КИПЪР

  • 105 044
  • 775
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 139
Таня67, Bradley Cooper, много благодаря за снимките и за коментарите.Simple Smile Плажът в Ларнака направо бледнее пред другите, които сте постнали.

# 406
  • Мнения: 19 017
Конос Бей също е много приятен

Намира се между Протарас и Ая Напа



# 407
  • Мнения: 139
Здравейте, разглеждам места за настаняване в Агия Напа. Ако нещо ми хареса на снимки, негативните коментари на туристите след това ме отказват. Ако някой може да препоръча от личен опит хотел или апартаментв района, ще съм много благодарна. Хубав неделен ден!

# 408
  • SF
  • Мнения: 21 225
С кого пътувате? Споделете малко детайли.

# 409
  • Мнения: 139
С кого пътувате? Споделете малко детайли.

Семейство с две деца на възраст около 10г.

# 410
  • SF
  • Мнения: 21 225
Моето предложение отпада. Не е подходящо за семейство с деца.

# 411
  • Мнения: 565
Кажете вашето предложение .Аз търся вариант за без деца.

# 412
  • Мнения: 11 091
Семейство с две деца на възраст около 10г.
Ние сме били преди години в Астреас бийч хотел, Протарас. Намира се на плажа Фиг Трий и са големи двустайни апартаменти за четирима, с кухня. Има и басейни. Според мен обаче цената понастоящем е малко смущаваща, макар рейтингът му да е добър. И преди десетина години беше старичък и семпъл, но тогава беше на изключително изгодна цена.

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 2 019
https://rivieratour-bg.com/ekskurzia/%d0%ba%d0%b8%d0%bf%d1%8a%d1 … oliday-april-may/
Какво ще кажете ?Струва ли си?Като цена ме интересува и местата?Предполагам ,че хотела  няма да е в Турската част.

# 414
  • Мнения: 19 017
Не виждам хотел, вероятно ще е в Пафос...

# 415
  • SF
  • Мнения: 21 225
Хотелът е в Пафос - курортен град, без много, много плажове. В Лимасол и Ларнака не знам какво бихте правили цял ден, а и тези посещения се плащат допълнително и то сериозно. Всички допълнителни екскурзии ми се струват скъпи. Срещу 10 евро за отиване и връщане можете да ги видите тези места с автобуси за 1 ден. Но вие имате общо 4-5 дни. Не броя този с полета насъм, защото едва ли ще тръгнете да разглеждате отдалечена забележителност. Иначе като за престой в Пафос не е скъпо. Билет и багаж имате включен в тази цена. Помислете колко от останалите екскурзии на тези доста солени цени ще си позволите и си ги калкулирайте и тях.

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 2 019
Благодаря.Всички екскурзии от агенциите се калкулират отделно.. Жалко ,че  няма хубави плажове в Пафос иначе можеше да си стоим само там и да не обикаляме много.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 22:29 от slavei4e

# 417
  • SF
  • Мнения: 21 225
Да, да, аз затова ти казах, че трябва да помислите за тези 4 дни още колко бихте дали, за да видите Кипър. Мисля, че ще са ви добре за Пафос и да отидете само на 1 екскурзия някой от средните дни примерно. Но това може да стане и срещу много по-малко пари от това, което агенцията продава. Е, да, няма да ви разказват нищо на български език, но вие можете да прочетете, ако нещо ви впечатли и интересува.

# 418
  • Мнения: 19 017
Coral bay май е най-хубавия плаж на Пафос..но в източната част на острова плажовете са много по-добри.

# 419
  • SF
  • Мнения: 21 225
Аз не съм ходила там, но българи, които работят и живеят в Кипър, ми казаха, че е доста прехвален. С очите си обаче видях едни от най-красивите плажове въобще - като тези от рекламите. Те се намират в източната част.
Но пък Пафос е по-интересен от Ларнака например.

Общи условия

Активация на акаунт