Кюретаж и забременяване след това - 45

  • 21 135
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 279
Привет, момичета  Simple Smile

Записвам се, да не ви изпусна, при мен нищо ново - мина О на 14-ти ден, чакам МЦ номер 2 Wink

Искрено се надявам скоро да започнете да развявате положителни тестове, та да повлечете крак и ноемврийките да ви последваме Wink

Успешен ден и много  Hug за всички

# 16
  • Мнения: 5 894
Добро утро, момичета Hug
Дано наистина поне едно  EFP се развее в темата този път Wink
Аз за съжаление идвам с лоши новини. Тази сутрин най-неочаквано се оциклих. Докато си мерих темп одеве и се чудех как да я тълкувам, че се събудих един час по-късно и още по пътя към банята усетих, че нещо не е наред. Текна си от раз и съм бясна, защото сега 3 ден ми се пада неделя и не знам как ще си правя изследванията на хормоните. Или трябва в друга лаборатория, която работи в неделя, което не е хубаво или на 4 ден, която пак не е много добре, защото 3 ден е най-показателен. И общо взето ме е много яд. Имах някакви тайни надежди, че ще се размина с изследванията, ама не можа. То се видя, че ще се тръгва пак по доктори и ще се трошат пари Cry Направо не ми се мисли много зле се чувствам в момента и едва се опитвам да се успокоя, за да не си повлияя на хормоните, че ми е важно в момента. Ще изчакам да видя как е ТСХ и да преценя дали да пускам и другите и да се запътвам при Начев, а другите не знам дали и да ги чакам и направо да не си записвам час за Владимиров, че кой знае кога ще се вредя, както почна и лятото.
Малко развалих приятния тон на темата, но имах нужда да споделя с някой, че се чувствам размазана вече.

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 12:13 от Lyne

# 17
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Добро утро, момичета Hug
Дано наистина поне едно  EFP се развее в темата този път Wink
Аз за съжаление идвам с лоши новини. Тази сутрин най-неочаквано се оциклих. Докато си мерих темп одеве и се чудех как да я тълкувам, че се събудих един час по-късно и още по пътя към банята усетих, че нещо не е наред. Текна си от раз ис ъм бясна, защото сега 3 ден ми се пада неделя и не знам как ще си правя изследванията на хормоните. Или трябва в друга лаборатория, която работи в неделя, което не е хубаво или на 4 ден, която пак не е много добре, защото 3 ден е най-показателен. И общо взето ме е много яд. Имах някакви тайни надежди, че ще се размина с изследванията, ама не можа. То се видя, че ще се тръгва пак по доктори и ще се трошат пари Cry Направо не ми се мисли много зле се чувствам в момента и едва се опитвам да се успокоя, за да не си повлияя на хормоните, че ми е важно в момента. Ще изчакам да видя как е ТСХ и да преценя дали да пускам и другите и да се запътвам при Начев, а другите не знам дали и да ги чакам и направо да не си записвам час за Владимиров, че кой знае кога ще се вредя, както почна и лятото.
Малко развалих приятния тон на темата, но имах нужда да споделя с някой, че се чувствам размазана вече.

Извинявам се за тъпия въпрос ,но пролактина се пускаше 3-ти ден от месечния цикъл ,нали ? Образовам се и аз покрай вас .. надявам се да не ми се налага да използвам знанията си  Peace
Съжалявам ,но не съм в час със проблемите ти Лин .. не мога да разбера как това ,че ти е дошло води до НЕразминаването със изследванията .. сори за задълбаването   Hug

# 18
  • NE
  • Мнения: 10 999
ФТХ, ЛХ и Е2 се пускат се на 3-ти ден от МЦ, но може и 4-ти. Peace
Пролактин се пуска без значение деня на МЦ, важно е да няма докосване на гърдите, секс и трябва малко почивка преди взимане на кръв.
ТСХ се пуска без значение деня на МЦ, но се препоръчва да не е ден с менструално кървене. Задължително не се консумира кафе преди изследването.
Прогестерон се пуска на 7 ден след доказана с тестове + БТ овулация или най-добре след доказана от фоликуметрия овулация.

