредена",родена за военен

# 350
  • Мнения: 14 510
  И , какво  newsm78 Дали Мериемдже ще излезе с  минало Shocked или  е шантаж?



Обърнете внимание на пръстена на Еркан с квадратен онекс .Не го сваля никога - независимо от ролята  си. Споделял го е .

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 22:24 от sebilMM

# 351
  • Мнения: 5 723
Беяз  геленджик му взе акъла .....как му разказа за памука ,като за същество с душа ,чувства ,нежност ,обич....

Сега тя се изненадва от него ...а  агите са малко по-различни , но  и те като шефовете са хора......ясно...ЗАБЕЛЯЗВАТ КРАСИВОТО

# 352
  • Мнения: 36 787
Мериемдже как погъделичка егото на Гюлезар...."нали ти си господарката".....

# 353
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Имам странно усещане че дядото е замесен в убийството на семейството на Джерен

# 354
  • Мнения: 14 840
Явно Мериемдже има някакво по особено минало.Защо онези типове я наричаха едва ли не к.... ва и че е съсипала доста семейства
Но направи ми впечатление ,че самата тя не се възмути от думите им,не се опита да противоречи , а се разстрой и молеше Мустафа да се приберат.Явно това не и се случва за пръв път

# 355
  • Мнения: 82
Имам странно усещане, че дядото е замесен в убийството на семейството на Джерен.

И аз... smile3503

 newsm51 newsm51 newsm51

# 356
  • Мнения: 36 787
За протокола и аз гледам Wink, но все още вдявам кой кой е в историята #Crazy
Много герои има в този сериал...и аз не мога да им запомня все още имената. Май като Себи трябва да гледаме с лист и химикал....След още няколко епизода ще се оправим в галимацията...
Ако някое момиче, което е гледала сериала и има достатъчно време да ни напише имената на героите и какъв е ще бъде чудесно. Аз запомних само основните герои.....

# 357
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Явно Мериемдже има някакво по особено минало.Защо онези типове я наричаха едва ли не к.... ва и че е съсипала доста семейства
Но направи ми впечатление ,че самата тя не се възмути от думите им,не се опита да противоречи , а се разстрой и молеше Мустафа да се приберат.Явно това не и се случва за пръв път
На предната страница (или по-предна) има подсказка от Сиси за миналото на Мериемдже. Ако те интересува.

# 358
  • Мнения: 12 008
Истината я някъде там....защо ми се струва, че всеки от братята си има своя история...особенно онзи с дървените играчки

# 359
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Като свърши така се ядосвам че няма втора серия би било чудесно.....ама неискат по две

Общи условия

Активация на акаунт