Кюретаж и забременяване след това - 45

  • 21 133
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Аз си взех такава
Мисля да я започна като ми се появи цикъла-до О. Някой пие ли такава? Пише 2-4 капсули на ден, та се чудя?


В началото си бях взела същите ,пиех по две след храна .. т.е. ако ям един път в деня - 2 на ден , ако ям 2 пъти на ден - 2 пъти по 2 на ден  Peace


П.П. някъде четох ,че трябва да се приемат 3 месеца за да има ефект .. но може да е било специално за менопаузата . Вечерната иглика се препоръчва за много неща  и аз взех  на майка ми  .. много неща изчетох и почнах да бъркам кое за какво беше  Rolling Eyes    Mr. Green


Киф, може ли да ми кажеш колко е голямо хапчето? Имам проблем с пиенето на лекарства/витамини и затова се чудя дали да си ги купя, понеже може и да не успея да ги пия  Rolling Eyes

специално тези са поносими  Peace Аз сега пия едни ,колкото половината ми показалец .. а са ми казвали ,че имам пръсти на пианистка .. смятай !! Simple Smile))

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 15:44 от С. Алекс

# 31
  • Мнения: 5 892
Даниелка имам проблем и с ТСХ-то, то с какво ли няма пък никой не ми слага точна диагноза. Миаля да пускам ФАХ, ЛХ, естрадиола и може би пролактина, че от многи време не съм да не изникне и там нещо. И ТСХ също и ако пак е висок ще пусна и другуте щитовидни и ще забягвам към Сф на преглед поне това да отметна.
Одеве преживях страхотна криза такива болки никога не съм имала все едно някой ме дереше от вътре. Сигурно откарах един час в банята и вече се чудих за какво да се хвана и да изтръгна. Първото хапче не ми помогна сутринта и докато повлияе и второто щях да припадна от болка в буквалния смисъл. Не знам какво беше това чудо и как го преживях ooooh! а по принцип имам доста болезнен цикъл и търпя много, добре, че си бях в къщи.

# 32
  • Мнения: 2 965
Оле Лин, настина ли ти е толкова болезнен цикъла? Confused Лежи си сега и си почивай, дано преминат болките! Дано всичко с изследванията да е наред! Praynig А за ТСХ пиеш ли нещо? Доста ли е било високо? Дано да е спаднало сега!

 И аз утре ще пусна мико, уреяплазма и хламидия, така че стиснете палчета, дано да няма проблем там! Praynig

# 33
  • Мнения: 2 310
Одеве преживях страхотна криза такива болки никога не съм имала все едно някой ме дереше от вътре. Сигурно откарах един час в банята и вече се чудих за какво да се хвана и да изтръгна. Първото хапче не ми помогна сутринта и докато повлияе и второто щях да припадна от болка в буквалния смисъл. Не знам какво беше това чудо и как го преживях ooooh! а по принцип имам доста болезнен цикъл и търпя много, добре, че си бях в къщи.
Confused И аз имам много болезнен цикъл. До преди да родя още повече.Хапове никакви не ми действат. Пия течен аналгин, когато ножа опре до кокала и не мога да търпя.

И аз утре ще пусна мико, уреяплазма и хламидия, така че стиснете палчета, дано да няма проблем там! Praynig
Стискаме  fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 767
Здравейте момичета Hug
Феичка поздравления за темичката   bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се запиша,че да не изтърва нещо Mr. Green
При мене нищо ново,тези дни нямам много време за нет само хвърлям по едно око,като клюкарка Laughing
 Hug на всички.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 252

Хмм за ТСX какво ти е? Не съм чела, ако ти се пише пак...  Blush Аз съм с Хаши и ич да не е съм изчела доста за това тъпо ТСХ, а и като пациент на Начев го разпитвам всеки път на дълго и нашироко.

# 36
  • Мнения: 43
Мили моииииии...добре,че се нагласих за цикъл...днес не издържах и си направих тест(отрицателен)...значи утре трябва да ми дойде Simple Smile...не съм тъжна...напротив още повече се убеждавам,че трябва да правим любов и просто когато е писано ще се случи чудото Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 965
Пинка,

Така ми харесваш с това мислене! Hug Точно така, все някога ще стане! Ама нали знаеш, че пак не се знае, теста е –, но това не значи нищо! Wink Докато няма лелка, надежда има! Praynig А с първа урина ли го прави?

# 38
  • Мнения: 43
Пинка,

Така ми харесваш с това мислене! Hug Точно така, все някога ще стане! Ама нали знаеш, че пак не се знае, теста е –, но това не значи нищо! Wink Докато няма лелка, надежда има! Praynig А с първа урина ли го прави?
Ами по-скоро съм склонна да вярвам,че теста е отчел правилно,но иначе не го направих с първа урина...предния път също не беше с първа урина,но беше положителен...някой казват,че тестовете лъжат,ноооо аз съм позитивна не само за мен,а за всички нас!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 740
Pinka надявах се да повлечеш крак и знам, че не се беше настройла, но то не могат да се контролират тези неща и при всеки случай е сдухващо. То и аз уж няма се настройвам и ето, че сега всеки ден мисля за това, така че и да не искам ще ми стане гадно ако не е станало.