# 19
  • София
  • Мнения: 179
Flower Fairy,   bouquet
Lyne , дано скоро да се наредят при теб нещата и да се радваш на растящо бременно тумбаче.

 Hug за всички момичета, ползотворно бебеправене и много радости   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 894
Води до това, че се надявам по някакво чудо да е станало нещо и да се приключи със сагата и изследванията всеки месец. За пролактина не мога да кажа със сигурност, тъй като до сега съм го изследвала 1-2 пъти и съм нямала проблем с него. Но за ФСХ, който ми е най-важен е добре да е на 3ти ден, както и за другите хормони. Ще го мисля до неделя какво ще правя то се е видяло

# 21
  • Мнения: 2 311
Аз си взех такава
Мисля да я започна като ми се появи цикъла-до О. Някой пие ли такава? Пише 2-4 капсули на ден, та се чудя?

# 22
  • Мнения: 714
Киф, може ли да ми кажеш колко е голямо хапчето? Имам проблем с пиенето на лекарства/витамини и затова се чудя дали да си ги купя, понеже може и да не успея да ги пия  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 965
Киф, тази е от 500мг, може 3 да вземаш на ден! Приема е от 1300мг. Моята е точно толкова.
Лин, съжалявам за лелеката! Дано хормоните ти са в норма! Ти всички ли ще пускаш на 3-ти ден? А ТСХ, изследвала ли си досега, как е той?
Алекс, Лин се притеснява, защото точно тези хормони се пускат на 3-ти ден, а е неделя! Феичка е написала за всички хормони деня, някои са на определен ден, а други без значение!
Пепси, това със смукането на пръстчето много ми хареса! Hug Дано и ние го изпитаме много скоро! Hug
Теа, моето е от 1300мг, 45 капсули е си е големичко, ама аз нямам проблем с гълтането им!

# 24
  • Мнения: 2 311
Киф, може ли да ми кажеш колко е голямо хапчето? Имам проблем с пиенето на лекарства/витамини и затова се чудя дали да си ги купя, понеже може и да не успея да ги пия  Rolling Eyes
Ами да ти кажа не са малки, но не са и толкова големи - 500 мг, водят се меки желирани капсули , с овална форма са, не знам дали ще можеш да ги пиеш..
Аз си взех 100 капсули , но имаше и по 60  Peace

Киф, тази е от 500мг, може 3 да вземаш на ден! Приема е от 1300мг. Моята е точно толкова.
Peace Да, погледнах пак твоята снимката от вчера и ми направи впечатление, че пише 1300мг. Значи по 3 ще пия, мерси  Hug

# 25
  • Мнения: 714
Мерси  Hug Ще си помисля още малко, то и имам време до МЦ. Предполагам няма да успея да ги пия, но пък ако се пият до О, може и да се справя. А ВИ не е с натрупване и предполагам не е задължително да се пие няколко МЦ подред, щом се пие само до О  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 965
А ВИ не е с натрупване и предполагам не е задължително да се пие няколко МЦ подред, щом се пие само до О  newsm78

Теа, и аз мисля че не е проблем да се пие няколко месеца до О, все пак има и паузи. Но може и да не е хубаво да се прекалява много- до 3-4 месеца мисля че не е проблем! Може да се попита Денис в темата за добавките! newsm78

Джаки, поизгуби се! Как си?

Звездичка браво за резултатите от изследванията, дано и останалите да са ОК!

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 13:30 от @Daniella@

# 27
  • София
  • Мнения: 688
Привет и от мен момичета!

Flower Fairy благодаря за темата! Дано да е по-весела от предишната!

   

# 28
  • Варна
  • Мнения: 858
Феичка   bouquet за темата  Hug
 Hug за всички останали

# 29
  • NE
  • Мнения: 10 999
Tea Капсулите са големички. Ако искаш провери малката разфасовка на игликата като на Киф в някоя аптека. Тя е на капсули можеш да ги видим и да прецениш.
Киф Аз позлвах същата вечерна иглика и пиеш по 2 на ден. Peace

При мен нямаше ефект вечерната иглика, но много момичета се похвалиха с бременност още на 1-2 месец позлване. Не е хубаво да се прекалява. На 3 месеца се прави 1 месец почивка. Така си спомням.

Общи условия

Активация на акаунт