Магията на изтока - 21

  • 38 205
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • MJF
  • Мнения: 8 620
  ura

Въпроса хич не е тъп.  knit = сценарист. Питай направо при неясности  Hug.  Мда, онагледени в  Que sera sera важни житейски поуки и главните герои ги научиха по доста труден/болезнен начин.
Хе, хе днес ми върви на реклами на коли. По любимата ни tvN видях няколко а сега и Бини.  Grinning
Dating Agency: Cyrano първи 2 епизода. Свежо начало, екстра каст. ГГ не ми е позната като актриса, малко е на ръба хиперболата в образа ѝ и дано не "прелее". Няма все пак да критикувам екипа от старта де, още повече че не виждам какво друго са творили от сайта, това е в техен +  Mr. Green Laughing. Много добре ми се вижда 16. Hong Jong-Hyeon в коронното си амплоа -странен интроверт. Не съм го виждала от Dear You , време беше. Lee Jong-Hyuk и Lee Chun-Hee играят интересно свързани чешити  Laughing. Lee Chun-Hee ме подсети че National Security чака подходящо настроение.

# 16
  • Мнения: 9 225
2в1,колата и шофьорът взимам  Mr. Green преди да се е появила freedoms и да заяви правата си Crazy

Тупи,не неговата прическа,а на главната.Направо ми се искаше къдриците да се появят отнякъде.
В A Bittersweet Life Ерик има малка роля,аз дори се изненадах,че участва,защото не бях погледнала каста.За филма - гангстерска тематика престрелки,изневери,Lee Byung Hun накрая е
Скрит текст:
убит
Само ако обичаш подобни филми.
Защо не гледаш Iris?Това са 20 еп. с Byung Hun Flutter


# 17
  • Toronto
  • Мнения: 683
Защо не гледаш Iris?Това са 20 еп. с Byung Hun Flutter

Ааа, изгледан е отдавна и е любим корейски сериал на моята половинка. След което го препоръчахме на нашите приятели, мъжът твърдеше, че не е въможно да се различават представителите на азиатската раса един от друг, пък камо ли китаец от кореец Laughing Ние на какви сме се били правили Joy Ама сега и те търсят екскурзия до Сеул hahaha Дори в момента гледат Road No.1, където Джи Соп си е спечелил титлата "нашто момче".
Аз мислех, че съм видяла с Бончо всичко, което си заслужава, ама A Bittersweet Life и I saw the Devil съм ги пропуснала. Самият Бончо го открих в Маскарад. Peace

Скрит текст:
Как да не ги убиеш тези стилисти! ooooh! #2gunfire

Защо само кучките ходят прилично облечени? Добрите и скромни момичета можем да ги познаем винаги по това, че са облечени и подстригани като парцалани! ooooh!
А девойката иначе е толкова сладка!

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 17:25 от tuparowa

# 18
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Някой да иска нова кола
Удари ме право в сърцето  newsm45 Като виден почитател на източните автомобили(само такива съм карала и смятам да продължа  Grinning) няма да откажа тази красавица, може и с шофьорчето  Heart Eyes

Честит празник пораснали(или не чак толкова деца)

Гост, искаш групово изпълнение...едно от любимите ми


Пускали сме го, но не мога да спра да се радвам на сконфузената физиономия на Хонг Ки когато сгреши. Обожавам да гледам сценични гафове.
Специално за теб знам, че ще го оцениш  Mr. Green

# 19
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 562
Началство, Architecture 101 филм като за мен ли е? Питам, защото гледам епизодите с Boyfriend и младите татковци в трети трябваше да заснемат свои собствени сцени от популярни корейски филми и драми. На отбор А, в който са Мин У, Донг Хьон и единият от близнаците Йонг Мин, им се падна да разиграват сцена от точно този филм. Йонг Мин влезе в ролята на Сузи, за целта му сложиха и перука, ама той стана по-хубав от нея, а по-забавен със сигурност, че и по-добър актьор. Стана ми интересно какъв е този филм, след като видях сцената между Йонг Мин и Донг Хьон. Двамата толкова добре я изиграха, че дори и да не съм гледала филма и самата сцена да не е и смешна, аз не спрях да се смея.

Шошулчо, гледай, гледай видеото, което е пуснала дането. След 3-та минута ще видиш как две китари се срещат. Ако и сега не ги познаеш и двамата - вдигам ръце.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 18:49 от rossonera

# 20
  • Мнения: 9 225
Тупи,I saw the Devil също не ми хареса,а принципно гледам подобни филми (чак се замислям  newsm78какво не гледам,като жанр).Героят на Byung Hun e ядосан полицай,който намира убиеца на годеницата си и го измъчва по най-различни начини. В един момент почти нямаше разлика между двамата.Той буквално се бе превърнал в гротеска като убиеца.Вярно, имаше донякъде основателна причина и вероятно това беше единствения начин убиеца да бъде наказан,но да се превърнеш в звяр и преследвач,отнема от човешкото независимо от причините.
Ще ми е интересно какво ще видиш ти,та ако го гледаш пиши,непременно.

Снощи като се спомена Tatsuya Fujiwara се реших да гледам I'm.Flash!Бонус с каста е Ryuhei Matsuda Heart Eyes.
За гледалите 9 Souls и Blue Spring режисьорът им е познат - Toshiaki Toyoda.
И Окинава.Красота. Heart Eyes Heart Eyes
В началото очаквах история от типа на Шоко Асахара и за което може да ми се смеете Mr. Green.Няма нищо такова.Филмът по-скоро е екзистенциален и то по един философски и религиозен начин.Въпроси за смърт и достигането до нея.За животът (без отговор за "вселената и всичко останало"),смяна на пола (намеква се),майчината загриженост,човешката алчност...
Действието се развива сега и спомен,който е последствието довело до настоящито.Мммм... обичам подобен похват,плавен и без да се чудиш "това,кога е било".
Тъй като и дума не се обелва за основите на които е залегнало учението (освен,че се героят на Tatsuya Fujiwara  се молеше сред черепи) се учудих когато ГГ използва черепа на баща си като чаша за вино.Нямаше как да не се сея за Хан Крум с уговорка,че не е негов патент и мисля,че по-скоро е свързано с тибетските Капала.
С една дума - хареса ми
Ако слушате рок - това е един много рок филм.

П.П.С участието на таткото от Сауната.Познах го. Mr. Green

# 21
  • BG
  • Мнения: 4 458
rossonera, с Шоши го гледахме, аз след нея де. Романтичен филм за една студентска любов пренесена във времето, не знам на теб дали ще ти хареса,.
дането, мерси верно, че сме го гледали първото ти предложение, но нищо не пречи още веднъж да се види голямото мерене на гласове и китари. А второто клипче е правено от някой заклет фен на ББ, защото ако не бяха посочени грешките аз нямаше да ги разбера повечето.
Ама днес как ме изненада с глас Yo Seob , още си мисля по този въпрос, не бях слушала лайв изпълнение на зверчетата и не съм предполагала, че има толкова вокални таланти скрити, както и за Шайнитата.Сега rossonera като ме подсети днес за Джун и сядам да гледам Hello baby, че нещо не ми се зяпат сериали, а пък и искам да го видя всезнайкото до къде ще го докара с възпитанието на хлапетата. обаче като дадоха какво да очакваме от епизода в началото и някой от MBLAQ май се разплака, ама може и да не съм разбрала, сега го почвам и като видя нещата как стоят ще ви кажа, поне ги преместиха в нов голям апартамент, обаче хладилника им е празен, както установи едното момченце, а един от татковците се увери, че дори и вода няма. Сядам да гледам с голямо въодушевление и усмивка на уста Grinning

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 620
 Crossing Arms
Ааааа  Naughty ръцете долу! И двете китари видях, даже са еднакво червени  Simple Smile. Даже огледах Жасминов, познах го защото врага(стилистите) не са ги омаскарили, поне тях двамата де. Голямо мяукане пада, да не кажа квичене, ако е без вокали може да го понеса.  дането ,  Blush къде е гафа на първия клип като точно време, че не можах да изтрая до края а съм любопитна  Blush, даже мнооого.

Tuon ,  Laughing туй I'm.Flash! ми звучи като манджа с грозде направо като прочетох резюмето  Wink. То рок, то череп, то религия. Дай още малко , става или не става за мен. Thinking. Е ти с Бини а мен с таткото искаш да ме минеш  Naughty.
Tatsuya Fujiwara гледан и то сравнително скоро някъде и помня че го хвалих но  Thinking къде. Не виждам като гледам филмографията.

# 23
  • Мнения: 6 823
Приятелче, Architecture 101 не е лош, но и не е шедьовър. Романтичен филм за пропуснатите възможности, за това какво сме изгубили в младостта си поради нерешителност, неувереност и несигурност. Неща, които всеки от нас е изживял по един или друг начин. Симпатичен каст и малко незадоволителен, но може би логичен край. Общо взето филм за разпускане и връщане в собствените ни спомени, когато сме били млади и зелени Wink. Няма големи трагизми, няма излишни драми. Можеш спокойно да го погледнеш.

# 24
  • BG
  • Мнения: 4 458
Симпатичен каст и малко незадоволителен, но може би логичен край.
A, eй туй е нещото, което не ми хареса на мене, ама си викам да не казвам на rossonera, но пък тя няма как да знае какво имаме предвид Laughing

# 25
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 562
Много ти благодаря, 2в1. Ще го погледна тогава, някой ден. Стана ми интересно, но и това не е гаранция, че ако нещо ме подразни (по корейски), дори да е филм, няма да го спра. Още веднъж мерси.  Hug

Ооо, нощен гост, радвам се, че оценяваш Пилето. Аз си го наричам така, заради приликата му с Туити, прилагам и снимков материал, за да се увериш, Йосоп е вторият от двамата единствени корейци, които харесвам изрусени, другият е Хонг. Трети няма.
Пилето има невероятен глас. Хайде едно прекрасно негово изпълнение за теб специално. Песента е японска и е част от дебютният му мини албум, който излезе и на японският пазар преди две седмици.

Днес гледах Кики и Ду, които играха за FC Men. Кики с подут зъб, от снощи го мъчи, но играл. Видях и Джунсу от JYJ. Абе, ще те направя аз теб BEAST-фен. Няма начин, а и на теб ти харесва и ги оценяваш.  Hug

Скрит текст:

Шошулчо, гуш и ура! Обаче не са червени и двете китари. На "синята китара" този път му е достаааа оранжева - марката й е Пол Рийд Смит, а Жасминов тук е с неговата червена приятелка с име Гибсън Дарк Файър.

# 26
  • BG
  • Мнения: 4 458
 Я да  сложа един кратък урок от детската градина на MBLAQ докато аз си гледам 3 еп.
http://vbox7.com/play:c5446156cf
Ще го чуя сега rossonera Peace

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 19:38 от нощен гост

# 27
  • Мнения: 6 823
нощен гост, на мен пък ми беше логичен края. В живота по-реално е да се случи точно това. Да срещнеш първата си любов след толкова години, често не това, което очакваш и в повечето случаи само си разваляш хубавите спомени.

# 28
  • Мнения: 9 225
Шош,остави тати,него Сенсей ще го разкости и дано видим как. Grinning

Филмът,напълно е възможно да ти хареса (възможно е и да не ти хареса). LaughingИ не е манджа с грозде,каквото  е писането ми,а следва точно и ясно сюжетната нишка.
Историята започва с катастрофа при която умира човек,момиче е в кома,а виновник за всичко това е гуру на известна секта,който е шофирал пиян.Вижда ме как му избират бодигарди (тук се появява Ryuhei Matsuda),които накрая ще са оръжие на убийството му.
Проследяваме всекидневието му,молитви и лов с харпун,виждаме събитията,които са довели до катастрофата.После се запознаваме със семейството на гурото,със сестрата  на момиче от сектата.Подмятат се въпроси за преходността на живота и виждаме как една майка избира парите пред сина си.
Общо взето е това.
Интересно е с черепите,защото прилича на сатанински култ,после с чашата от череп.
А е рок,защото звучи рок музика,много музика и много рок.

Tatsuya Fujiwara  newsm78 да си го гледала случайно в Zen,от неговата филмография той ми звучи най като за теб.В него ималка роля,на шогун.

# 29
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, на 2.00 мин Хонг обърка думите на песента и се сконфузи.
Обаче си има хора които най-редовно си падат по и от сцената  Laughing Оньо е всеизвестен с честите си падания, Десонг също, и най-ми е любимо Joon от Mblaq


Това сигурно боли, но аз не мога да спра да се хиля като го видя.
А Джони(Шайни) направо е брутален на сцената.


А Дракона за едно легло с мацка в него беше в немилост цяла година, плюс заточение в Япония. Значи между момчета може, а между момче и момиче не  Crossing Arms Странни хора.

Общи условия

Активация на акаунт