Момичета какво мислите за пътуване със самолет в първите месеци на бременността? Защото пък ако ми се е отворил парашута тука ми се върти оферта за една конференция Юли месец във френско, та се чудя дали въобще да се мъча да се оредя, че и без това финансирането е зор и кандидатствам по проект да ми поемат разноските, но се зачудих. Уф много мразя това чувство ....как не можеш да контролираш живота си......като почнахме опитите преди с мъжо и така пак планирах за два месеца лятото ходене във Франция да работя в една лаборатори и все го мислех ама ако забременея....ако....ако.....та тога не забременях преди, но аз и толкова се бях изнервила с тази командировка, че то как да стане....Не знам как да действам така, че живота ми да не се върти около забременяването....винаги съм раздвоена .....

# 40
  • Мнения: 2 965
Пинка, дано не ти дойде. Но и теста да е отчел правилно, няма да падаш духом, все ще стане! Hug
Асти, аз бих пътувала! Crazy И аз преди все си правех планове, но вече спрях...не мога да знам какво ще стане и как ще стане. Не искам все да съм в страх, то май ще е неизбежен, но нека първо да има бременност и ще се реши по-адекватно. Може и да няма бременност и така ще си изпуснеш шанса да се забавляваш! Сега лятото ще се прибираме, и то с колата, а после на ферибота. Ако всичко е наред  от другия месец започваме опитите, но аз не вярбам да стане веднага. Спирам вече с плановете., преди исках да отложим опитите след ваканцията, но сега не. Защо трябва да си правя някакви сметки, които накрая може и да са криви! Blush Вече съм на мнение каквото е писано..., ако се чувствам добре и съм бременна ще пътувам, защо не, с повече почивки. Не искам да си правя сметките без кръчмаря...А и аз не вярвам да стане от раз, така че ще си пътувам...

п.п. Какво ще кажете за новата ми премяна? Party

# 41
  • София
  • Мнения: 1 740
Новата ти премяна е супер Simple Smile Айде по едно розаво дано да дойде Simple Smile Иначе ми е трудно да решавам след бременност т.к. нещата са свързани със срокове и пари и ще трябва веднаа да решавам другата седмица, та затова....ще видим как ще стане и според мен пътуването не е кой знае какъв проблем, но може и да не ми отпуснат парите и да ми решат проблема Simple Smile но е много гадно така да не разполагаш напълно със живота си, но вие майките го знаете де Simple Smile

А и аз все забравям да отбележа, че линка в подписа ми е за снимка на моята писна, която засега е единственото ми бебе Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 965
На теб кога не трябва да ти дойде? Няма ли да имаш отговор преди да решиш за пътуването? ти си прецени. Но наистина на мен ми писна вече от сметки, които никога не ми излизат..., затова ако резултатите от утрешните изследвания ми са ОК започваме, пък каквото стане... Не искам да отлагам, а и не знам кога ще стане! Ами аз може доста време да не забременея, все ли ще съм в страх и да не мога да се отпусна и аз като хората... Мали все едно не съм аз... Grinning, аз каквато все искам всичко да знам и да е под контрол, ама се убедих, че не става всичко така както аз искам, та спрях и планове да правя вече... И преди планувах занапред, ама си останах само с плановете, които така и не се осъществиха...
А иначе премянката и на мен ми допада много и ми повдига духа! Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 588
О, аз отдавна не планирам вече  Confused По принцип съм доста дисциплиниран човек, винаги премислям всичко, но относно бебета още по време на опитите за дъщеря ми престанах да правя планове. Правих, правих планове, но само първите две години  Shocked И то взе че стана точно когато се бяхме отчаяли и бяхме решили да се ориентираме към инвитро.
Асти, аз не знам как бих постъпила, честно. Сега, с последната ми бременност отказах командировка в Германия, щях да съм в 12-та седмица. С първата ми бременност пътувах два пъти със самолет, но беше през по-късните месеци. Лекарят ми категорично ми беше забранил да пътувам със самолет  Naughty, но не ми се друсаше до Варна с кола, а трябваше да отида. Абе трябвало, сега като се сетя и се ядосвам на себе си, трябвало било... глупости Close
Какво още щях да пиша... newsm78, а да, за вечерната иглика: на мен и на още две момичета от темата ни се получи някакъв странен сърбеж по кожата. И съответно я спрях. Чудя се сега дали да не опитам пак да я пия.
Вчера взех микробиологията на съпруга ми: имаме зелена светлина вече официално  newsm44. На 14-ти юни (на рождения ми ден), започваме опитите.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 07:17 от viper

# 44
  • Мнения: 2 965
Випер, много се радвам за зелената светлина!  bouquet Тогава ли си чакаш цикъла, на 14-ти? И аз го чакам този месец и започваме, аз също имам РД на 22-ри само че! И аз иначе обичам всичко да планирам и да е под контрол, ама специално за бебе плановете не ми излизат! Blush
Хубав ден на всички! Hug
Оф, как щях да забравя? ooooh! Днес е 1-ви юни, честит празник на всички дечица, а тези които не са майки им пожелавам догодина, точно на този ден..., да празнуват със своите рожби техния празник! И на нас разбира се вече майки, също го пожелавам! Praynig Дано всички се изнесем скочо към отчетни!

Общи условия

Активация на акаунт