СЕДМИ КЛАС - 20 тема - В очакване на 04.06.2013г.(6)

  • 30 494
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 30
Добро утро момичета!
Като гледам, как се пълни балкона от рано не ми се мисли какво ще стане към 16-17.
Много усмивки и положителни емоции за всички днес.  Hug Praynig

# 691
  • Мнения: 63
Добро утро, не остана много! Днес, при всички случаи трябва да има резултати. Хубав ден!

# 692
  • Мнения: 1 548
 Добро утро , момичета!

Да си пожелаем да е добър денят ни и да го приключим с усмивка и сълзи от радост ! Praynig

Днес , в Сутрешния блок на БТВ ще гостува  министърът на образованието Анелия Клисарова, естествено ще коментират НВО / поне това анонсираха/. Който има време и желание , да гледа или слуша. Аз лично ще се опитам поне да чуя интервюто в колата, но ако има мами пред компа, могат да зададат въпроси на сайта на предаването.

Да си пожелаем хубави новини днес / та поне малко да компенсираме стреса от последните месеци и дни/  newsm10

# 693
  • Мнения: 3 164
Добро утро , момичета!

Да си пожелаем да е добър денят ни и да го приключим с усмивка и сълзи от радост ! Praynig

Да си пожелаем хубави новини днес / та поне малко да компенсираме стреса от последните месеци и дни/  newsm10
+1
 Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Добро утро и от мен! Hug

# 694
  • Мнения: 6 851
Добро утро!  Simple Smile
Преди малко в сутрешния блок на БНТ съобщиха ,че резултатите ще излязат днес след 15ч. Ще могат да се видят на сайта на МОН с вх.номер и ЕГН на детето.
Не остана многооо!  Wink

# 695
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Хайде момичета,резултатите да са такива,че статистиката да не ви касае твърде! Hug

# 696
  • Мнения: 416
Добро утро момичета!
Много усмивки и положителни емоции за всички днес.  Hug Praynig

 newsm10  Praynig  Peace

# 697
  • Мнения: 490
Някак си в очакване на резултатите съм по-спокойна, отколкото бях в очакване на изпитите. Не мислите ли, че е по-важно, че всичко мина Simple Smile  Време е за спокойствие. Децата, които са учили, дори и да не влезнат в " най-желаното" от тях училище в момента, е важно да знаят, че винаги пръст има и съдбата. Вчера казах на сина ми, който сега е по-нервен от мен (за разлика от цяла учебна година Joy),  че ще влезе точно в училището, в коеот му е писано да влезе в крайна сметка.

А и дори да не съм права за горното, поне съм права, че светът няма да свърши, важното е да са ни здрави дечицата, а училите няма как да не успеят все пак в образованието си.  Hug
Успех!

# 698
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Добро утро, хайде изписвайте тази тема и да отваряме нова Simple Smile Ще има с какво да я напълним Wink

# 699
  • София
  • Мнения: 164
Някак си в очакване на резултатите съм по-спокойна, отколкото бях в очакване на изпитите. Не мислите ли, че е по-важно, че всичко мина Simple Smile  Време е за спокойствие. Децата, които са учили, дори и да не влезнат в " най-желаното" от тях училище в момента, е важно да знаят, че винаги пръст има и съдбата. Вчера казах на сина ми, който сега е по-нервен от мен (за разлика от цяла учебна година Joy),  че ще влезе точно в училището, в коеот му е писано да влезе в крайна сметка.

А и дори да не съм права за горното, поне съм права, че светът няма да свърши, важното е да са ни здрави дечицата, а училите няма как да не успеят все пак в образованието си.  Hug
Успех!

Точно така мисля и аз  Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 171
Пожелавам отлични резултати днес и много усмихнати родителски лица,
стискам палци, малко остана
  bouquet

# 701
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Добро утро, хайде изписвайте тази тема и да отваряме нова Simple Smile Ще има с какво да я напълним Wink

Само с хубави резултати да се пълни   bouquet
Миналата година до колкото си спомням, резултатите излязоха към 15.00ч. Дано и тази да е така, да свърши напрегнатото чакане.

# 702
  • Бургас сити
  • Мнения: 123
 Минавам оттук, на път за работа, за да пожелая късмет и радост в темата днес! Денят Х дойде.
Успех, мили дечица и техните изстрадали мами!   bouquet
Стискам палци!
Веднага щом излязат резултатите, имам готовност да се включа и със статистиката от Бургас, ако има такава! Ако няма, имам уверението на мои колеги информатици, че ще направят.
Знам, днес денят ще е на 6+ във всяко едно отношение Simple Smile
Прегръщам ви. Кураж, смелост и късмет! Hug

# 703
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Tonata,страхотна си!  bouquet

# 704
  • Мнения: 11 607
Добро утро, Геройки!!!!!!!

В този ранен час, пускам кафето аз -



Може пък и да сте гладни......
Скрит текст:

И ако от всичко, което днес ви очаква не сте се събудили, опитайте и така -

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт