Фотография за начинаещи - 8

  • 29 089
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
айде и аз цоп в новата тема



Untitled by веселка, on Flickr

вчера през телефона набързо ви прочетох. почти нищо от линковете не можах да отворя, но и малкото ме потресоха. не мога да си обясня как можеш да дадеш пари за подобни снимки.

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 19:17 от веселка

# 31
  • Мнения: 373


Добре дошла Simple Smile
Ще ти бъде по-лесно да се регистрираш в flickr.

И.. правиш страхотни торти Simple Smile
Благодаря, ще направя и там профил.
Нищо не каза за снимките, те тортите са за друга тема  Grinning

# 32
  • Мнения: 3 988
Гол запис от мен. Пак нямам време.


untitled by Solley Eaton, on Flickr

# 33
  • Мнения: 1
Джилиан, за нашите познати и приятели снимките ни винаги ще бъдат много хубави, още повече, че не искаме пари за тях  Grinning. Моите ги намират достойни за изложба, примерно, хаха. К‘ва изложба, к‘ви пет лева, имам 4-5 кадъра от 50 000, които си приемам безрезервно.  Ама я си сложи цена, да видиш как рязко се променя отношението. От време на време несъобразителни хора ме карат да съжалявам, че не съм самонадеяна като фотографите от въпросните сайтове, които предизвикаха такава дискусия тук. Бързо ми минава обаче, надявам се никога да не си повярвам прекомерно, за да не изпадна в ситуация, описана от Ник Петрова, и да разочаровам дотолкова някого.
Отплеснах се, исках просто да се запиша в новата тема Simple Smile. Шушулче, видях, че питаш за телефони, ще ти дам моя на лични. С теб се знаем от миналогодишната среща на същото място, когато все още бяхте двама и половина. 

Peaceful Moment by Pipiya1, on Flickr

# 34
  • София
  • Мнения: 1 210
Някой спомена и за среща в София другата седмица.
Ако е по обедно време, моля да е в района на парка Заимов, Цум или Ал.Невски, за да мога да прескоча от работа  Hug

ПП Дали да не прекръстим темата Професионални фотографи - я колко по-добри от "онези" има  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 467
Приключих със залезите. Не съм доволна. Искам класически червено-оранжев залез, но осъзнавам, че с тия скали наоколо няма как да стане. Искам и залез над вода - язовир, езеро, но и това няма как да стане...


Untitled by s_stillness, on Flickr

# 36
  • Мнения: 3 988
Някой спомена и за среща в София другата седмица.
Ако е по обедно време, моля да е в района на парка Заимов,

Парка Заимов ме устройва мен. Ако дойда с дете (дано се измъкна) има къде да търчи.

Вили, Руми, кога е "обедно време" за вас?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 210
За мен е разтегливо - от 11 до 14 мога да дойда за час - час и половина.

# 38
  • Мнения: 161
За мен е разтегливо - от 11 до 14 мога да дойда за час - час и половина.

За мен също е разтегливо, ама Заимов ми е много далечко Simple Smile



Добре дошла Simple Smile
Ще ти бъде по-лесно да се регистрираш в flickr.

И.. правиш страхотни торти Simple Smile
Благодаря, ще направя и там профил.
Нищо не каза за снимките, те тортите са за друга тема  Grinning


Е, какво е това отнешение сега ! Тортите за другата тема били! Аз видях сладко и там се лепнах Simple Smile)

Показаният кадър ми харесва Simple Smile Имаш и други попадения сред снимките Simple Smile А носо-дупето (май е носорог ? ) е страшно смешно Simple Smile)

# 39
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 830
забравих да кажа, Вили, мерси за темата   bouquet Hug Hug

момичета, в фотошопа ми изчезна от дясно тази стрелкичка, дето като я цъкна ми излизат екшъните. на някой случвало ли му се е и мога ли да ги възстановя по някакъв начин?

# 40
  • Мнения: 212
Да се включа и аз по темата "професионални" фотографи с пресни впечатления. Бях канена на бала на едно близко момиченце, взех си и фотоапарата ей така, просто да я щракна и аз няколко пъти. Имаха си наета фотографка, която всеки път щом ме видеше да снимам момичето, идваше да ме избута. Седнах си аз на масата кротко, неудобно ми стана, все пак хората са си платили и не исках по никакъв начин да преча. Единствените ми снимки са някакви откраднати моменти, които не са с много добър фокус и няколко отвън, които май съм снинала на исо 800. Преди малко видях снимките на профито - стана ме яд, че не направих повече снимки на момичето. За фокус въобще не може да се говори, преекспонирани, за кадриране да не говорим ...
Нямах време тези дни, но сега през уикенда ще седна да обработя няколко мои кадъра, които стават, но и jpg като разгледах пак са що годе читави в сравнение с тези на профито.

# 41
  • Мнения: 161
забравих да кажа, Вили, мерси за темата   bouquet Hug Hug

момичета, в фотошопа ми изчезна от дясно тази стрелкичка, дето като я цъкна ми излизат екшъните. на някой случвало ли му се е и мога ли да ги възстановя по някакъв начин?


Отгоре менюто - window. Цъкаш - actions и татаааам... появяват се

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

DSC_7255-1 by anton.slavi -hera, on Flickr


Ден 151 - Ваканция Здравей! by anton.slavi -hera, on Flickr

Аз имах малко радини вълнения - да не повярваш нефотографски Mr. Green но и при мен се случват тези работи. Момчето ми завърши подготвителна група и.....записваме първи клас. Лошото е, че обяви, че излизал във ваканция И от снимките Twisted Evil с което не съм много ок аз. Ще я видим тази работа Crossing Arms
Сега отивам да ви чета, че само отгоре-отгоре ви минавам
Благодаря за новата тема - не знам от кога е...но аз днес я видях Tired

# 43
  • Мнения: 302
Аз като си затворя екшъните, после от падащото меню Windows , слагам отметка на Actions  и ги изкарвам.
Villysweety,  добавила съм моя залез в групата, мисля че се вижда, но благодаря за подсещането:)

А, вече са ти отговорили , Лолита...

# 44
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 830
благодаря ви Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт